بهترین روش کاشت مو

امروزه ریزش مو یکی از مواردی میباشد که به طور میانگین اکثر افراد با آن روبرو می شوند. توجه فرمائید که ریزش مو بین 50 تا 100 تار مو به صورت روزانه یک امر کاملا طبیعی است که در موارد جزئی افراد میتوانند با دارو و روشهای تقویتی آن را درمان کنند، گاهی ممکن است این ریزش بیشتر شود و موها ظاهر نامنظم و خالی به خود بگیرند، در صورت تشدید آن از حد استاندارد ریزش مو (که بیشتر در نوع ریزش مو ارثی میباشد )، بهتر است به پزشک در این امر مراجعه کرده تا بهترین شیوه درمان را با توجه به نوع ریزش مو، با جلسات مشاوره به شما ارائه دهد.    

علل ریزش مو

1. بیماری های روحی روانی و استرس.
2. اختلالات هورمونی ومشکلات تیروییدی. 
3. رژیم های سخت، مضر و کاهش وزن های ناگهانی.
4. جراحی گوناگون، بیهوشی و داروهای مداوم. 
5. شرایط فیزیکی و نگهداری های نامناسب (محکم بستن موها، شانه کردن مداوم با برس های نا مناسب و خشن، تکرر بیش از حد در شامپو کردن و رعایت نکردن اصول آن، استحمام با دمای نامناسب، استفاده از مواد شیمیایی یا همان رنگ کننده و حالت دهنده ها، استفاده از وسیله های برقی مو مانند: سشوار، اتو مو و ... ).

کاشت مو 

کاشت مو یکی از بهترین راه حل و رسیدن به ظاهر طبیعی موها میباشد. در گذشته کاشت مو توسط عمل های جراحی سنگین ،نامنظم و بی کیفیت، هزینه های بالا، مدت زمان طولانی، عوارض زیاد و دوران نقاهت بلند مدت انجام میشد، اکنون پروسه کاشت مو در حال گسترش میباشد و هر روز بهترین روش های کاشت مو با سهولت و رفع ایرادات در تکنیک های قبلی صورت میگیرد، که معمولا تعیین بهترین روش کاشت مو بر اساس انتظارات بیمار و وضعیت شخصی آن انتخاب میشود.  

روش های رایج و سنتی کاشت مو 

 کاشت مو به روشFUT :در روش  FUT  فلپ یا نوار از پشت سر از نزدیکی گوش چپ تا نزدیکی گوش راست برداشته میشود و از آن موها را جداسازی کرده و کاشت میکنند .این روش دارای عوارضی مانند :جراحی ،بیهوشی ،دوران نقاهت بالا ،خط اسکار و...می باشد.
کاشت مو به روش FIT: در این روش بر خلاف روش  FUTبرش و برداشت فلپ وجود ندارد ،ولی از عوارض بالایی مثل درد، خونریزی شدید، پرتی بسیار بالا،حالت عروسکی و پرتقالی مانند برخوردار است و دوران نقاهت طولانی مدت را به دنبال دارد . 
 کاشت مو به روش BHT: در این نوع متد کاشت مو به جای برداشت مو از پشت سر مو از موهای سایر نواحی بدن همچون کمر، سینه، ران ها و هر جای دیگر که مو قابلیت برداشت را داشته باشد برداشت و در محل مورد نظر کاشت میشود .

بهترین روش کاشت مو 

یکی از بهترین روش کاشت مو، تکنیک SUT میباشد. در این متد دیگر نیازی به جراحی نیست و شاهد عوارضی همانند: بیهوشی، به جا ماندن جای زخم و اسکار، برش،خونریزی و....  نخواهیم بود.
در کاشت مو به روش SUT عمل برداشت توسط دستگاه و کاشت به صورت دستی و توسط تیم مجرب کاشت مو انجام می شود. همچنین در این تکنیک میزان تراکم مو 14000 هزار تار مو ، یعنی ۳ برابر روشهای سنتی و منسوخ شده می باشد. در کاشت مو به روش SUT  شما شاهد خط رویش بسیار طبیعی و تراکم بسیار بالا هستید، تا جایی که هیچ کس قادر به تشخیص پیوند موی طبیعی شما نیست و در این متد دیگر مانند روش های سنتی    FITو FUT نیازی به جلسات مکرر، زمان طولانی برداشت و ... نمی باشیم. یکی از مهمترین علل اینکه متد SUT بهترین روش کاشت مو میباشد این است که درآن پرطی و از بین رفتن فولیکولهای برداشت شده به صفر می رسند.

تفاوت کاشت مو SUT  با روش های رایج و سنتی

1. در این متد هیچگونه جراحی، درد، خونریزی، تورم، جای بخیه، جای اسکار و...وجود ندارد.
2. در این روش برداشت با دستگاه و توسط تیم مجرب کاشت مو انجام میشود.
3. در این متد موها ظاهر کاملا طبیعی داشته و حالت عروسکی و مصنوعی ندارند.
4. تراکم کاشت مو در روش SUT ، تا 14000 تار مو میباشد،یعنی 3 برابر روشهای منسوخ شده ای مانند : FIT و FUT
5. تنها در یک جلسه انجام میشود و نیازی به جلسات مکرر نیست.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال فرمایید.