چرا کاشت چرا ترمیم ؟

به راستی که یکی از مشکلات شایع ، ضعف در ظاهر ریزش مو شدید می باشد .
موضوعی که افراد بسیاری اعم از زن و اعم از مرد با آن درگیر می باشند ،  ریزش شدید مو مشکلاتی چون ضعف در روحیه و ضعف در اعتماد به نفس را به همراه دارد که آسیب های بسیاری را برای افراد به دنبال خود دارد . 
خوشبختانه با پیشرفته شدن علم ، راهی برای شکستن قول ریزش مو شدید نیز به میان آمد استفاده از دو روش جهانی و استاندارد کاشت مو و ترمیم مو .
در این مقاله با توجه به پیش آمدن  سوال های احتمال برای متقاضیان ، به این موضوع میپردازیم که چرا کاشت مو چرا ترمیم مو ؟ 

 چرا کاشت مو چرا ترمیم مو ؟ 

چرا کاشت مو و چرا ترمیم مو ؟ سوالی است  که برای افراد مستعد به ریزش موهای شدید پیش می آید و آن ها را برای انتخاب یکی از ان دو روش برای درمان خود قرار می دهد .
ابتدا باید به این موضوع پرداخت که هر دو روش قید شده روش های معتبر و استاندارد شده ی جهانی می باشند بدین سان نگرانی در خصوص انتخاب یکی از آن ها وجود نخواهد داشت .
عزیزان می توانند با توجه به شرایط ویژه خود یکی از دو روش پیشنهادی کاشت مو و یا ترمیم مو را بر گزینند . با توجه به سوال چرا کاشت مو چرا ترمیم مو ، در ادامه مطلب به توضیحاتی در مورد هر یک از این روش ها میپردازیم تا مخاطب را با این روش ها آشنا سازیم .

 کاشت مو 

کاشت مو ، یک روش استاندارد و معتبر  در خصوص رفع ریزش مو و خالی بودن نقاط بدون موی سر می باشد .
این روش در کلینیک های تخصصی زیبایی و کاشت مو قابل اجرا می باشد .
به این صورت که فرد متقاضی کلینیک مورد نظر خود را انتخاب کرده ، و با حضور در جلسه مشاوره و ارزیابی و برسی شواهد تصمیم میگیرد که در جلسه اجرا شرکت کند یا خیر .

انجام کاشت مو چگونه است ؟ 

برای کاشت مو اجرا در جلسه مشاوره بسیار مهم می باشد ، در آن جلسه متخصص و مراجع به گفت و گو و برسی شرایط میپردازند . مسائلی همچو مقدار ریزش مو اندازه گیری مساحت ریزش مو ، مساحت سر ، مقدار تراکم موی لازم برای سر فرد ، مقدار برداشت مو مناسب ،  انتخاب روش درمان کاشت مو ، میزان درمان ، طول دوره درمان ، هزینه نهایی و .. . مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت .

 اجرای کاشت مو 

برای اجرای کاشت مو ابتدا باید بانک موهای قوی سر فرد را برداشت کنند که معمولا از پشت گوش و یا پشت سر موها برداشت میگردند و برای مقدار موهای برداشت شده از پیش تعیین شده نیاز بی حسی موضعی در منطقه می باشد تا فرد هیچگونه درد را تجربه ننماید .
سپس فولیکول موها را از تار های به دست امده با دقت فراوان جدا میکنند تا هیچگونه آسیبی به فولیکول ها وارد نگردد و بعد از جدا سازی آن ها با دقت و مهارت بالای متخصص به سطوح خالی از موی سر افراد کاشته می شوند که ابتدا ان منطقه از موی سر بی حسی موضعی میگرد با ایجاد کردن سوراخ ظریفی به قطر 2 میلی متر کاشت مو را انجام می دهند .

نکات کاشت مو 

لازم به ذکر است که کاشت مو برای اجرای خود روش های متفاوتی را در اختیار دارد ، که موضوع مشترک در تمام روش های کاشت مو از طریق فولیکول مو بوده و همه آن ها به بانک مویی قوی در جهت کاشت مو احتیاج دارند .
کلیه ی روش های کاشت مو استاندارد بوده که توصیه می شود در جهت پیشرفته بودن و تکامل یافتگی ، روش های نوین کاشت مو را انتخاب نمایند و از استفاده روش های اولیه پرهیز نمایند .

ترمیم مو 

موضوعی که در سال های اخیر رنگ و رویی ویژه ایی به خود گرفته و بسیار مورد استقبال مردم می باشد .
ترمیم مو نیز روشی استاندارد و بدون هیچگونه ریسک خطر می باشد که جای هیچگونه نگرانی را برای افراد به همراه ندارد ، این روش بدون نیاز به جراحی خونریزی بخیه و درد می باشد و بدون کوچکترین عوارضی افراد را صاحب موهای زیبا میگرداند .

ترمیم مو چگونه انجام میگیرد ؟ 

این روش را بیشتر عزیزانی که طاسی کامل موی سر دارند انجام می دهند چرا که افراد کاملا طاس امکان استفاده از روش کاشت مو را به علت نداشتن بانک مو و فولیکول مو ندارد .
در این خصوص روش ترمیم مو بهترین روش برای افراد کاملا طاس ، مبتلایان آلوپسی و یا بیماری های خاص می باشد و هر فردی که واجد شرایط کاشت مو نباشد می تواند این روش استاندارد را برای درمان خود بر گزیند .

 انجام ترمیم مو چگونه است ؟ 

ترمیم مو نیز برای اجرا نیاز به جلسه مشاوره دارد ، و فرد پس از انتخاب کلینیک مورد نظر و متخصص مربوطه خود  به جلسه مشاوره حضور می یابد در جلسه مشاوره ترمیم مو کلیه برسی ها و ارزیابی های لازم را در زمینه ترمیم مو انجام می دهند .
برای مثال برسی علت ریزش مو ، مقدار ریزش مو ، اندازه گیری دقیق و کامل سر فرد ، جنس موهای اصلی فرد ، رنگ موهای فرد ، مقدار تراکم لازم مو برای سر شخص با توجه به تشخیص متخصص و سلیقه فرد و مدل مو و اندازه مو ها نیز بر همین اساس به برسی و اعمال خواهند رسید .

اجرای ترمیم مو 

برای اجرای ترمیم مو تنها به یک جلسه زمان آن هم اندک نیاز می باشد و  دوره ی نقاهتی را نیز به خود اختصاص نداده است .
بر اساس اندازه دقیق سر شخص در جلسه مشاوره در آن جلسه پروتز موی شبیه سازی شده با سر شخص ساخته خواهد شد و در جلسه اجرا مورد استفاده قرار خواهد گرفت 
پروتز شبیه سازی کاملا شبیه سازی با پوست سر فرد می باشد و سیستمی همانند پوست واقعی سر را به خود اختصاص داده است تا مانع ایجاد حساسیت و آسیب بر پوست گردد و از کرایتن طبیعی به دست آمده است .

سپس در جلسه اجرا ، تار ها موهای طبیعی و یا الیاف درجه اول به صورت تار به تار بر پوست شبیه سازی شده با دقت و بر طبق اصول  کاشته خواهند شد و پس از آن از طریق فکس کننده های طبیعی مانند کراتین بر سطح ر افراد نصب میگردند .
این روش هیچگونه آسیبی را به همراه نداشته و جلوه ایی کاملا طبیعی دارد زیرا پوسته شبیه سازی شده کاملا مطابق با سر فرد بوده ، موهای به کار برده نیز کاملا طبیعی و مطابق بار نگ موی اصلی و جنس موی اصلی فرد می باشد و با اجرای تخصصی متخصص و نصب صحیح امکان تشخیص را برای افراد نزدیک شخص نیز به همراه ندارد .

بنابراین با توجه به سوال چرا کاشت مو چرا ترمیم مو ؟ باید گفت که هر دو روش استاندارد و موفق می باشند و با توجه به شرایط هر فردی باید مورد انتخاب قرار بگیریند اما برای انتخاب و ارای هر روش لام است به مراکزی معتبر و مجهز و فوق تخصصی مراجع گردند .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و برآورد هزینه با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید