کاشت ابروی پهن

کسانی که ریزش ابرو دارند و یا به طور کل ابرو های کم پشت و نازکی را به طور ژنتیک دارا می باشند می توانند از طریق کاشت ابروی پهن مشکل خود را حل کنند . زیرا ابرو یک عضو چهره ساز در صورت است که ظاهر فرد را بسیار تحت تاثیر خود قرار میدهد و هر فردی برای زیبایی خود نیاز به بروهایی زیبا و با توجه به شرایط روز نیاز به ابروهایی پهن دارد که بهترین روش کاشت ابروی پهن می باشد که بدون عوارض و بروز مشکلی فرد ر صاحب ابروهایی طبیعی و دائمی خواهد کرد .

با اقدام به اجرای این روش ابتدا ابروی فرد توسط متخصص از لحاظ قوس ابرو ، فاصله ابرو ها ، ضخامت ابرو و طول ابرو مورد برسی و ندازه گیری قرار میگیرند 
سپس ظاهر ابرو دلخواه شما از طریق مداد بر ابرو کشیده می شود و سپس کاشت ابرو از طریق متخصص به صورت سرپایی بدون هیچگونه دردی از طریق بی حسی موضعی برای افراد اجرا خواهد شد که تنها به یک سات زمان برای انجام این عمل نیاز می باشد .

کاشت ابروی پهن

برا کاشت ابرو ی پهن از برداشت وهای نازک بدن باید استفاده شود زیرا کاشتن  موهای زبرو کلفت زیبایی و طبیعی بودن ظاهر را از ابرو سلب کرده و چهره مناسبی رتا به افراد نمی دهد بنابراین در برداشت موها متخصصین باید بهترین تار مو ها را برای کاشتن ابرو برگزینند که تمامی این کار ها نیاز به متخصصی ماهر و با تجربه دارد ، همانطور که میدانید ابرو بدنه ، تاج و دم دارد که برای کاشت آن نیاز است از تار ابرو های مختلف کاشته شود که این موضوع نیز به مهارت متخصص بستگی دارد .

برای کاشت ابرو موها باید پر تراکم و کاملا نزدیک به هم کاشته شوند تا جلوه ایی زیبا و طبیعی تری را برای افراد برجای بگذارد . و باید دانست که کاشت ابرو نیز مانند کاشت مو از روش های مختلفی برای اجرا بهرهمند است که بهتر است از آخرین روش ان برای اجرا استفاده شود .

هزینه کاشت ابروی پهن 

هزینه کاشت ابرو  قیمت مشخصی ندارد و تقریبا در هر شهری و در کلینیکی هزینه ایی متفاوتی را دارد ، هزینه کاشت ابرو به علت شرایط بدنی متفاوت افراد هزینه ی متغیری را دارد ، پهنای ابرو ، مقدار موی برداشت شده و مقدار موی کاشته شده و تراکم ابرو ها می باشد که هر چه تراکم بیشتر باشد بر هزینه تاثر بیشتر خواهد دات بمابراین تنها در جلسه میتوان از هزینه دقیق کاشت ابرو مطلع شد .

شما عزیزان میتوانید جهت نوبت دهی و مشاوره تکمیلی در کلینیک رنسانس و  در مورد کاشت ابروی پهن با شماره 02128111001 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09127909003 در ارتباط باشید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند