کاشت ریش و سبیل به روش SUT و FUE چیست؟

کاشت ریش وسبیل باموی طبیعی روشی است که معمولا برای آقایانی که ازکم بودن یا خالی بودن موهای صورت خودناراضی هستند انجام میشود ویاممکن است زخم های خاص درمحل رویش موی صورت داشته باشند که کاشت ریش طبیعی درمحل اسیب دیدگی میتواند تنها راه کار دائم برای پرپشت کردن ریش وسبیل ویا پوشاندن محل اسیب دیدگی صورت باشد.

علل ریزش ریش و سبیل

اگر بخواهیم مهمترین علل و دلایل ریزش مو در نواحی ریش و سبیل را نام ببریم می توانیم به مواردی همچون ریزش موی ارثی، جراحت، زخم، بیماری، مسائل هورمونی و ... اشاره کنیم که هر کدام از آن نیازمند درمان می باشند

کاشت ریش و سبیل

یکی از برترین راه ها برای بازیابی موهای صورت در ناحیه ریش، کاشت ریش می باشد. کاشت ریش نه تنها عملی برای درمان است، بلکه برای کسانی که علاقه مند به ریش ضخیم تر هستند هم، مناسب می باشد.
همچنین با انجام دادن کاشت ریش می توان در نواحی از صورت که تراکم موی کمتری دارد یا اصلا مو ندارد، مو کاشته شود.
در کاشت ریش همانند کاشت مو روی سر، مو هایی که قرار است روی صورت کاشته شوند را نیز از پشت و اطراف سر برداشت می کنند. انتخاب محل برداشت مو، به یکسان بودن رنگ موهای آن ناحیه با رنگ موهای ریش، بستگی دارد. بدین ترتیب در برخی مواقع از پشت سر و دیگر مواقع از موهای کنار سر استفاده می شود. پس از  انجام کاشت ریش، این موها رشد می کنند.

کاشت ریش و سبیل به روش FUE و SUT

کاشت ریش و سبیل به روش FUE و SUT بدون بیهوشی بوده و با بی حسی موضعی انجام می شود و فرد هیچ دردی را احساس نمی کند.
کاشت ریش به روش FUE وSUT بدون جراحی و عوارض آن، همانند: تورم، درد، خونریزی، تورم، جای زخم، اسکار، بخیه، دوران نقاهت انجام می شود. 
این متد مناسب برای پوشاندن معایب ناشی از سوانح ایجاد شده پوستی در ناحیه ریش است.
بعد از کاشت فرد میتواند ریش یا سبیل خود را از ته تراشیده، بلند کرده و یا پیرایش کند. 
شایان ذکر است در این تکنیک دیگر شاهد عوارض کاشت ریش و سبیل نمی باشیم چرا که در این تکنیک معایب و نواقص روش های قبل برطرف شده و فرد بدون هیچگونه جراحی، درد، خونریزی، عوارض جانبی و ... می تواند کاشت ریش و سبیل خود را انجام دهد

افراد کاندید کاشت ریش به روش FUE و SUT

 افرادی که بدلیل سوانح و.... اثرات ناشی از آن بر روی صورتشان باقی مانده و با این متد کاشت مو می‌توانند جای آن را بپوشانند.
افرادی که ریش و سبیل آن¬ها به صورت ارثی رشد نمی¬کند.
افرادی که ریش و سبیل با موهای کم پشت و یا خالی دارند.
افرادی که ریش و سبیل نا منظم و پراکنده دارند و خواهان خط ریش هستند.
افرادی که ریش و سبیل پرپشت یا کم پشت دارند که می خواهند تراکم آن را تغییر دهند.

شما عزیزان میتوانید جهت کاشت ریش و سبیل برای تعیین وقت جهت مشاوره رایگان با شماره تماس های 02188909050 و یا  02122088210 تماس حاصل فرمایید و یا جهت مشاوره آنلاین و ارسال عکس های خود از طریق تلگرام یا واتساپ با شماره 09122115442 درارتباط  باشید.