روند کاشت مو

 وقتی شخصی دچار ریزش مو می شود ممکن است احساس ضعف و افسردگی کند. اما نباید نگران بود چون امروزه راه های دائمی برای ترمیم مو و رشد مجدد موها وجود دارد که کمی هزینه بر است اما با توجه به هزینه هایی که صرف برطرف کردن این مشکل می شود، این روش درمانی دائمی یعنی کاشت مو به صرفه است.

مردان و زنان بسیاری از زمانهای قدیم با مشکلی به نام ریزش مو روبرو بوده اند اما تا سال 1950 میلادی هیچ کسی در پی یافتن راهی برای درمان ریزش مو و یا درمان نازک شدگی موها نبوده است.

اگر شما با مشکل ریزش مو هستید و خواهان انجام کاشت مو هستید بهتر است در ابتدا درخصوص مزایا و معایب کاشت مو اطلاعاتی از مراکز معتبر و پزشکان متخصص دریافت کنید سپس در خصوص کاشت مو تصمیم نهایی را بگیرید.


مرکز تخصصی موی رنسانس با ارائه مشاوره رایگان در خدمت عزیزانی است که به دنبال کاشت مو و راه های درمانی تقویت مو هستند. شما میتوانید برای ارتباط با تیم پزشکی این مرکز با شماره های 02188909050 و 02188909051 تماس بگیرید.

روند کاشت مو:

اولین کاری که تیم پزشکی متخصص در هنگام کاشت مو پس از پاک سازی موی سر فرد متقاضی  انجام می دهد برداشتن بخشی از موهای ناحیه دهنده با سرعت و دقت بالا است. سپس موهای برداشت شده را در ناحیه از پیش تعیین شده جای می دهند. فرایند کاشت مو در چند ساعت انجام می شود و در روشهای جدید تنها در یک جلسه کل کاشت مو انجام می گیرد.

از آنجا که موهای هر شخص متفاوت است، گرفتهای مورد نیاز برای هر شخص با توجه به میزان ریزش مو متفاوت است. هزینه های کاشت مو نیز با توجه به سطحی که دچار ریزش شده است توسط تیم پزشکی تعیین می گردد. شایان ذکر است هیچ بیمه درمانی هزینه های کاشت مو را تقبل نمی کند.

پس از کاشت مو؛ طی چند هفته موهای کاشت شده دچار شوک شده و می ریزد و پس از چندماه شروع به جوانه زدن می کند.

ریزش مو منحصر به سر نمی شود و ممکن است در ابرو و ریش نیز ریزش مو رخ دهد که شاهد هستیم امروز کاشت ابرو و ریش نیز همراستا با کاشت موی سر، کاشت انجام می شود. از سوی دیگر در برخی موارد به پیشنهاد تیم پزشکی به جای کاشت مو، از روشهای تقویتی مو استفاده می شود.روشهای تقویتی مرکز موی تخصصی رنسانس:

برا ی تقویت موها از روشهای مختلفی در مراکز تخصصی مو استفاده می شود . تیم پزشکی مستقر در مرکز تخصصی موی رنسانس امروز به تجربه دریافته است که برای بهره وری بیشتر و کسب نتیجه بهتر باید از چندین روش تقویتی استفاده کند. از این رو یک پکیج تقویتی ترکیبی به مراجعین خود ارائه می دهد که حاوی چهار روش تقویتی برتر است. که این روشها عبارتند از بکارگیری روش PRP برای فعال سازی سلول های مرده و یا به اصطلاح به خواب رفته،  لیزر تراپی؛ برای افزایش قطر موهای سر و تقویت آن، مزوتراپی که با استفاده از تزریق یکسری آمپولهای ویتامین در زیر پوست سر در جهت تقویت موی سر انجام می شود. و در نهایت،  روش ویتامین درمانی که با  تجویز یکسری قرص های ویتامین انجام می شود.


برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص روشهای منحصربفرد کاشت مو و تقویت مو در مرکز تخصصی موی رنسانس میتواند به سایت این مرکز به ادرس www.hrthair.com مراجعه کنید. برای استفاده از مشاوره رایگان تیم پزشکی این مرکز نیز می توانید با شماره تلفن های 02188909050 و 02188909051 تماس بگیرید همچنین عزیزانی که امکان حضور در مرکز مشاوره را ندارند می توانند عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال کنند و با مشاورین ما در ارتباط باشند