تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس در تمام  کشور های پیشرفته دنیا مورد استفاده قرار میگیرد و کاملا کاربردی و تضمینی می باشد .
این روش به دو صورت اجرا میشود مورد اول تزریق بوتاکس از طریق  فلج کردن خطوط صورت و نوع دیگر تزریق بوتاکس برای پر کردن نواحی بدن که از طریق تزریق ژل ها صورت میگیرد .

 مورد اول به این  صورت است که ، ابتدا محل مربوطه توسط بی حسی موضعی بی حس می شود و سپس با تزریق سم بوتولیسم  بر ناحیه چین و چروک و خطوط آن ناحیه از بین می رود مانند خط لبخند ، خط اخم پیشانی ، خطوط دور چشم  و..  که همگی برطرف شده و زیبایی ، شادابی ، طراوت ، جوانی و اعتماد به نفس در فرد نمایان می شود ،  این روش روشی غیر تهاجمی بوده زیرا ماده استفاده شده تزریق بوتاکس مطابق با ساختار بدن بوده و هییچگونه آلرژی و حساسیت را برای افراد به وجود نمی آورد و در مدت زمان کوتاهی اجرا شده و نتیجه ایی فوری بر جای می گذارد .

 نوع دوم تزریق بوتاکس مانند روش اول اجرا می گردد منتهی نیاز به تزریق ژل مخصوص می باشد و برای پر کردن مناطق کاربرد  دارد مانند : پرکردن تمامی چین و چروک و خطوط ، افزایش جم سینه ، افزایش لب ، افزایش گونه ، افزایش باسن ، پر کردن سالک ، رفع گودی زیر چشم ها ، پرکردن دست ها ، درمان شلی پوست و... کاربرد دارد .
 اما این روش علاوه بر نکات گفته شده در مسائل دیگر نیز کاربرد بسیار دارد  ، از تزریق بوتاکس در زاویه دادن به بینی نیز استفاده میشود و قادر است چین و چروک های نواری روی گردن را رفع کند و همینطور  خطوط افقی پیشانی را نیز از بین ببرد .
این روش  علاوه بر زیبایی بر مسائل دیگر نیز اثرات مثبتی بر جای میگذارد که به اتفاق هم به این موضوع خواهیم پرداخت .

 تزریق بوتاکس بر زیبایی 

 از این روش  برای رفع کامل و قطعی تعریق کردن استفاده میشود ،  و کاربردی طلایی برای افراد پر عرق خصوصا در کسانی که درای دست ها و پاهایی همیشه خیس بودند می باشد و راه حلی درخشان به شمار می رود  با تزریق داروی بوتاکس در نواحی تعریق غدد عرق سمپاتیک فرد متوقف شده و فرد دیگر تعریق نخواهد کرد . 
شاید این نکته کمتر به گوش ها آشنا باشد اما استفاده از این روش برای درمان سر درد های میگرنی استفاده میشود و درمانی مفید را در بر دارد و مسئله ایی به اثبات رسیده می باشد این روش در تعدادی از افراد به طور کاملا قطعی ، میگرن را قطع کرده و در افرادی ، تعداد دفعات را کم و فاصله بین دفعات را بسیار طولانی می کند .
از تزریق انواع بوتاکس برای درمان اسپاسم ماهیچه های بدن نیز استفاده میشود و همینطور میتواند به درمان پرش پلک در افراد و درمان قطعی لوچی چشم نیز اشاره کرد .

مزایای تزریق بوتاکس 

 این روش  علاوه بر کاربرد در زیبایی و سلامتی ، روشی کاملا استاندارد و تضمنی می باشد این روش غیر جراحی وپر سرعت ،  تحت تاییدیه  FDA می باشد و این موضوع ، مزیتی پر رنگ برای این روش می باشد .و افراد به همین دلایل از آن استقبال می کنند زیرا هیچگونه ریسک و خطری را در بر ندارد ،  مواد تزریقی برای این روش معمولا از پروتئین خالص می باشد که بیشتر حالت تقویت کنندگی داشته و تنها در محدوده ی تزریق شده فعالیت دارد و بر نقاط دیگر پوست هیچگونه سرایتی ندارد این روش بدون عوارض بدون هیچگونه دردی در فرد  تنها در یک جلسه انجام میشود و زمان بسیار کمی را برای اجرا نیاز دارد لازم به ذکر است که تزریق بوتاکس به مدت 6 الی یک سال ماندگاری کامل دارد و بعد از آن نیاز به ترمیم پیدا می کند . این روش تنها در کلینیک های مخصوص و مجهز باید انجام شود تا استریل کامل صورت گیرد خوشبختانه سوزن این روش  یکبار مصرف می باشد و سبب انتقال بیماری از شخصی به شخص دیگر نخواهد شد ، مقدار مواد تزریقی در این روش بسته به تشخیص متخصص و در نهایت سلیقه بیمار می باشد ، زیرا اگر فرد  طابع حجم بیشتری از بوتاکس باشد بر سلیقه اش احترام گذاشته میشود اما راهنمایی ها و پیشنهاد لازم  نسبت به فرم صورت و شرایط  به فرد گوشزد خواهد شد . خوشبختانه تزریق بوتاکس سبب احساس سنگینی و غیر طبیعی در افراد نمیشود و افراد حجم زیاد و غیر طبیعی را در خود احساس نکرده و حمل نمیکنند ، این روش ظاهری طبیعی اما زیباتر به شخص می دهد و چهره افراد را مصنوعی نخواهد کرد که این از مزایای خوب این روش می باشد .

  آیا تزریق بوتاکس سبب آسیب می شود ؟

 تا کنون هیچگونه گزارشی  حاکی از آسیب تزریق بوتاکس در صورت آقایان و یا بانوان به فردی در هیچ کجای دنیا ثبت نشده است ، اما نکاتی برای رعایت مراجعین الزامی می باشد نکته اول انتخاب کلینیکی معتبر و استاندارد می باشد تا تمامی شرایط استریل و مواد  اصل و استاندارد برای انجام کار استفاده شود ، مورد بعدی استفاده نکردن افراد بارداراز این روش می باشد و استفاده از این روش را به آینده موکول کنند . خوشبختانه  این روش تضمینی و بی خطر بوده و هیچگونه ریسکی را به همراه ندارد .

هزینه در تزریق بوتاکس 

 هزینه بوتاکس بسته به مصرف سی سی در هر اجرا می باشد ، زیرا هر ناحیه مقداری از مصرف حجم مواد را به خود اختصاص میدهد که در هر فردی متغیر می باشد ، اما به طور کل  تزریق بوتاکس نسبت به مزایای بالای خود هزینه ایی بسیار اندک و مقرون به صرفه به خود اختصاص داده است که هزینه جزئی در هر فرد در جلسه مشاوره با توجه به  محاسبه مقدار سی سی در فرد محاسبه و به اطلاع فرد خواهد رسید .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت بوتاکس و مشاوره تکمیلی با شماره 02128111001 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09127909003 در ارتباط باشید