روش جدید کاشت مو بدون جراحی

معمولا روش های زیادی برای کاشت مو درنواحی کم مو و خالی سر وجود دارد. کاشت مو به این صورت میباشد که فولیکول های مو از قسمت های دارای پیاز مو و فولیکول مو برداشته میشود و در نواحی کم مو یا خالی از مو کاشته میشود.موهای کاشته شده به دلیل زنده بودن و سازگاری با سایر موهای سر قابلیت رشد را دارد که به آن پیوند موی طبیعی میگویند.
در روش های رایج و سنتی، روش کار بدین شکل می باشد که فولیکول های مو را با جراحی برداشت کرده و قسمتی از پشت سر را برش داده و در نهایت در نواحی  کم مو جایگزین می کنند که علاوه بر اینکه زمان طولانی شاهد درد، خونریزی،  دوران نقاهت طولانی و ... را به همراه دارد اما در این مقاله با روش جدید کاشت مو بدون جراحی آشنا می شوید.

روش کاشت مو SUT

دراین روش نیازی به برداشت فولیکول های مو به صورت دستی نبوده و فولیکول های مو به وسیله دستگاه به صورت کاملا سالم و به صورتیکه هیچ آسیبی به فولیکول های برداشته شده نرسد برداشت میشوند و به وسیله دست برای دقت و ظرافت بیشتر کاشت می شود.
 در این شیوه میزان پرطی فولیکول های برداشت شده به حداقل رسیده و تمام موهای برداشت شده به همان میزان در جاهای کم مو یا خالی سر کاشت میشوند. روش SUT  هیچگونه جراحی، بیهوشی،  برش و بخیه ای وجود ندارد و به همین دلیل به آن روش کاشت مو بدون جراحی گفته میشود.در روش SUT تراکم کاشت مو سه برابر بیشتر از روش های رایج قدیمی میباشد که در یک جلسه  تا14000 تار مو پیوند زده می شود (توجه داشته باشید میزان گرفت های برداشت شده به میزان بانک موی فرد بستگی دارد)

مزایای کاشت مو بدون جراحی به روش SUT

در این شیوه کاشت مو دیگر مانند روش های قدیمی  FUTو FIT شاهد جلسات مکرر و زمان طولانی و خستگی متقاضی را نمیباشیم. داشتن خط رویش بسیار طبیعی ازدیگر مزایای این شیوه بوده و نتایج کاشت به سرعت قابل مشاهده می باشد. ما این اطمینان را به شما می دهیم به دلیل کالیبره شدن سوزن ها هیچ جای شیار و اسکاری بعد از کاشت مو باقی نمانده و حالت عروسکی شکل و پوست پرتقالی ایجاد نمیشود.

شما عزیزان میتوانید جهت انجام کاشت مو بدون جراحی در مرکز کاشت مو رنسانس برای تعیین وقت قبلی و مشاوره رایگان  با شماره تماس های 02188909050 و 02122088210 تماس حاصل فرمایید و یا جهت مشاوره آنلاین از طریق تلگرام با شماره 09122115442 درارتباط باشید.