هر آنچه که باید در مورد کاشت مژه بدانید


تقریبا تمام خانم ها دوست دارند مژه هایی بلند و حالت دار داشته باشند به دلیل این که داشتن مژه های بلند و ضخیم می تواند حالت زیباتری به چشم ها و صورت ببخشد و برای اینکه به اندازه مژه دلخواه خود برسند، راه های متفاوتی را امتحان می کنند. این روزها مژه های بلند و زیبا، به بخشی از مد روز تبدیل شده.به صورتی که موهای مژه نقش بسیار مهمی در زیبایی چهره و صورت دارد. فرم مژه ها ومیزان پربودن و بلند بودن آنها موضوعی میباشد که به طور ژنتیکی تعیین می شود،  اگر شما قبلا مژه ای پرپشت یا بلند داشته اید و حالا دچار ریزش آن شده اید، در این صورت دلایل متعددی می تواند داشته باشد. 


علل ریزش مژه

برخی خانم ها مژه های خود را در هنگام برداشتن مژه های مصنوعی چسبی از دست می دهند؛ برخی دیگر هم با مژه های کم پشت به دنیا می آیند و آرزوی مژه های خیلی پرتری را دارند.. مژه می توانند به شیوه های مختلف دچار ریزش شوند:
صدمه ناشی از تصادف، زخم های سوختگی و غیره
بیماری و درمان های پزشکی
ناهنجاری های مادرزادی
عوامل ارثی و ژنتیکی
کندن مژه ها توسط خود فرد
روش های درمان سرطان مانند پرتودرمانی، شیمی درمانی

 کاشت مژه

امروز کاشت مژه و تراکم مو ،ابرو ومژه ... برای رفع عیب ها و یا کاستی بسیار رایج شده ،به خصوص در بانوان که یکی از این خواستارها مژه های پر و بلند میباشد که هم جنبه درمانی دارد ،هم کامل کردن جلوه زیبایی چشمان که به روشهای گوناگونی انجام میشود .کاشت ابرو روشی بی‌خطر است و می‌تواند نتایج طبیعی را برای کسانی که موی ابروی خود را از دست داده‌اند یا اثر زخمی در ناحیه ابرو دارند بوجود آورد. کاشت مژه روش موثر درمانی برای برای افرادی که مژه های کم پشت، ریزش جزئی و کلی موی ابرو  یا به هر دلیل مژه آنها ریخته است، می باشد.

مزایای کاشت مژه طبیعی

1-اولین مزیتی که کاشت مژه طبیعی دارد این است که افرادی که قربانی سوختگی شده اند و خون رسانی در زیر پوستشان انجام می شوند می توانند مژه های پر پشتی داشته باشند
2- کاشت مژه طبیعی نیازی به ترمیم و چسباندن ندارد
3- کاشت مژه طبیعی مادام العمر بوده و ریزش ندارد

کلینیک کاشت و ترمیم مو رنسانس تنها مرکزی است که به شکل تخصصی در حوزه مو فعالیت کرده است شایان ذکر است کاشت مژه در این مرکز با تکنیک SUT و   FUEانجام می شود البته توجه داشته باشید که کاشت مژه جهت درمان انجام شده و به منزله زیبایی نمی باشد شیوه کاشت مژه با استفاده از بیهوشی موضعی انجام می شود. مو از پشت سر شما خارج می شود و سپس به پلک ها منتقل می شود.به مژه های پیوند زده شده حالت داده می شود تا همانند مژه های طبیعی به نظر آیند که کاشت مژه به روش SUT و FUEبدون جراحی، بدون درد، بدون خونریزی، بدون دوران نقاهت و ... می باشد.

شما مراجعین گرامی میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی با شماره 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را به شماره تلگرام 09122115442 ارسال فرمایید .