مراکز کاشت مو زیر نظر وزارت بهداشت 02128111001

همانطور که میدانید بهترین روش درمان ریزش مو ها و طاس بودن سر افراد ، روش کاشت موی سر می باشد ، روشی تضمینی و شناخته شده در سر تا سر دنیا که کاشت طبیعی مو ها را بر عهده دارد و به صورت طبیعی موجب رویش  مجدد موها خواهد شد. اما آن چیز که اهمیت بسیاری  دارد و برای مخاطبان سوال های زیادی را به وجود آورده است این است که آیا انجام کاشت مو در هر مرکزی ثمر بخش می باشد ؟  و یا این که چه مرکزی صلاحیت کاشت موی صد در صد و تضمینی را دارد .

برای دریافت پاسخ سوالات این چنینی عزیزان ، ما در این مقاله مطلبی را در این باره   تهیه دیده ایم که به اطلاع عزیزان می رسانیم . با ما همراه باشید .

کلینیک رنسانس

آدرس کلینیک: تهران ، سعادت آباد ، میدان فرهنگ ، بلوار 24 متری ، نبش خیابان سوم شرقی ، پلاک 35 ، کلینیک رنسانس

تلفن: 02128111001

آدرس دفتر مرکزی: تهران ، میدان ولیعصر ، جنب سفارت عراق ، ساختمان مینو ، واحد 402

تلفن : 02122088210 و 02188909050

مراکز کاشت مو زیر نظر وزارت بهداشت چگونه اند

 اولین نکته ایی که در انتخاب مرکز کاشت مو اهمیت دارد ، سابقه کلینیک بر اساس نوع کارکرد و نوع کلینیک می باشد به این صورت که کلینیک باید کلیه نکات بهداشتی را رعایت کرده باشد یعنی علاوه بر محلی تمیز و استریل  از تجهیزات بهداشتی و کاملا استاندارد نیز استفاده کند ، کلینیک باید بهترین متخصصین را برای انجام کاشت مو بر گزیند تا افراد مراجع کننده از طریق مهارت و تجربه بالای متخصص بهترین عملکرد را  با تراکم موی  بالا را تجربه کنند ، کلینیک کاشت مو سر برای بهتر و منحصر به فرد عمل کردن خود نیاز به کادر درمانی مجرب و با سابقه دارد

زیرا همانطور که میدانید کاشت مو نیاز به دقت و مهارت بسیار بالایی دارد تا فولیکول ها بدون کوچکترین آسیب احتمالی  بیشترین تراکم مو را از خود نشان دهند بنابراین داشتن کادری با تجربه از اصول یک مرکز کاشت مو معتبر می باشد ،  نکته دیگر در این زمینه  مدرنیته بودن کلیه ی تجهیزات پزشکی می باشد تا سریعترین عملکرد را در کنار بهترین نتیجه داشته باشند بنابراین تجهیزات باید کاملا استاندارد و به روز ترین متد روز دنیا باشد و اما نکته اصلی که جزء مهم ترین نکات مراکز کاشت موی سر  می باشد  به کار گیری بهترین روش درمانی کاشت موی سر برای مراجعین می باشد ، کلینیک باید با دارا بودن مدرک و و تجهیزات بهترین روش کاشت مو ، بهترین  اثر بخشی را برای درمان مخاطبین داشته باشد . بهترین روش کاشت مو روش sut می باشد که روش تکامل یافته کاشت مو می باشد بنابراین از شرایط یک مرکز کاشت مو معتبر وجود این روش  در اجرای درمان می باشد .

مراکز کاشت مو زیر نظر وزارت بهداشت 

مراکز کاشت مو باید تمامی نکات گفته شده بالا را ربهترینعایت کنند تا زیر نظر وزارت بهداشت قرار بگیرند ، این مراکز با تایید شدن وزارت بهداشت از طریق رعایت تمامی اصول بهداشتی و استاندارد موجود در دنیا ، جزء مراکز کاشت مو زیر نظر وزارت بهداشت قرار میگیرند که مدارک و تاییدیه هایی به این نوع مراکز تعلق میگیرد  بنابراین شناخت این مراکز برای مخاطبین راحت بوده و با دارا بون مدارک لازم این مراکز و همچنین کوچکترین تحقیقاتی می توانند این مراکز کاشت را شناسایی کنند .

مراکزکاشت مو زیر نظر وزارت بهداشت با اجرای  بی نظیر کاشت موی طبیعی افراد ، داشتن موهای پرپشت و طبیعی را با سرعت هرچه تمام تر و جلسات کمتر بدون هیچگونه ریسک خطری به عزیزان مراجع کننده خود هدیه می دهند .
لطفا در انتخاب مراکز کاشت موی خود دقت فراوانی به خرج دهید .

کلینیک رنسانس

آدرس کلینیک: تهران ، سعادت آباد ، میدان فرهنگ ، بلوار 24 متری ، نبش خیابان سوم شرقی ، پلاک 35 ، کلینیک رنسانس


تلفن: 02128111001

آدرس دفتر مرکزی: تهران ، میدان ولیعصر ، جنب سفارت عراق ، ساختمان مینو ، واحد 402

تلفن : 02122088210 و 02188909050