تقویت موهای کرکی

موهای کرکی می تواند فرم های بسیاری بخود بگیرد . در بعضی مواقع، موهای کرکی می تواند علامت وجود یک بیماری باشد.

موهای کرکی و ضعیف

موهای ضعیف اصولا مویی نازک، سست و پژمرده است . دوشاخ شدن انتهای موها، خشکی بی نهایت و یا چربی بی نهایت موها نیز نشانه موی کرکی است.
علت موی کرکی اغلب ژنتیکی است و در بعضی مواقع دلیل هورمونی دارد. عواملی مانند زایمان، تغذیه نامناسب، استرس، عفونت های پوست سر و یا مصرف یکسری داروها.
شرایط جوی مثل آفتاب، آب شود و الودگی هوا می تواند باعث ضعیف شدن مو بشود.
از دست دادن 100 تا 150 مو در روز طبیعی است چون بعد از ریزش این موها، موی جدید جوانه می زندکه این روند تا میانسالی ادامه دارد و بعد از رشد مجدد موها کند میشود و یا کاملا متوقف می شود.
در مواقعی که مو ضعیف شده است و یا علائم انرا دارد می توان از روشهای تقویتی استفاده کرد. برای تقویت موهای کرکی روش های بسیاری وجود دارد که ما در مرکز تخصصی موی رنسانس ترکیبی از این روشها را در یک پکیج تقویتی گنجانده ایم و به افراد متقاضی پیشنهاد می دهیم.

تقویت موهای کرکی با استفاده از روش های رایج و سنتی

استفاده از محصولات مناسب برای تقویت موهای کرکی بسیار ضروری است. محصولاتی مانند شامپوی مخصوصی که یکسری پروتئین  و اسید امینه دارد که باعث تقویت مو می شود.
در پایان پیشنهاد می کنیم هرکز از شامپویی که موی شما را بسیار خشک می کند استفاده نکنید. استفاده از ماسک پروتئین نیز می تواند برای موهای تقویت موهای ضعیف توصیه می شود.
همچنین توصیه می کنیم از مواد شیمیایی مثل رنگ مو کم استفاده کنید چون بسیار اسیب می زنند حتی استفاده از محصولات تقویتی در بلند مدت باعث آسیب رساندن به مو می شود چون اغلب حاوی مواد شیمیایی هستند بنابراین تقویت موهای با استفاده از پکیج prp، لیزرتراپی، مزوتراپی و ویتامین درمانی نتایج خوبی را در بر خواهد داشت

تقویت موهای کرکی با پکیج تقویتی کلینیک رنسانس

ما در مرکز تخصصی موی رنسانس این افتخار  را داریم که علاوه بر ارائه خدمات کاشت مو، از یک پکیج ترکیبی تقویت مو نیز برای بیماران استفاده می کنیم. که این پکیج شامل PRP، لیزر تراپی، مزوتراپی و ویتامین درمانی است. روش کار نیز به این صورت است که تیم پزشکی ما از PRP برای غربالگری خون و فعال سازی سلول های مرده  استفاده می کند. لیزرتراپی نیز درواقع تاباندن نور با دستگاهی به سر است که باعث می شود قطر مو افزایش یابد و به نوعی باعث میشود خون در زیر پوست سر جریان یابد و درنتیجه باعث تقویت مو می شود. در این پکیج مزوتراپی را نیز گنجانده ایم که یکسری آمپول ویتامین مفید برای مو زیر پوست سر تزریق
می کنیم.  آخرین عنصر پکیچ ترمیمی مت، ویتامین درمانی است که قرص های ویتامین برای بیمار تجویز می شود.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تقویت مو با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا از طریق فرم زیر ثبت نام کنید

همچنین در صورتیکه امکان حضور در کلینیک را ندارید می توانید عکس خود را از طریق تلگرام و واتساپ به شماره 09122115442 ارسال فرمایید تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند