کاشت موی رنسانس ( FIT کاشت مو به روش غیر جراحی)

همانطور که میدانید ، بهترین درمان و تنها راه حل برای رشد طبیعی موها  استفاده از روش کاشت مو می باشد .
و شما میتوانید با استفاده از این روش  بدون نیاز به جراحی ، خونریزی ، بخیه و برش امکان رشد طبیعی موها را به افراد بدهید و کچلی و طاسی آن ها را از بین ببرید .
نکته ایی که وجود دارد این است که کاشت مو  روش های متفاوتی را به خود اختصاص داده است ، که یکی از آن ها کاشت مو به روش FIT می باشد .

در این مقاله میتوانید به اطلاع دقیقی  راجب کاشت مو به روش غیر جراحی FIT برسید ، پس با ما همراه باشید .

کاشت مو به روش غیر جراحی FIT

این روش کاشت مو مانند هر روش دیگر کاشت مو از طریق برداشت و سپس کاشت فولیکول ها  درمان میگردد ، و برای درمان و اجرا نیز تنها در مرکز تخصصی کاشت مو اجرا میگردند .
برای استفاده از این روش افراد ابتدا باید در قدم اول  مرکز مورد نظر خود را انتخاب نمایند که توصیه میشود در انتخاب مراکز سختگیر بوده و کلینیک های استاندارد ، تخصصی و مجهز را برای درمان خود انتخاب کنند تا نتیجه بهتری را برای خود دریافت نمایند ، همانطور که گفته شد کاشت مو بهترین  درمان در جهت رفع ریزش مو و امکان رشد طبیعی موها می باشد که بدون نیاز به بیهوشی و جراحی  و خونریزی بهترین نتایج را در بر دارد ، اما قطعا انتخاب کلینیک عالی و متخصصی ماهر نتیجه گیری بهتری را برای افراد به عمل دارد .

کاشت مو به روش FIT چگونه است ؟ 

افراد پس از انتخاب کلینیک خود مورد معاینه متخصص خود قرار میگیرند ، زیرا کلیه وضعیت درمان بسته به معاینه و تصمیم گیری های همین جلسه معاینه دارد .
متخصص ابتدا شرایط و علت ریزش موها را محاسبه میکند ، سپس با توجه به شرایط و ظاهر فرد تشخیص می دهد که فرد به چه مقدار تراکم مو احتیاج دارد بعد از آن  موهای فرد را مورد معاینه قرار میدهد تا بهترین  نقطه برای برداشت موها را با توجه به استحکام فولیکول ها انتخاب نماید  متخصص با توجه به برسی های انجام داده در میابد که نحوه اجرای درمان فرد باید چگونه باشد و چه نتیجه ای برای فرد ظاهر خواهد گشت  .

انجام کاشت مو به روش  FIT

پس از جلسه معاینه و برسی شرایط لازم سپس نوبت به جلسه کاشت مو و  درمان خواهد رسید ، متخصص محل برداشت را بی حسی موضعی میکند که معمولا برداشت مو از پشت شقیقه و پشت سر می باشد  دستگاه کاشت مو به روش  FIT برای برداشت یک پاچ با سر گرد را دارد که برداشت را از این طریق انجام می دهد بدون اینکه زخم و اسکاری بر محل ایجاد نماید  بعد از برداشت نوبت به جدا سازی فولیکولی خواهد رسید که نیاز به دقت بسیار بالای پرسنل دارد تا هیچگونه آسیبی به فولیکول ها وارد نگردد معمولا هر فولیکول مو دو الی سه تار مو را در اختیار خود دارد بنابراین افراد باید در مراقبت از آن دقت کافی را داشته باشند پس از جدا سازی فولیکولی آن ها در ظرف مخصوص در دمای مخصوص برای استراحت قرار میگیرند و متخصص  به شمارش دقیق واحد فولیکولی میپردازد تا یکبار دیگر نتیجه را برای فرد چک نماید .

در مرحله آخر نیز متخصص منطقه خالی از موی فرد را بی حسی موضعی می کند ، و پس آن واحد های فولیکولی را در عمق مشخص پوست بدون آسیب و بدون جراحی میکارد و این چنین درمان پایان می یابد .

شرایط کاشت مو به روش غیر جراحی

 کاشت مو  به روش FIT ، ممکن است در یک جلسه   مورد درمان قرار  نگیرد و تکرار جلسات در آن وجود داشته باشد و این روش مقدار 1500 الی 2500 تراکم فولیکولی را برای افراد به همراه دارد که نتیجه ی 4000 تا 8000 تار مو را برای افراد به همراه خود دارد ، این روش بدون درد و جراحی انجام میگیرد و نیازی به بی هوشی برای درمان نمی باشد ، نکته ایی که وجود دارد مراقبت های پس از انجام کاشت مو به روش FIT باید درست انجام گیرد و افراد مراقبت شرایط خود خصوصا در دو هفته اول پس از کاشت مو  باشند تا نتیجه ی خوبی را از درمان خود کسب نمایند .

 

آیا کاشت مو به روش غیر جراحی FIT بهترین درمان است ؟

کاشت مو به روش FIT درمان خوب و استانداری به شمار می رود که افراد زیادی  آن را برای درمان خود انتخاب می نمایند ، اما پیشرفت علم موجب گردید که کاشت مو نیز  تکامل را در  خود ایجاد کند و روش های نوین تری را به وجود آورد ، بنابراین با به وجود آمدن کاشت مو به روش SUT میتوان تکمیل شدن و  عالی بودن  آن را به خوبی احساس کرد ، در حال حاظر بهترین روش کاشت مو در دنیا به شمار میرود که توانسته است کلیه نواقص روش های دیگر را رفع کرده و درمانی راحت و تنها در یک جلسه و نتیجه ایی فوق العاده با موهای پر پشت را به همراه خود داشته باشد .

همانطور که در مطالب بالا ذکر شد بهترین و جدیدترین روش کاشت مو SUT می باشد که بنیانگذار و تنها مجری انحصاری آن در ایران کلینیک کاشت موی رنسانس می باشد و شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید