کاشت مو و بدنسازی

ریزش مو از گذشته  تا امرز یک موضوع حساس و مهم برای افراد خصوصا آقایان تلقی میشد چرا که مو  زیبایی چهره را به خود اختصاص داده است و نبود و ریزش شدید آن میتواند در چهره افراد اختلال ایجاد کند. در این بخش میخواهیم مطالبی را در مورد ریزش مو ، درمان ریزش مو و همچنین کاشت مو و بدنسازی را به شما عزیزان شرح دهیم

ریزش مو و درمان آن

ریزش مو علت متفاوتی را دارد و هر فرد به دلیل مشخصی دچار این مشکل میشود ریزش های شدید و ریزش های ارثی که معمولا طاسی های منطقه ایی را به همراه دارند ، درمان های گیاهی  و دارویی را شامل نشده و تحت درمان از این طریق قرار نخواهند گرفت ، خوشبختانه پیشرفت علم سبب شد تا این مشکل نیز حل شود و افراد زیبایی چهره خود را با رویش طبیعی موهای خود مجددا داشته باشند که این کار از طریق استفاده از روش کاشت مو میسر شد.

کاشت مو روشی است که میتواند منجر به رویش مجدد موها به صورت طبیعی شود بدون اینکه نیازی به بی هوشی ، جراحی و خونریزی باشد و افراد میتوانند به راحتی صاحب رشد موهای طبیعی خود شوند ، در رابطه با کاشت مو افراد ورزشکار و بدنسازان سوالات زیادی را از این روش میپرسند و مایلند بدانند آیا ممانعت از این روش برای آن ها وجود دارد ؟ و باید چه کار کنند ؟  اگر شما نیز بدنساز بوده و متقاضی کاشت مو می باشید حتما ما را در ادامه مطلب همراه کنید.

کاشت مو 

کاشت مو روشی نیمه تهاجمی برای رشد مجدد موها می باشد که  در مراکز تخصصی  و معتبر کاشت مو توسط متخصصین این زمینه انجام میگیرد.

افراد با مراجعه به کلینیک های تخصصی  تحت معاینه متخصص قرار خواهند گرفت در این معاینه متخصص  مقدار ریزش و مقدار مورد نیاز تراکم مورا مشخص می سازد ، بهترین روش استفاده از کاشت مو را برای فرد مشخص کرده و با معاینه بانک موی شخص مشخص میکند که از چه منطقه چه مقدار فولیکول برداشت شود و سپس فرد برای جلسه مراجعه آماده خواهد شد.

 در جلسه مراجعه شخص تحت بی حسی موضعی در منطقه برداشت مو قرار خواهد گرفت که بهترین روش کاشت مو روش کاشت مو SUT می باشد و برای افراد بدنساز به علت فعالیت حرفه ایی و تخصصی آن ها پیشنهاد میشود و کلینیک های تخصصی برای درمان از این روش حرفه ایی برای داشتن درمانی عالی  نتایج قابل پیشبینی استفاده خواهند کرد .

 در  این روش پس از بی حسی ناحیه برداشت مو  ، برداشت مو از طریق سوزن های مخصوص به صورت تصادفی انجام خواهد گرفت و برداشت فولیکول ها صورت میگیرد پس از آن نیز  فولیکول های به دست آمده بر نقاط خالی از موی سر توسط سوزن های مخصوص این روش کاشته خواهند شد و درمان برای افراد پایان میابد . 
کاشت مو برای ورزشکاران و افراد بدنساز ممانعتی ندارد و اگر این افراد نیز بانک مویی کافی را داشته باشند میتوانند از این روش برای درمان ریزش موی شدید خود استفاده نمایند.

کاشت مو و بدنسازی

بعد از کاشت مو  همه افراد باید به مدت یک هفته  مراقبت کرده و  فعالیتی را نداشته باشند مدت زمان رشد مو ها در استفاده از روش کاشت مو به روش SUT  از 4 الی 9 ماه طول خواهد کشید که در  زمان های اولیه فولیکل موها حساس تر می باشند و نباید دراین مدت به ورزش پرداخت چرا که ورزش و فعالیت های سنگین علاوه بر فشار بر سر سبب عرق های شدید شده که میتواند برای فولیکول موها آسیب رسان باشد در همین خصوص کاشت مو برای افراد بدنساز میتواند انجام  شود

در صورتی که فرد به مدت 45 روز از ورزش کردن اجتناب کند تا آسیبی به فولیکول های کاشته شده شخص وارد نشود پس تنها با حدود دو ماه ورزش نکردن میتوانید رشدی با تراکم عالی برای موهای خود داشته باشید و پس از آن ورزش خود را با ظاهری جذاب تر دنبال کنید در این رو باید در نظر داشته باشید که  روش  انتخابی کاشت موی شما در نتیجه درمان تاثیر بالایی خواهد گذاشت بنابراین باید کلینیک معتبر و فوق حرفه ایی را انتخاب کنید که با در دست داشتن بالاترین و آخرین روش کاشت مو یعنی کاشت موی SUT به درمان شما بپردازد تا شما بتوانید با درمان و نتایج عالی  به ورزش های حرفه ایی خود نیز بپردازید.

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین برآورد هزینه کاشت مو با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید