تقویت موی سر چگونه انجام می شود؟

مو ، عضوی تاثیر گذار بر چهره و ظاهر هر آدمی می باشد که با اختلالی مثل ریزش در آن ظاهر و اعتماد به نفس و روحیه افراد نیز به شدت تحت تاثیر قرار می گیرند عموما  راهای زیادی برای تقویت موی سر وجود دارد که از آسیب ها جلوگیری کند و آسیب ها را درمان کنند اما آیا همه این روش ها درست و استاندارد هستند؟ قطعا جواب خیر می باشد عموما روش های معتبر محدودی برای این کار وجود دارد که با توجه به مهم بودن این موضوع برای سلامت مو و در نهایت روحیه افراد در متن زیر به  تقویت  موی سر افراد می پردازیم .

 تقویت موی سر 

 برای تقویت موی سر روش های معتبر و تضمینی وجود دارد که علاوه بر تقویت ، آسیب های موجود را نیز ترمیم و درمان می کند یکی از این روش های کاملا تضمینی و استاندارد در جهان امروز روش مزوتراپی می باشد روشی که از طریق تزریق ویتامین های لازم برای مو درمان خود را اجرا می کند در مزوتراپی ، مواد لازم برای تقویت موی فرد توسط متخصص مربوطه شناسایی می شود و از طریق سوزن بسیار ریز در عمق یک میلی متری پوست سر تزریق می شود تا مواد لازم به موها رسیده و آن ها را تقویت کند از این رو ریزش مو ها درمان می یابند و افراد شاهد رشد طبیعی موهای خود می شوند . مزوتراپی تنها در یک جلسه صورت میگیرد و نیاز به چهل دقیقه زمان دارد این روش کاملا تضمینی بوده و در سر تا سر دنیا روشی موثر شناسایی شده است این روش بدون هیچگونه درد بوده و برای اجرای  آن نه نیاز به بی هوشی و نه نیاز به بی حسی می باشد .

تقویت موی سر چگونه انجام می شود؟

مورد دیگر در تقویت موی سر روش پی آر پی مو می باشد ، روشی کاملا طبیعی که برای درمان خود از سلول های بنیادی و فاکتور رشد خود شخص استفاده می کند . پی آر پی به این صورت است که خون شخص گرفته شده و سپس با دستگاهای مخصوص مورد جدا سازی قرار می گیرد و فاکتور رشد و سلول ها ی بنیادی استخراج می شود ، مرحله بعد  قسمت سر فرد از طریق بی حس موضعی بی حس میگردد و سپس ازطریق سوزن بسیار ریز مواد  بر عمق مشخصی از پوست نفوذ می کند تا به فولیکل موها   برسد  که تحریک و در نتیجه رشد سریع و عالی موها را در بر دارد و طاسی و ریزش موها را از بین خواهد برد ، نکته ی مهم در پی آر پی آن است که این روش نیاز به پنج جلسه تکرار دارد تا نتیجه بی نظیر خود را برجای گذارد . این روش بدون هیچگونه عوارضی بوده و کاملا تضمینی و استاندارد می باشد ، اما روش مهم بعدی که برای تقویت موی سر و درمان ریزش مو شناخته شده است روش کربوکسی تراپی می باشد ، این روش نیز روشی طبیعی و بدون خطر شناخته شده است که برای درمان خود نیاز به تزریق گاز کربن دی اکسید دارد که از این طریق جریان خون رشد مو ها افزایش پیدا می کند در نتیجه موهای فرد رشد کرده و ریزش موی آن ها قطع می گردد این روش نیز نیاز به بی هوشی نداشته و بدون درد خواهد بود ،  لازم به ذکر است که این روش از هزینه مناسبی نیز برخوردار است .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تقویت موی سر با پکیج جدید و موثر کلینیک رنسانس با شماره 02128111001 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09127909003 در ارتباط باشید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند