سوالات پر تکرار کاشت مو

در این بخش از مقالات سعی کرده ایم سوالات متداولی که مراجعین محترم به مرکز موی رنسانس در جلسات مشاوره مطرح کرده دغدغه ذهنی شان می باشد را طرح کرده و در نهایت به آن ها پاسخ دهیم:

1-کاشت مو به روش SUT چیست؟

بهترین و جدیدترین روش کاشت مو که به جامعه پزشکی معرفی شده کاشت مو به روش SUT می باشد که تحولی عظیمی را در حوزه کاشت مو بنا کرده یکی از قدرت های این روش استفاده از دستگاه است که تمام مراحل برداشت ، نگهداری و کاشت همگی طبق پروسه خاص و متفاوتی انجام میشود از دیگر مزیت های این روش کاشت مو تا 14000 تار مو  در یک جلسه است که به نوبه خود یک رکورد محسوب می شود.

2-کاشت مو به روش HRT چیست؟

در علم پزشکی روشی تحت عنوان کاشت مو به روش HRT وجود ندارد و روش HRT ترمیم مو به شما می رود اگر بخواهیم ترمیم مو را در یک جمله به اختصار توضیح دهیم می توانیم بگوییم ترمیم مو به معنی جایگزین کردن مو می باشد و برای افرادی کاربرد دارد که بانک موی مناسبی نداشته و یا به هر دلیلی نمی توانند کاشت مو انجام دهند مناسب می باشد.

3-آیا کاشت مو به روش SUT دوران نقاهتی دارد؟

یکی از مزیت های کاشت مو به روش SUT این است که بدون دوران نقاهت می باشد و فرد متقاضی پس از کاشت مو هیچگونه دوران نقاهتی را تجربه نخواهد کرد.

4-مزیت  های کاشت مو به روش SUT چیست؟

از مزیت های کاشت مو به روش SUT می توان به نداشتن جراحی، درد، خونریزی، دوران نقاهت، عوارض جانبی و ... اشاره کرد و همچنین نقطه قوت این تکنیک برداشت گرفت ها با دستگاه می باشد که در نهایت باعث می شود از تمامی ظرفیت های بانک موی فرد استفاده کرد.

5-آیا کاشت مو SUT همان سیفر بوده و همچنین دستگاه SUT دستگاه روش سیفر می باشد؟

باید توجه داشته باشید که روش SAFFER با کاشت مو SUT بسیار متفاوت بوده و هر کدام از آن ها یک روش مستقل می باشد و همچنین هیچگونه ارتباطی با هم ندارند.

6-کاشت مو به روش SUT را در کدام مرکز می توان انجام داد؟

مرکز موی رنسانس بنیانگذار کاشت مو به روش SUT می باشد که با 15 سال تجربه بالغ بر 10000 مورد کاشت مو و ترمیم مو را در ایران انجام داده است و همچنین مفتخر است که اکثریت مراجعین به این مرکز از طرف مراجعین قبلی بوده و این امر نشان دهنده رضایت مراجعین به این مرکز می باشد

شما دوستان عزیز می توانید جهت طرح سوالات خود با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام با شماره 09122115442 در ارتباط باشید