عوارض کاشت ریش و سبیل

ریش و سبیل یکی از رکن های زیبایی مرد بوده و ریزش و نقص آن علاوه بر اینکه نقصی در زیبایی بوجود می آورد باعث کاهش اعتماد به نفس هم می شود افرادی که معمولا دچار ریزش مو در ناحیه ریش و سبیل می شوند به دنبال درمان زود بازده هستند و سعی در آن دارند که با درمان های مختلف ریزش ریش و سبیل را برطرف کرده و آن را درمان کنند اما نکته حائز اهمیت این است که تنها درمان قطعی ریزش ریش و سبیل کاشت ریش و سبیل می باشد که در ادامه بیشتر در مورد آن توضیح خواهیم داد.

علل ریزش ریش و سبیل 

۱-  عوامل فیزیکی و سوانح سوختگی ،ضربه ،بریدگی ،اعمال جراحی ،جای زخم ،جای اسکار و ... .
۲- نداشتن و طاسی از ابتدا به صورت  ارثی ،مادرزاد یا هیپوتریکوزیس ( عدم وجود فولیکولهای مویی موجود ) .
۳-مشکلات و کمبود هورمون مردانه ( آندروژن ) قبل از سن بلوغ واز جمله بیماریهای شایع از آن میتوان آلوپیسی ،آکنه چرکی ،عفونت قارچی ،لنفوم پوستی ،لینکن پلان و... . 
۴-التهابات فولیکولهای مو .

کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل یکی از شاخه های کاشت مو بوده و برای افرادی که از نقص ریش و سبیل رنج میبرند تنها راه حل می باشد، اصول و قوانین کاشت ریش و سبیل همانند کاشت موی سر بوده و در ابتدا گرفت ها را از بخش بانک مو برداشت کرده و و در قسمت هایی که کم پشت و یا خالی می باشد کاشت ریش و سبیل انجام می شود.

عوارض (معایب) کاشت ریش و سبیل به روش های رایج و سنتی

همانطور که می دانید استفاده از کاشت ریش وسبیل به روش های رایج و سنتی دیگر در سطح دنیا مرسوم نبوده است این روش ها به دلیل اینکه عوارض های جانبی بسیاری داشته اند منسوخ شدند، از این رو برخی از عوارض جانبی کاشت ریش و سبیل عبارت است از:
1- اگر بخواهیم معایب کاشت ریش و سبیل به روش های رایج و سنتی را بیان کنیم باید به جراحی های طولانی مدت اشاره کنیم.

2- بیهوشی و خونریزی از دیگر عوارض کاشت ریش و سبیل به روش های رایج و سنتی می باشد.

3- مهمترین علتی که باعث منسوخ شدن کاشت ریش به روش های رایج و سنتی شد تراکم و نخ نما بودن موهای کاشته شده در بخش صورت بود.

4- از عوارض های جانبی کاشت ریش و سبیل به روش های رایج و سنتی می توان به درد، تورم، دوران نقاهت و ... اشاره کرد که تا مدتی پس از کاشت ریش و سبیل به روش های سنتی با فرد همراه خواهد بود.

5- خواب نامناسب و نامنظم موهای کاشته شده یکی از معایب کاشت ریش و سبیل به روش های رایج و سنتی می باشد که برخی از افراد آن را بیان کرده اند.

6- در نهایب باید عرض کنیم که موارد یاد شده برخی از عوارض کاشت ریش و سبیل به روش های رایج و سنتی بود که در نهایت باعث  شد این روش ها در سطح دنیا منسوخ شوندکاشت ریش و سبیل به روش SUT

در حال حاضر بهترین و آخرین تکنیک برای کاشت ریش و سبیل sut می باشد که در این روش از جراحی، درد، خونریزی، عوارض های جانبی و ... استفاده نمی شود و خط رویش و خواب موها در صورت کاملا طبیعی است از آنجاییکه تمامی مراحل کاشت ریش با تکنیک sut در یک جلسه انجام می شود به تمامی عزیزانی که تمایل به انجام کاشت ریش و سبیل در مشهد را دارند توصیه می کنیم کاشت ریش خود را در تهران و در کلینیک رنسانس انجام دهند دلیل آن هم این است

کلینیک رنسانس بنیانگذار کاشت ریش به روش هایfue و sut در ایران می باشد و با 15 سال تجربه توانسته رضایت 100% مراجعین قبلی خود را کسب کند شما دوستان عزیز می توانید جهت مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و از طریق فرم زیر ثبت نام کنند
همچنین جهت مشاوره آنلاین و برآورد هزینه می توانید  عکس خود را از طریق تلگرام و یا واتساپ به شماره 09122115442 ارسال کنید