چه کسی کاندید کاشت مو است؟

نداشتن موهای پر، جزئی از مشکلات خانمها و آقایان در سنین مختلف شده است. ریزش و کم پشتی موها علاوه بر از دست دادن وضعیت ظاهری، باعث ایجاد اختلالات روحی، روانی و سلب اعتماد به نفس فرد میشود.
 منطقی ‌ترین کار برای درمان ریزش مو و کم پشتی موها، مشاوره با متخصص پوست و مو می ‌باشد. پزشک با بررسی بیمار، معاینه سر و انجام بعضی از آزمایش ‌های خونی، برای بررسی وضعیت و تشخیص نوع ریزش ، علت دقیق ریزش مو را مشخص میکند.

علل ریزش مو

ریزش مو می تواند ناشی از عوامل متعددی مانند :

شایعترین نوع ریزش موی سر، طاسی مردانه (آلوپسی آندروژنیک) می باشد.
استرس و مشکلات روحی
کم خونی
بیماری تیروئید و اختلالات هورمونی
رژیم غذایی، کاهش وزن ناگهانی و عوامل تغذیه ای
زایمان 
استفاده از برخی داروها باشد
بیماری یا جراحی سخت
  عفونت های قارچی

کاشت مو 

کاشت مو روشی برای بازیابی موهای از دست رفته و به دست آوردن ظاهر طبیعی موها می باشد. در کاشت موی طبیعی، واحد های فولیکولی مو از ناحیه اهدا کننده مو  که اغلب موی پشت سر است جدا می شود و به ناحیه دریافت کننده (ناحیه خالی شده سر) انتقال داده می شود. این واحدهای فولیکولی در صورتی که به درستی کاشت شوند، رشد طبیعی مو در ناحیه خالی شده سر اتفاق می افتد.

چه کسی کاندید کاشت مو است؟

شاید بارها برایتان سوال بوده که چه کسی کاندید کاشت مو است؟ در ادامه جواب این سوال را خواهیم داد.   
کسانی که بخش عظیمی از موهایشان ریخته است و موهایشان کم پشت است.
زمانی که در سر شخص در اثر صدمات وارد شده موها ریزش پیدا کرده اند بهترین کاندید کاشت مو هستند.
اشخاصی که در بخشی از سرشان ریزش مو سکه ای یا منطقه ای دارند.
اشخاصی که از روش های قدیمی کاشت مو  استفاده نموده اند و از ظاهر موی کاشته شده راضی نیستند .
افرادی که ریزش مو بر اثر مشکلات هورمونی ، ژنتیکی برای آنها رخ داده است ، انجام کاشت مو به آنها بسیار کمک می کند ، تا به ظاهر جذاب برسند .
کاشت مو سبب می شود که ظاهر شخص جذاب تر و جوان تر به نظر برسد، زیرا پس از کاشت مو در چهره شخص تغییرات زیادی حاصل می شود .

کاشت مو به روش SUT 

جدیدترین متد کاشت مو روشSUT  می باشد. این متد بر خلاف سایر متد های پیشین بدون جراحی و هرگونه عوارض آن همانند: درد، خونریزی، تورم، جای بخیه، جای اسکار، دوران نقاهت و... می باشد. در متد کاشت مو SUT  برداشت فولیکولها با دستگاه و بدون آسیب رسیدن به فولیکولهای مجاور انجام میشود و سپس توسط تیم مجرب کاشت مو به صورت دستی کاشت میشود.
 تراکم کاشت این متد 14000 تار مو می باشد، یعنی 3 برابر روش های پیشین و منسوخ شده. در این متد دیگر مانند روش های سنتی FITو FUT نیازی به جلسات مکرر، زمان طولانی کاشت مو نمی باشیم. یکی از مهمترین علل اینکه متد SUT بهترین روش کاشت مو میباشد این است که پرطی و از بین رفتن فولیکولهای برداشت شده در آن به صفر می رسند.

ما در کلینیک تخصصی کاشت مو رنسانس، کاشت مو شما عزیزان را با روش انحصاری SUT که بدون هرگونه جراحی،  عوارض آن و دوران نقاهت می باشد، انجام میدهیم. شایان به ذکر است تا کنون بیش از 10000 نفر در کلینیک کاشت مو و ترمیم مو انجام دادند. شما عزیزان برای ارتباط با مشاورین مرکز تخصصی موی رنسانس و استفاده از مشاوره رایگان تیم پزشکی این مرکز می توانید با شماره 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و  یا عکس خود را به شماره تلگرام 09122115442 ارسال فرمایید.