دوره نقاهت بعد از کاشت ابرو 02128111001

هدف ما از ارائه این مقاله ،  پاسخ دادن  به سوالات متداول شما عزیزان در جهت کاشت ابرو می باشد و ما با تهیه کردن مطلبی مختصر در این زمینه  پاسخ این سوال شما راجب  دوره نقاهت بعد از کاشت ابرو را آماده کرده و به اطلاع شما خوبان می رسانیم .

دوره نقاهت بعد از کاشت ابرو 

کاشت ابرو روشی موثر و طلایی در جهت درمان ریزش ابرو ها می باشد که تاثیری عالی و منحصر به فرد در چهره و صورت افراد می گذارد و جلوه زیبایی به ابروان افراد خواهد بخشید .

کاشت ابرو به دلیل ظرافت و اهمیت بالای خود باید نزد متخصصی ماهر و با تجربه ارائه گردد که داشتن کلینیکی استاندارد  و بهداشتی الزامی می باشد تا کاشت ابرو با نتیجه ایی عالی با در نظر گرفتن سن مناسب کاشت ابرو انجام گیرد . اما باید دانست که دوره نقاهت بعد از کاشت ابرو وجود دارد ، که ما در این مطلب  مقدار این  دوره را برای افراد شفاف سازی می کنیم . کاشت ابرو نیاز به مراقبت های پیچیده و سخت ندارد بنابراین دوره نقاهت بعد از کاشت ابرو اصلا طولانی نبوده و به همین منظور است که هر روزه بر مخاطبان این روش بدون آسیب و درد ، افزوده می شوند . این روش تنها به سه روز  استراحت و رعایت نکات جزئی نیاز دارد  زیرا کاشت ابرو روشی بدون درد ،بخیه و خونریزی می باشد بنابراین نیازی به دوره نقاهت بعد از کاشت ابرو نخواهد بود  در گذشته و اوایل بروز روش کاشت ابرو ، این روش ایجاد کردن  برش های عمیق و جراحی را برای افراد  طی می کرد که نیاز به مراقبت های جدی بعد از کاشت ابرو بود

 دوران نقاهت کاشت ابرو با تکنیک های نوین

 اما خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی در زیبایی و پوست و نوین شدن روش کاشت ابرو این روش بدون هیچگونه بخیه و برشی  اجرا خواهد شد ، بنابراین افراد تنها به مدت سه روز باید از شست وشوی عمیق ابرو ها بپرهیزند ، ابرو را با الکل پاک و تمیز کنند ، در هنگام خوابیدن بر ابرو ها فشار نیاورده و بر ابروان نخوابند ، از کشیدن سیگار بپرهیزند ، از خاراندن ابرو و کشیدن آن پرهیز کنند و با رعایت این نکات جزئی  کاشت ابروی دائمی و تضمینی را برای خود تجربه کنند  و از داشتن ابروهایی زیبا و پر تراکم و همچنین زیبایی در صورت خود لذت ببرند .

لازم به ذکر است  که تعدادی از افراد  پس از انجام روش کاشت ابرو دچار خارش و یا سوزش در محل میشوند که این افراد باید طبق دستور پزشک خود از کرم و یا محلول مخصوص استفاده کنند و از خاراندن محل اجتناب ورزند و با انجام این کار از رساندن آسیب به رشد ابرو های خود جلوگیری کنند . به طور کلی دوره نقاهت بعد از کاشت ابرو ، بسیار کم و محدود می باشد که این موضوع سبب خوشایندی و رضایت بی شمار مخاطبین این روش گشته است .

 شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره کاشت ابرو و دیدن فیلم کاشت ابرو  با شماره 02128111001 تماس حاصل کرده و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09127909003 در ارتباط باشید تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند