جدیدترین روش ترمیم مو

جدیدترین روش ترمیم مو در ایران ترمیم مو به روش HRT می باشد که در این بخش می خواهیم پیرامون این موضوع مطالبی را برای شما بیان کنیم
ترمیم مو به فرآیندی گفته می شود که طی آن شبکه ای شبیه سازی شده از پوست انسان را که دارای موهای 100% طبیعی می باشد، جایگزین موهای کم پشت و یا فضاهایی که خالی از مو می باشند، می کنند.

جدیدترین روش ترمیم مو

جدیدترین روش ترمیم مو، ترمیم مو به روش hrt می باشد که  نخستین متد استاندارد ترمیم مو هم به شمار می رود، پس از آنکه این روش معرفی و استاندارد ها را کسب کرد مرکز تخصصی موی رنسانس این روش را در ایران پایه گذاری و نهادینه کرد و به نوعی این مرکز بنیانگذار ترمیم مو و همچنین ترمیم مو به روش hrt در ایران می باشد.
ترمیم مو به روش hrt در ایران با شماره 37414 به ثبت رسیده و به عنوان جدیدترین روش ترمیم مو و تنها روش استاندارد ترمیم مو در ایران به شمار می رود  در این روش ترمیم مو دیگر نیازی به بانک موی شخص نیست و بانک موی شما توسط ترمیم مو رنسانس تهیه می شود انتخاب بانک موی شما در روش hrt توسط تست مو دیجیتال انجام می شود که در جلسه اول مشاوره موهای شما تست می شود و با توجه به رنگ موی شما ، جنس موی شما ، حالت موی شما و ... این انتخاب صورت می گیرد . 

مزایای جدیدترین روش ترمیم مو (HRT)

1- در ترمیم مو به روش HRT از صفر تا صد ترمیم مو در یک جلسه انجام می شود اما در روش های دیگر نیاز به جلسات متعدد است.
2- خط رویش و خط فرق در جدیدترین روش ترمیم مو (HRT) بسیار طبیعی بوده اما در روش های رایج و سنتی ترمیم مو حالت مصنوعی و غیر واقعی دارد.
3- شبکه ی شبیه سازی شده از پوست سر انسان در روش HRT از جنس نانو بوده و با استفاده از فناوری نانو ارگانیک تهیه می شود در صورتیکه در روش های دیگر این طور نیست.
4- ترمیم مو به روش HRT علاوه بر آقایان و خانم ها برای بیماران و همچنین کودکان میسر می باشد در حالی که روش های دیگر فقط مختص آقایان است.
5- ترمیم مو با  تکنیک HRT قابلیت استفاده در حمام، استخر، سونا و ... را دارا بوده و همچنین در آن می توان از ژل، تافت، سشوار و ... هم استفاده کرد اما در روش های دیگر چنین چیزی محال می باشد
مرکز تخصصی موی رنسانس تنها مجری انحصاری جدیدترین روش ترمیم مو یا همان ترمیم مو به روش HRT  را در ایران می باشد و با شماره مجوز 37414 و همچنین دارای کرسی عضویت در کمسیون ترمیم مو این افتخار را دارد که بالغ بر 5000 مورد ترمیم مو را طی 15 سال فعالیت انجام دهد 

شایان ذکر است عزیزانی که تمایل به انجام ترمیم مو داشته و یا می خواهند اطلاعات بیشتری را کسب کنند می توانند با شماره های 02122088210 و 0218909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال فرمایند