ترمیم مو پی ار پی

ضعیف شدن و ریزش مو ها میتواند  ظاهر و همچنین اعتماد به نفس افراد را به خود درگیر کند که سبب بروز بیماری ها  و مشکلات زیادی در افراد میگردد .

افراد زیادی را می بینیم که از ریزش متعدد موهای خود شکایت دارند و  و از وضعیت خود راضی نیستند باید بدانید که پر پشتی موها و ریزش آن  تا حدود زیادی به ارث و ژنتیک بستگی دارد که عوامل محیطی و روحی مانند استرس ، اضطراب و تغذیه نامناسب و کمبود ویتامین  ها نیز نقش موثری در آن دارد .
برای درمان ریزش مو و تقویت مو راهای بسیار وجود دارد که یک روش غیر تهاجمی و عالی برای آن استفاده از روش پی آر پی می باشد که میتواند ترمیم موها را به انجام برساند ، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید .

ترمیم مو با پی آر پی 

پی آر پی روشی طبیعی برای رشد و تقویت موها می باشد این روش از طریق پلاسمای غنی شده پلاکت خود شما استفاده می نماید .
پی  آر پی دقیقا از فاکتور های رشد و سلول های بدنی خود شخص استفاده میکند و به همین دلیل روشی غیر تهاجمی بوده که رشد موها را سرعت میبخشد  و با انتخاب یک کلینیک پوست و مو میتوانید توسط متخصصین حرفه ایی بخش پی آر پی یک درمانی راحت اما عالی را تجربه کنید  این روش برای درمان طاسی های منطقه ایی ، درمان ریزش های زیاد مو ، تقویت و رشد مجدد موهای ریخته شده ی جدید و همچینین برای کمک به رشد عالی موها بعد از کاشت مو انجام میگیرد .
این روش ساده و بدون جراحی تنها در زمانی بین 60 الی 90 دقیقه  نیاز به زمان دارد و نتایج عالی و مطمئن خود را بر جای میگذارد و افراد شاهد نتایج عالی و شگفت آورخود خواهند شد .

روش پی آر پی چگونه روشی است ؟ 

فرد  پس از انتخاب مرکز کاشت موی معتبر و متخصصی کاملا حرفه ایی و ماهر مورد معاینه دقیق متخصص خود قرار میگیرد و با انجام بررسی های لازم وارد جلسه انجام درمان پی آر پی میشود .

در پی آر پی پلاسمای غنی شده خون شما توسط دستگاهای تخصصی برداشت میشوند . سپس در جلسه اجرا این پلاسمای غنی شده با تزریقاتی ریز اما با دقت انجام خواهند گرفت  که تزریق با دقت بسیار بالا و بدون حس درد در افراد بر لایه درم پوست یعنی  در  نقطه فولیکول موها تزریق خواهد شد در این صورت فولیکول موها تقویت میگردند و امکان ریزش را نخواهند داشت فولیکول های ضعیف شده نیز با تزریق پلاسما تقویت شده و رشد مجدد موها اتفاق خواهد افتاد چرا که پلاسما دارای سلول های بنیادی بوده و جوانسازی و تقویت کامل موها را به همراه خود دارد

افراد با استفاده از این روش میتوانند موهای خود را جوان و تقویت کرده و صاحب رشد مجدد موهای از دست رفته خود با کیفیت و مقاومتی عالی گردند حتی از طریق تزریق پی آر پی بر سطح پوست سر ، ما شاهد بهتر شدن پوست سر افراد میشویم که با جوان شدن پوست سر فرد سلامت موها ضمانت می یابند .

انجام درمان  پی آر پی 

همانطور که از اطلاعات فعلی متوجه شده اید برای این روش ابتدا  نمونه ایی از خون شما را میگیرند و سپس با استفاده از دستگاه تخصصی و پیشرفته سلول های بنیادی و همچنین فاکتور رشد را از خون جدا می نمایند .
پس از استخراج پلاسمای غنی شده متخصص به بی حس کردن موضعی نقطه ی مشخص شده سر میپردازد تا در هنگام تزریق فرد دردی را متحمل نشود ، سپس تزریق های متعدد بر سطح درم پوست سر فرد تزریق خواهند شد تا به فولیکول ها دسترسی یابند و درمان به همین راحتی پایان خواهد یافت .

زمان انجام prp مو حداکثر 90 دقیقه خواهد بود که با توجه به شرایط مویی افراد تکرار تعداد جلسات بین 4 الی 5 جلسه در مدت هر 4 هفته یکبار می باشد ، این روش دوران نقاهتی ندارد و تنها عزیزان پس از انجام این روش احساس ملتهب شدن در سطح سر را دارند که کاملا طبیعی بوده و در مدت یک الی دو روز اتمام می یابد . و نتیجه فوق العاده آن در سه ماه اول  قابل مشاهده بوده و با پایان هشت ماه شاهد رشد و تراکم بالای موها خواهیم بود .

آیا پی  آر پی عوارض دارد ؟ 

زمانی که ترمیم موی سر با پی آر پی انجام میگیرد ، هیچ نگرانی به وجود نخواهد آمد چرا که این روشی کاملا غیر تهاجمی بوده و هیچگونه حساسیت و بیماری را برای افراد به همراه ندارد و تنها عوارضات آن را میتوان به ملتهب بودن و قرمزی پوست سر اشاره کرد  که پس از مدت کوتاهی از بین خواهد رفت .

پی آر پی هم برای آقایان و هم برای خانم ها قابل استفاده می باشد اما نکته ایی که وجود دارد پی آر پی هیچگاه نمیتواند سبب درمان طاسی کامل گردد و این توقع از این درمان نمی رود .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین نویت دهی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا با شماره 09122115442 در ارتباط باشید