قیمت ( هزینه ) کاشت مو ,درمان ریزش مو,کاشت مو طبیعی

اگر شما نیز از  افراد مستعد ریزش مو در جهان می باشید باید فهمیده باشید که بهترین  درمان ریزش مو برای شما روش کاشت مو می باشد ، ریزش مو مشکلی جامع و شایع در جهان می باشد که افراد زیادی از  جمعیت هر کشوری با آن رو به رو خواهند شد و آسیب های شدید را در روحیه ، اعتماد به نفس و ظاهر خود تجربه خواهند کرد  و به همین خاطر  همه افراد به دنبال راه درمان برای مشکل خود می باشند .

کاشت مو 

تنها درمان معتبر و استاندارد  ریزش مو در جهان استفاده از روش کاشت مو می باشد که رشد طبیعی موها را بدون نیاز به جراحی ، بدون نیاز به برش زدن ، بدون نیاز به خونریزی و درد و جای هیچگونه زخمی به همراه خود دارد .
اما مسئله ایی که متقاضیان  این  روش را به خود درگیرکرده است ، هزینه کاشت موی طبیعی می باشد که نسبت به آن برای انتخاب درمان خود و برسی آن با وسع مالی خود جویا می باشند ما نیز در این مقاله این موضوع را برای عزیزان مورد برسی قرار داده ایم .

هزینه کاشت موی طبیعی 

قبل از اینکه به توضیح این موضوع بپردازیم بهتر است اشاره ایی به کاشت مو داشته باشیم تا شفاف سازی بهتری را برای توضیحات داده باشیم .
کاشت مو  روشی بدون نیاز به جراحی و خونریزی می باشد که  برای درمان خود نیاز به فولیکول موهای خود فرد دارد تا رشد طبیعی موها را برای آن ها به همراه داشته باشد ، کاشت مو روش های متفاوتی را برای درمان به خود اختصاص داده است که افراد میتواند با توجه به شرایط خود یکی از آن را برای درمان برگزینند ، کاشت مو روشی استاندارد بوده که درمان پیچیده را به خود اختصاص نداده اما درمان آن نیاز به دقت بسیار فراوان دارد و جزء درمان و روش های مهم زیبایی به شمار می رود  .

 قیمت کاشت مو چگونه است ؟ 

 موضوع اصلی که متقاضیان نسبت به آن حساس بوده و قبل از شروع درمان  آن را میپرسند هزینه کاشت مو می باشد که برسی آن ها میپردازیم .
 اول از همه باید قید کرد که کاشت موی طبیعی هزینه ایی متفاوتی را به خود اختصاص داده و هزینه آن بسته به عوامل مختلفی دارد .
یکی از عوامل دخیل در هزینه این روش  کلینیک کاشت مو می باشد ، هر کلینیک کاشت مو هزینه متفاوتی را برای درمان به خود اختصاص داده است که البته متقاضیان باید کلینیکی را انتخاب نمایند که قطعا استاندارد باشد  و هزینه مناسبی را نیز به خود اختصاص داده باشد و از قرار دادن هزینه های نجومی بپرهیزد و مراجعین باید دقت داشته باشند که مراکز غیر استاندارد و ارزان را برای انجام کاشت موی سر خود انتخاب ننمایند زیرا خطرات زیادی را برای آن ها به همراه دارد . بنابراین کلینیک  استاندارد اصل اولیه در مقدار هزینه کاشت مو می باشد ، هر کلینیکی نیز محاسبه خود را بر اساس  نوع روش به کار گیری خود ، نظر متخصص و شرایط درمانی افراد در نظر میگیرد .

 

هزینه کاشت مو چگونه محاسبه میشود ؟ 

برای محاسبه هزینه کاشت مو ،   ابتدا شرایطی مانند  داشتن روش های کاشت مو در کلینیک کاشت مو ، داشتن  تجهیزات موجود در کلینیک ، داشتن  متخصص ماهر در آن ، وضعیت مکانی کلینیک ، شرایط ظاهری و ساختمانی آن و . .. مورد برسی قرار میگیرد .
از موارد مهم دخیل دیگر ، برسی وضعیت فرد می باشد که عامل اصلی در محاسبه هزینه خواهد بود  اما به طور کلی هزینه آن جز هزینه های سنگین نبوده و کاشت مو را روشی با هزینه ایی مناسب می نامند و معمولا همه افراد از پس هزینه های آن بر می آیند .

هزینه کاشت موی طبیعی برای مراجعین 

 متقاضی ابتدا کلینیک مورد نظر خود را برای درمان انتخاب می نماید سپس  متخصص به معاینه کامل شخص می پردازد .
 ابتدا شرایط ریزش را برسی می نماید که چه مقدار از سطح سر فرد ریزش داشته و چه مقدار فولیکول  ریزش فرد را پوشش میبدهد ، قدم بعدی متخصص  برسی  وضعیت موی فرد می باشد و با توجه به استحکام و مقاوت آن ها بهترین   محل را برای برداشت انتخاب می نماید که معمولا پشت گوش و یا پشت سر می باشد و بعد تعداد برداشت را نیز محاسبه می کند و همچنین خط رویش مو را نیز برای فرد برای طبیعی تر بودن ظاهر طراحی می نماید .

تمامی شرایط گفته شده بر هزینه دخیل می باشند زیرا هر چه مقدار ریزش بیشتر باشد ، مقدار برداشت مو باید بیشتر باشد ، مقدار جداسازی فولیکول ها بیشتر باشد و همچنین  کاشت فولیکول ها نیز بیشتر خواهد شد که برهزینه تاثیر میگذارند .

مراجعین در چه زمانی از هزینه خود مطلع می شود ؟ 

مراجعین با   رجوع به جلسه مشاوره و معاینه قرار گرفتن نزد متخصص ، هزینه  بر طبق این شرایط و وضعیت فرد محاسبه میگردد و به اطلاع فرد خواهد رسید و فرد میتواند درمان را ادامه دهد و یا از انجام آن منصرف گردد .
هزینه کاشت مو در هر روش از آن متفاوت می باشد زیرا هر روش دستگاهی مخصوص و شرایط درمانی متفاوتی را به خود اختصاص داده است که بر هزینه تاثیری متفاوتی میگذارد و برای هر فردی بر طبق شرایط آن متفاوت می باشد .

متقاضیان باید دقت داشته باشند که در وحله اول گول تبلیغات کلینیک های غیر استاندارد را نخورند و با هزینه ایی کم سلامت خود را به خطر نیاندازند ، همچنین از انتخاب کلینیک های مجهز با هزینه های نجومی پرهیز نمایند ، در نهایت کلینیک هایی را برای درمان برگزینند که علاوه بر داشتن کلیه تجهیزات و بهترین متخصصین و روش ها  هزینه ایی مناسب با خدمات را برای افراد در نظر بگیرند .