اسکالپ مو

وجود مو هایی پر پشت و سالم در زنان و مردان ، سبب زیبایی ظاهر شخص شده  و آراستگی و شکیل بودن شخص را به همراه خود دارد بنابراین همه افراد خواستار موهایی پر پشت و زیبا می باشند ،

معمولا افرادی که موهای خود را بر اثر ریزش مو چه از طریق عوامل محیط و چه از طریق ژنتیک از دست می دهند دچار بروز مشکلات جدی در روحیه و اعتماد به نفس خود میشوند که سبب ضعف فرد در ارتباط اجتماعی و شخصی خود خواهد شد ، بنابراین ، بر  طبق این موضوع  ،افرادی که دارای  ریزش مو شده اند  به دنبال راهای مختلف برای درمان خود می گردند ، از درمان های  قابل قبول و معتبری که در ریزش مو به کاربرده می شود و نتیجه ی مطلوب و قطعی دارد  استفاده از روش اسکالپ مو می باشد .
 ما در این مقاله با همراهی شما عزیزان به توضیحی درباره اسکالپ مو می پردازیم .

اسکالپ مو 

اسکالپ مو ، نواحی خالی از مو ی سر خانم ها یا آقایان را در ابتدا با بی حسی موضعی بی حس می کند و سپس به کمک سوزنی بسیار نازک و مخصوص ، رنگ دانه های طبیعی و مخصوص اسکالپ مو را ، بر نواحی مربوطه ، با دقت و تخصص کامل متخصص ، هاشور می زند .  اسکالپ سر کاملا طبیعی عمل کرده و  جلوه ایی طبیعی و  شکیل به افراد می دهد در همین خصوص هر روزه بر مخاطبان این روش افزوده میشود .
 اسکالپ مو ،  بهترین روش و کاربردی ترین روش برای عزیزانی می باشد که نمیتوانند روش کاشت مو را انجام دهند .

 مزایای اسکالپ مو 

 میکرواسکالپ علاوه بر هاشور های تار نمای طبیعی که برای افراد  اجرا می کند ، موجب تقویت روحیه و اعتماد به نفس افراد نیز می شود .
دستگاه اسکالپ مو ، دارای سوزن  یکبار مصرف می باشد و همین  مسئله سبب شده تا امکان انتقال  بیماری از فردی به فرد دیگر به  صفر برسد ، رنگ مخصوص اسکالپ مو کاملا مخصوص و طبیعی بوده که هیچگونه عوارضی  را برای افراد به همراه ندارد  
  اسکالپ مو تنها در سطح پوست تزریق شده و به این دلیل موجب آسیب به بافت پوست نمی گردد و هیچگونه عوارضی را برای مخاطبان در بر ندارد .
 از نکات مهم در رابطه با اسکالپ مو ،  انتخاب رنگ هاشور  می باشد که بر طبق موی سر فرد ، رنگ مصرفی مورد استفاده قرار میگیرد ، که بر طبیعی تر بودن کار  تاثیر بالایی می گذارد .
 اسکالپ مو  ماندگاری بالا را به خود اختصاص داده است و  به  مدت چهار سال الی ده سال ،  کیفیت و ماندگاری خود را حفظ می کند .
نکته ایی که عزیزان مراجع بعد از استفاده از اسکالپ مو باید رعایت کنند ، این موضوع می باشد که افراد باید به مدت یک ماه از قرار گرفتن مو در آفتاب شدید بپرهیزند و به مدت سه روز  مو ها را آب نزده و سطح سر را به وسیله الکل تمیز کنند تا از این طریق ماندگاری درمان خود را بالاتر ببرند .

 هزینه اسکالپ مو

هزینه اسکالپ مو ، در جلسه مشاوره با معاینه مراجع توسط متخصص محاسبه میگردد و به اطلاع عزیزان می رسد .
 اما به طور جزئی محاسبه ی هزینه اسکالپ مو ، بسته به مقدار رنگ مصرفی می باشد ، بنابراین سطح خالی بودن مو ها بر هزینه اسکالپ مو دخیل می باشد .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و برآورد هزینه می توانید با شماره 02188809004 تماس حاصل فرمایید و یا در واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند