ترمیم مو چیست؟

ریزش مو ، عاملی که در تمام دنیا موجب ضعف در روحیه و اعتماد به نفس افراد گشته و با ضعف در ظاهر عملکرد روابط های اجتماعی افراد را تحت تاثیر قرار داده است . 
ریزش مو علت های مختلفی دار که عاملی چون ژنتیک ، ارثی بودن و بیماری های مانند آلوپسی  درمان های دارویی را به خود اختصاص نمی دهند . با پیشرفت علم  و به وجو آمدن روش های معتبر  امکان  داشتن موهای زیبا برای این عزیزان نیز به وجود آمده است که ترمیم مو یک روش عالی برای به دست آوردن موها خواهد بود .  در ادامه این مقاله ما به توضیحاتی راجب این روش پرداخته اییم تا شما را با این روش بیشتر آشنا سازیم .

ترمیم مو

یکی از راههای درمان ریزش مو که امروزه در حوزه مو به شدت طرفدار پیدا کرده ترمیم مو می باشد.

ترمیم مو یکی از یزرگترین ضعف های کاشت مو را برطرف کرده است که در اینجا راجع به آن بیشتر بیان می کنیم.

کاشت مو شاید مزایای خوبی را دارا باشد از جمله رویش مو ولیکن کسانی که بانک مویی ندارند متاسفانه نمیتوانند کاشت مو را انجام دهند زیرا در پشت سر مویی ندارند که از انجا برداشت و در ناحیه مورد نظر کاشت انجام شود

همانطور که قبلا گفته بودیم یکی از ویژگی های ترمیم مو نیاز نداشتن به بانک موی شخص است و اینکه شخص کاندید تا هر تراکمی را که بخواهد میتواند به راحتی آنرا به دست آورد.

شایان ذکر است که بگوییم تنها روش استاندارد ترمیم مو در ایران روش HRT می باشد که بطور انحصاری مرکز تخصصی موی رنسانس آنرا در ایران نهادینه و اجرا میکند.

از ظرافت های ترمیم مو به روش HRT اگر بخواهیم صحبت کنیم استفاده از بانک موی 100% طبیعی است که این مورد به خودی خود یکی از نکات کلیدی HRT می باشد.

خط رویش و خط فرق بسیار بسیار طبیعی که بیماران بسیار به آن توجه میکنند از دیگر مزایای آن می باشد

 ترمیم مو چیست ؟ 

در متن بالا به چکیده ایی راجب این روش پرداختیم تا آشنایی کمی را با این روش ایجاد کنیم ، همانطور که قید شد ترمیم مو  روشی است که علاوه بر بی نیازمند بودن به جراحی ، بخیه ، درد ، خونریزی نیازی به بانک مو هم ندارد بنابراین افرادی که به هر دلیل ریزش کل موها را تجربه می کنند و یا افرادی که مستعد آلوپسی هستند دیگر بدون هیچگونه نگرانی میتوانند با استفاده از این روش صاحب موهایی پر پشت و زیبا گردند .

ترمیم مو چگونه می باشد ؟

 ترمیم مو روشی طبیعی و استاندارد در کل دنیا می باشد  که بیشتر افراد جهان از جمله بازیگران و مجریان معروف دنیا از این روش استفاده میکنند ترمیم مو روشی  بدون عوارض شناخته شده است که بدون  دخالت های تهاجمی هیچگونه آسیب و ضرری را به افراد وارد نخواهد کرد . ترمیم مو در کلینیک و مراکز زیبایی قابل درمان توسط متخصص این زمینه می باشد .

بنابراین افراد  با انتخاب کلینیک مورد نظر و مراجعه به آن میتوانند اقدام به انجام این روش نمایند که برای شروع نیاز به جلسه مشاوره خواهد بود ، جلسه مشاوره از اصلی ترین مراحل انجام این روش می باشد زیرا کلیه اصول و انجام آن بسته به این جلسه می باشد .در این روز متخصص  به معایه شرایط فرد میپردازد بنابراین  به معاینه علت ریزش موی  فرد ، مقدار ریزش موی او میپردازد تا بداند چه مقدار تراکم مو و چه سطح از پروتز رای شخص کافی می باشد بنابراین اندازه سطح ریزش فرد و اندازه سر وی نیز اندازه گیری خواهد شد .
از دیگر  نکات مورد برسی این جلسه جنس موی فرد ، رنگ موی انتخابی ، مدل مو مناسب شخص ، جهت رویش موها و محاسبه هزینه خواهد بود .

جلسه اجرای ترمیم مو چگونه می باشد ؟ 

 نکته ایی که وجود دارد این است که ترمیم مو تنها نیاز به یک جلسه درمان آن هم در زمانی محدود دارد ، در این جلسه پروتزی که با معاینه شخص در جلسه مشاوره  ساخته شده بود آماده میگردد ، این پروتز شبیه سازی شده با پوست شخص می باشد که تار موهای طبیعی و همچنین  الیافت درجه اول به صورت تار به تار توسط متخصص بر آن  کاشته خواهند شد  که مقدار کاشت مو ها و مدل چینش آن ها نیز  مناسب با چهره شخص و تشخیص متخصص خواهد بود  پس از کاشته شدن موها بر پروتز شبیه سازی شده ، پروتز بر سطح سر فرد با استفاده از فیکس  کننده های طبیعی آلمانی نصب خواهد شد .

 نکات مهم در رابطه با ترمیم مو 

ترمیم مو روشی است که پس از انجام و فیکس شدن بر سر ، درمان آن کاملا اتمام می یابد و فرد بلافاصله پس از آن میتواند به کلیه فعالیت های خود بپردازد .
این روش علاوه بر محدودیت نداشتن در انجام آن ، محدودیت هایی را نیز برای مراقبت و یا دوره نقاهت را به همراه  ندارد و فرد میتواند به راحتی به فالیت های ورزشی پرداخته ، استخر ، سونا و دریا رفته و بدون نگرانی به زندگی خود بپردازد .

 ترمیم مو یا پروتز مو امکان آسیب دیدگی به موها را ندارد بنابراین عزیزان میتوانند از سشوار ، ژل ، اسپری ، رنگ مو استفاده کنند و بدون نگرانی بابت افتادن پروتز به زندگی خود بپردازند زیرا پروتز تا زمان ترمیم دو ساله خود کاملا فیکس می مانند .
این روش به علت مزیت های بالای خود و از همه مهم تر داشتن جلوه ایی طبیعی  و ساختن ظاهری زیبا برای افراد در کل جهان مطرح و محبوب گشته است .


شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره تکمیلی و همچنین انجام ترمیم مو به روش HRT با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن با شما در ارتباط باشند