بعد از کاشت مو چه بخوریم؟

همانطور که میدانید کاشت مو یک روش موفق و کاملا تضمینی در  درمان ریزش مو ها می باشد که بهترین نوع آن نیز روش کاشت مو به روش sut  می باشد که کلیه مراجعین خود را تا کنون از خود راضی نگه داشته است . اما سوالی که عزیزان را بعد از انجام کاشت مو به خود درگیر می کند این است که بعد از کاشت مو چه بخوریم ؟ 
همانطور که می دانید فولیکول های کاشته شده  در روز های اولیه حساسیت بسیاری دارند بنابراین این سوال عزیزان سوال کاملا به جایی می باشد  و حتما برای سلامت موها باید در باره آن اطلاعات کسب نمود . که ما  در مطلب زیر به طور مختصر به این موضوع پرداخته ایم .

بعد از کاشت مو چه بخوریم ؟

برای پاسخ به این سوال که بعد از کاشت مو چه بخوریم ؟ باید گفت که عزیزان باید در قدم اول از خوردن غذاهای چرب بپرهیزند خصوصا در چند روز اول از مصرف غذاهای سرخ کردنی و  چرب کاملا بپریهزند و غذاهایی مانند سوپ و سالاد سبزیجات را جایگزین غذاهای چرب کنند زیرا در چند روز اول  فولیکول موها کاملا حساس بوده و نیاز به مراقبت زیاد دارند ، مورد بعدی مصرف حتمی پروتئین می باشد زیرا مو از نوعی پروتئین به نام کراتین تشکیل شده است که برای تقویت و مقاومت خود نیاز زیادی به پروتئین از قبیل : شیر ، سویا ، تخم مرغ ، گوشت ، مرغ ، غلات ، کره بادوم زمینی و ... دارد و حتما باید در زنجیره غذایی افراد قرار گیرد 

رابطه تغذیه مناسب با رشد موها بعد از کاشت مو

موها برای رشد و تقویت خود به امگا3  احتیاج دارند که غذاهای دریایی برای دریافت این  مواد  پیشنهاد می شود ، اما مهم ترین گزینه در تغذیه بعد از کاشت مو مصرف آهن می باشد همان طور که میدانید آهن یک مواد اصلی برای جلوگیری از آسیب و ریزش موها می باشد  و بعد از کاشت مو به دلیل حساس بودن موها مصرف آهن حتما باید رعایت شود برای تامین آهن بدن ، مصرف اسفناج ، شیر ، پرتقال ، عدس ، فلفل دلمه ، جگر و .... توصیه می شود و عزیزان می توانند با خوردن مکمل آهن به جذب بهتر این مواد بپردازند .
از دیگر پاسخ های این سوال که بعد از کاشت مو چه بخویم ؟ این مورد است که مصرف ویتامین b ,c نیز حتما باید رعایت شود که هم از طریق قرص این ویتامین ها و هم از طریق مصرف سبجیزات و غلات میتوان  به  جذب آن ها رسید و سلامت موها را تقویت نمود . عزیزان باید مصرف قند و نمک را بعد از کاشت مو بسیار کم کنند  تا به  فولیکول موها هیچ آسیبی وارد نشود . علاوه بر این ها برای موفق بودن کاشت مو  ، افراد باید شامپوی مخصوص تجویز شده خود را استفاده کنند و در شست و سر با ملایمت رفتار کنند و طبق دستور متخصص رفتار نمایند ، عزیزان  از مصرف سیگار و دخانیات حتما باید  بپرهیزند  و با رعایت این نکات  کاشت مویی صد در صد موفق و پر تراکم را تجربه نمایند .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشت موی سر ، کاشت ریش و کاشت ابرو با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا عکس خود را از طریق تلگرام و واتساپ به شماره 09122115442 ارسال فرمایید