بررسی جامع کاشت ریش

کاشت ریش، روش بازسازی نواحی از صورت است که موی آن نازک شده و یا ریخته است. علاوه بر کاشت ریش که امروزه بسیار هم رایج شده است، می توان در نواحی اطراف صورت و همچنین چانه نیز کاشت انجام داد. جالب است بدانید از کاشت ریش، می توان برای برطرف کردن آکنه و جای زخم های موجود در صورت استفاده کرد.

دلایل ریزش ریش چیست؟

ریزش ریش دلایل مختلفی می تواند داشته باشد دلایلی مانند مسائل ژنتیکی، استفاده از لیزر برای برداشتن مو، سوختگی، جراحی و.... در نهایت هدف از کاشت ریش هم م تواند پر کردن جاهای تُنُک شده ریش و پوشش دادن و بازسازی کامل ریش باشد همچنین برخی بیماران کاشت ریش را با هدف ضخیم سازی آن انجام می دهند.
تعداد گِرَفت ها مورد نیاز برای کاشت ریش و سبیل، متفاوت است اما به طور کلی می توان گفت برای کاشت سبیل معمولا 600 تا 700 گِزَفت، برای کاشت موهای اطراف صورت 200 تا 250 و برای کاشت ریش 300 تا 700 گِرَفت استفاده می شود. 
در کاشت ریش نیز دقیقا مانند کاشت موی سر، از موهای پشت سر و یا اطراف سر استفاده می شود. با توجه به اینکه موهای پشت سر بیشترین انطباق را با ریش دارد یا موها ی اطراف سر، از یکی از این نواحی مو برداشته می شود.
بعد از کاشت ریش، ریش جدید دائمی است و دقیقا مثل بقیه موها رشد می کند و آن را می توان به طور طبیعی اصلاح کرد.
در کاشت ریش، طبیعی به نظر رسیدن آن بسیار اهمیت دارد در این راستا، تیم پزشکی مرکز تخصصی موی رنسانس از گِرَفت هایی استفاده می کند که حاوی 1 تا 2 تار مو است همچنین با دقت گِرَفت ها را در زاویه و مسیر مناسبش قرار می دهد حتی به نحوی که ریش های خاکستری طوری توزیع شوند که غیرطبیعی به نظر نرسد. 
از سوی دیگر برای به حداقل رساندن زخم شدگی، ما از روشSUT  و FUE برای کاشت ریش استفاده می کنیم و با استفاده از سوزن های بسیار ظریف واحدهای فولیکولی را برمی داریم و در محل مورد نظر کاشت می کنیم بر خلاف روش های سنتی که بخشی از پوست سر برداشته می شود و سپس بخیه زده می شود و همین امر باعث زخم های شدید و خونریزی می شود.

در کاشت ریش از کدام نواحی مو برداشت می کنند؟

در کاشت ریش، موهای دهنده اصولا از پشت سر و یا اطراف سر برداشته می شود که بافتی مشابه بافت ریش دارد و پس از کاشت طبیعی به نظر می رسد. 
همچنین برای طبیعی تر به نظر رسیدن ریش های جدید، از روش  SUT و FUE استفاده می کنیم تا مدل و خواب ریش بر استاندارد  مشخص شود که  بر خلاف روشهای سنتی که تنها مدل موجود، مدل عروسکی است.

کاشت ریش و سبیل با تکنیک SUT و FUE

در کاشت ریش و سبیل به روش SUT و FUE می‌توان نواحی موردنظر، مانند (چانه، پشت لب، خط ریش و ...) را از طریق پیوند موی طبیعی به شکل مادام‌العمر انجام داد.
کاشت  در این تکنیک‌ها بدون کوتاهی مو، با خواب و زاویه طبیعی ریش و سبیل و مدل دلخواه توسط تیم مجرب کاشت مو انجام خواهد شد.
کاشت ریش و سبیل در این مرکز، بدون (جراحی، درد و دوران نقاهت) بوده و این اطمینان را می‌توانیم به شما بدهیم که پس از انجام کاشت ریش و سبیل در کلینیک رنسانس فردای روز کاشت می‌توانید به فعالیت‌های روزمره خود بپردازید.

-شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و جهت مشاوره با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال کنید و از مشاوره رایگان مشاوران ما بهره بگیرید.