کاشت مو برای موهای کم پشت

 مو مهم ترین عضو در زیبا سازی و زیبایی چهره می باشد و در صورت ، نبود مو و یا ریزش بیش از حد آن ، در نهایت کم پشت بودن مو ها موجب ضعف در ظاهر و تحت شعاع قرار دادن  روحیه و اعتماد به نفس افراد خواهد شد.
معمولا درمان های متفاوتی برای درمان ریزش مو و کم پشتی مو ها وجود دارد که بسیاری از آن ها غیر استاندارد و دارای عوارض جانبی بوده و تعدادی نیز  برگشت ریزش مو ها را به همراه خود دارند  ، اما خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی در زمینه زیبایی و به وجود آمدن روش  کاشت مو برای موهای کم پشت  این امکان را به وجود آورد که درمان ریزش مو با بالاترین کیفیت و  کاملا تضمینی  اجرا گردد .

کاشت مو برای موهای کم پشت 

 کاشت مو برای موهای کم پشت  ، روشی دائمی و تضمینی می باشد که در سر تا سر دنیا مورد استفاده قرار گرفته و بهترین روش درمان ریزش و کم پشتی مو ها  شناخته شده است .
این روش در ابتدا  ناحیه سر فرد را به واسطه بی حسی موضعی توسط متخصص مربوطه سر می کند و سپس  موهای دور سر فرد  یا پشت گوش شخص ،   با ظرافت تمام تیم پزشکی ، برداشت شده  و با ظرافت و  دقت فراوان خود فولیکول های مو ها را دانه به دانه جدا می کنند تا کاملا سالم و بدون آسیب جدا شوند ،  سپس با دقتی کافی فولیکل ها را بر ناحیه خالی از موی سر فرد از طریق  ایجاد سوراخی  دو میلی متری می کارند . این روش بدون عارضه و بدون ایجاد هیچگونه آلرژی می باشد زیرا روشی غیر تهاجمی بوده و از موی سر خود فرد در قسمت سر وی استفاده میشود بنابراین روشی تضمینی  و بدون عارضه به شمار می رود .

شرایط کاشت مو برای موهای کم پشت 

در قدم اول باید توجه داشت که انتخاب متخصصی ماهر و با تجربه  از مهم ترین ملاک های اجرای کاشت مو برای موهای کم پشت می باشد مورد بعدی انتخاب کلینیک خوب و مجهز  می باشد ، کلینیک کاشت مو باید کاملا استاندارد و استریل باشد و تمامی  روش های اجرایی کاشت مو برای موهای کم پشت را  دارا باشد  زیرا کاشت مو روش های مختلفی را به خود اختصاص داده است . که  در مطلب زیر به معرفی این روش ها نیز میپردازیم .

بهترین روش کاشت مو برای موهای کم پشت 

کاشت مو به روش SUT به هیچگونه برش و خط اسکار و بخیه نیاز ندارد  و روشی کاملا بدون در بوده که قادر است فولیکول موی بیشتری را برداشت کند و در نهایت کاشت بیشتری انجام دهد ، این روش  4 برابر بیشتر از روش های قبلی تراکم مو را در پی دارد  و این موضوع سبب  پرپشت کردن بسیار مو ها شده که موهای کم پشت را کامل درمان کرده و پرپشت خواهد کرد  و در کمترین زمان ممکن نسبت به سایر روش ها مو به بیشترین حد رشد خود خواهد رسید و نما و جلوه ایی صد در صد طبیعی و زیبا به افراد می بخشد .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشت مو به روش SUT با شماره های 02188909050 و 02122088210 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند