پی ار پی موی سر

غلبه بر ریزش مو با درمان پلاسمای غنی پلاکت ها (PRP): در این مقاله اطلاعاتی در خصوص قیمت، و نوعدرمان PRP به شما ارائه می دهیم:


مزایای پی ار پی موی سر:

*روشی ساده و غیر جراحی است

*چنئین بار تزریق انجام می شود در این روش و تقریبا 1 ساعت طول می کشد

*نتیجه ای که حاصل می شود ایمن و قابل اعتماد است

*بعد از درمان، بیمار سریعا بهبود می یابد

*نتیجه نهایی کار طبیعی و زیباست


درمان پلاسمای غنی پلاکت (PRP):

درمان PRP در پیوند مو و رسیدن به نتایج طبیعی استفاده شده است.

روش کار به این صورت است که با یک سوزن نازک، پلاسمای غنی پلاکت (PRP) خود شما به فرق سرتان تزریق می شود سپس عوامل رشد در سلولهای خون، کار خودشان را انجام می دهند و باعث رشدطبیعی مو می شوند.

پیوند موی  PRP، برای مردان و زنان مناسب است. این کار در واقع یک کار هنرمندانه غیر جراحی است که برای درمان ریزش مو و یا نازک شدگی مو می توان از آن استفاده کرد. در واقع نوعی درمان تزریقی است که از خون فرد استفاده می شود.

پلاسمای خون ما حاوی عوامل رشد فعالی است که می تواند رشد مو را تقویت کند. قیمت این درمان با توجه به نتایج خوبی که حاصل می شود منطقی است.

درمان PRP را می توان در ارتباط با برخی روشهای کاشت مو نیز می توان استفاده کرد.


سوالات رایج در مورد پی ار پی موی سر:

 آیا در این روش درمان جایی از سر زخم می شود؟

در برخی از بیمارانی که درمان ریزش مو PRP را انجام داده اند هنگام انجام با بی حسی موضعی ،برایشان کمی دردناک بوده است. البته اگر بیماربخواهد می تواند مسکن وریدی به او تزریق کردو یا او را کاملا بیهوش کرد تا به هیچ وجه درد تزریق را احساس نکند.


آیا این درمان خطراتی نیز دارد؟

هیچ خطری از لحاظ واکنش آلژی (حساسیت) نسبت به درمان  PRP بیمار را تهدید نمی کند چون پلاسمای غنی شده از خون خود بیمار بدست آمده است. بخش غلیظ شده سلولهای سفید خون بخشی از PRP را تخریب می کند که این عمل در واقع دفاع طبیعی بدن در برابر عفونت است به همین خاطر معمولا عفونت در این درمان کم است.


آیا می توانم در مطب دکتر درمان شوم؟

خیر! یک محیط ایمن برای این کار ضروری است و دکتر درمان ریزش مو PRP را در اتاق عمل انجام خواهد داد، بطوری که ضربان قلب شما در طی عمل کنترل می شود.


درمان PRP چقدر طول می کشد؟

بستگی به نواحی تحت درمان دارد اما معمولا 1 ساعت طول می کشد.

آیا نیاز است که این نوع درمان را مجددا تکرار کنم؟

بستگی به برنامه درمان و نیاز خود شما دارد، پی ار پی موی سر را میتوان تا زمانی که به نتیجه مطلوبتان برسید، تکرار کنید.تجربه ما نشان میدهد که تکرار درمان PRP هر 3 یا 6 ماه یکبار میتواند بسیار مفید باشد.


درمان پلاسمای غنی شده پلاکت (PRP) چیست و چگونه عمل می کند؟

دکتر در ابتدا کمی خون از ما میگیرد که در دستگاه تفکیک کننده ریخته میشود و سلولهای یا پلاکتهای غنی شده جدا میشود.

پلاسمای غنی پلاکت غلیظ شده یا PRP که شامل پروتئین های رشد ضروری است،به وسیله یک سوزن مخصوص نازک در پوست فرق سر یا ناحیه ای که قرار است درمان شود، تزریق میشود.

از درمان ریزش PRP میتوان برای تقویت رشد مو و همچنین همراه با عمل بازسازی یا کاشت مو استفاده کرد.

راه حل مرکز تخصصی موی رنسانس برای افرادی که موهایشان در سنین پایین به شکل ارثی ریزش پیدا کرده است و همچنین کسانی که در کنار کاشت مو می خواهند از تقویت مو استفاده کنند پکیج PRP، مزوتراپی ، لیزرتراپی ،  و ویتامین درمانی است که مرحله اول این پکیج PRPاست که در اینجا  پلاکت خون را غربالگری کرده و بافت ها و سلول های ناقص را ترمیم و بازسازی می شود مرحله دوم آن مزوتراپی بوده که شامل ویتامین های مفید و ضروری برای تقویت مو می باشد که به شکل زیر پوستی روی سطح سر تزریق می شود بعد از مزوتراپی نوبت به لیزرتراپی رسیده که در این قسمت از لیزر جهت افزایش قطر مو کمک میگیریم و علاوه بر آن خون رسانی در زیر پوست جریان پیدا می کند