ترمیم ریش

ریزش ریش یکی از اصلی ترین معضلات آقایان می باشد، ریش تکمیل کننده صورت بوده و نماد مردانگی است که تا حدود بسیار زیادی جذابیت آن ها را تحت تاثیر خود قرار می دهد. ریش نقش بسیار مهمی در زیبایی و ابهت یک مرد دارد، بنابر این ازدست دادن  ریش ها به هر دلیلی می‌تواند اعتماد به نفس فرد را کاهش دهد و او را برای مداوا به سمت‌ انواع درمان‌های دارویی یا کاشت ریش بکشاند. 
درگذشته تمام آقایانی که در ناحیه ریش اصلا موئی نداشتند، بیشترین متقاضیان کاشت ریش به کلینیک های پوست ومو بودند، اما امروزه مهمتر از مزایای درمان و ترمیم ریش، جذابیت و زیبایی ظاهری آن‌ میباشد. توصیه میشود قبل از انجام هر روشی برای ترمیم ریش، قبل از ان تحقیقات کافی را به عمل آورید.

علل ریزش ریش  

معمولا ریزش ریش در اثر عوامل ژنتیکی و آسیبهای فیزیکی، در موارد زیر به آنها اشاره شده ایجاد میشود
1. آسیب به موهای ریش و سبیل از طریق ضربه مانند تصادف رانندگی، سوختگی، مواد شیمیایی.
2. مشکلات کمبود هورمون مردانه (آندروژن) قبل از سن بلوغ و از جمله بیماریهای شایع  آن میتوان  به آلوپسی ،آکنه ،عفونت قارچی ،لنفوم پوستی، لینکن پلان و ... اشاره کرد.
3. موارد ژنتیکی، هیپوتریکوزیس و عدم رویش ریش بصورت مادرزادی. 
4. بیماری تریکوتیلومانیا : کندن بدلیل بیماری روانی مانند وسواس یا عادت به کندن موها( در صورت وجود تریکوتیلومانیا کاشت ریش فایده ای نداشته و بایستی فرد ابتدا به روانشناس معرفی شود.)
5. عوارض درمان بیماری های دیگر مانند اشعه درمانی، شیمی درمانی و برداشت تومور درناحیه ریش و سبیل با جراحی.


ترمیم ریش به روشهای FUE  و SUT 

هر انسانی تمایل دارد که ظاهر زیبا و جذاب‌ داشته باشد. ترمیم ریش به روش FUE و SUT در یک جلسه انجام می گردد و با ظاهر جذاب و مردانه‌ای که برای شخص فراهم می‌کند، زیبایی چهره او را، بهبود می‌بخشد.
 متد ترمیم ریش به روش FUE وSUT گرفت های مورد نیاز را مانند کاشت موی سر از محل بانک مو برداشت می کنند در حقیقت ناحیه انتقال دهنده را از جایی انتخاب می کنند که بیشترین شباهت را به موهای ریش صورت داشته باشد
ترمیم ریش با تکنیک SUT و FUE بدون جراحی، درد، خونریزی، عوارض جانبی و ... می باشد و همچنین برداشت گرفت ها در این متد با دستگاه انجام می شود که مزیت آن آسیب نرسیدن به گرفت ها بوده و در نتیجه باعث می شود از تمامی ظرفیت بانک موی فرد استفاده شود. 

در کلینیک کاشت مو رنسانس ما ترمیم ریش شما را با بهترین روش fUEو SUTبا با پیشرفته ترین ابزارها  وتوسط مجربترین تیم کاشت ریش انجام می دهیم و این اطمینان را به شما می دهیم که پس از کاشت ریش رضایت کامل را از کلینیک رنسانس داشته باشید البته توجه داشته باشید یکی از اصلی ترین شرایط کاشت ریش داشتن بانک مو مناسب است .همچنین افرادی که تمایل به انجام کاشت ریش دارند میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی با شماره 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را به شماره تلگرام 09122115442 ارسال نمایند .