آیا خانومها هم میتوانند موی طبیعی بکارند ؟

 زمانی که از ریزش موها  ، طاسی و یا انجام کاشت مو صحبت میشود همه ما  بیشتر به یاد ریزش موی مرد ها می افتیم  ، در صورتی که ریزش موها در هر دو گروه زن و مرد وجود داشته و تاثیرات به نسبت بدتری را برای خانم ها بر جای میگذارد که منجر به ضعف شدید در روحیه ، اعتماد به نفس و کیفیت روابط آن ها خواهد شد .

 ریزش مو خانم ها دلایل بسیار مختلفی را خواهد داشت که به اتفاق هم به این مسائل میپردازیم .

چرا خانمها دچار ریزش میشوند ؟

در خانم ها مانند مردان عامل ژنتیک و ارث میتواند بسیار تاثیر گذار باشد ، و  بلند بودن پیشانی کم پشتی  شدید موها  را برای آن ها به  همراه داشته باشد که معمولا این نوع از  ریزش درمان  دارویی را نداشته و نمیتوان  آن را اصلاح کرد ، مواردی همچون اختلال  هورمون ها  میتواند بسیار در خانم ها شایع باشد و آن ها را به خود درگیر سازد در این صورت دادن آزمایش های هورمون و مصرف داروهای تجویزی برای برطرف کردن مشکلات هورمونی ضروری بوده و  پس میتوانند به درمان ریزش مو خود اقدام نمایند .

مسئله کمبود آهن و کمبود ویتامین های لازم نیز سبب ریزش شدید در  موهای خانمها میگردد ، در این صورت راه چاره  ابتدا بر طرف سازی کمبود ویتامین ها ، سپس درمان ریزش مو خاهد بود .
بیماری های خاص ، درمان های خاص و مشکلات زنانه نیز میتوانند در  بروز ریزش موهای شدید  تاثیر گذار باشند .

آیا کاشت مو برای خانمها مناسب است ؟ 

 ابتدا توصیه میشود  خانمهای محترم نزد متخصص کاشت مو رفته تا علل ریزش خود را به طور دقیق شناسایی و بررسی نمایند و در صورت ریشه یابی به درمان مناسب آن بپردازند و  طبق مشورت با متخصص کاشت مو را انتخاب نمایند .
کاشت مو روشی بوده که هم برای آقایان و هم برای خانم ها کاربرد دارد  و محدودیتی برای استفاده از آن وجود ندارد .

کاشت موی طبیعی خانم ها 

 خانمها نیز مانند آقایان  برای استفاده از روش کاشت موی طبیعی  مورد معاینه متخصص کاشت مو قرار میگیرند ، در این صورت  متخصص در میابد که شخص چه مقدار ریزش داشته ، چه مقدار برداشت مو را لازم دارد و چه تعداد تار مو  ریزش شخص را پوشش میدهد و پسس از آن به طراحی رویش کاشت مو برای خانم ها میپردازد .
 ریزش در خانم ها نیز مانند آقایان متفاوت بوده و متخصص با بررسی آن بهترین راه را برای کاشت مو انتخاب می نمایند .

 انجام کاشت مو برای خانم ها به شکل است ؟ 

 کاشت مو دارای روش های متفاوتی می باشد که در کلینیک های مختلف مورد اجرا قرار میگرد .
 کاشت مو به روش های fit,fue… و sut  می باشند که در روش های اول  ما شاهد برداشت موها به صورت برش در پشت سر می باشیم این روش برای خانم ها به هیچ وجع توصیه نمیگردد و درمانی بی نتیجه برای آن ها خواهد بود .

در حال حاضر بهترین روش کاشت مو در دنیا  روش کاشت مو به روش sut می باشد که آخرین روش کاشت مو بوده و  برداشت تصادفی موها را بدون نیاز به برش و خط اسکار  تنها با استفاده از سوزن های ریز به همراه دارد این روش میتواند بهترین پیشنهاد برای کاشت موی خانم ها باشد چرا که جراحات در آن راه نداشته و با وجود بی حسی موضعی فرد هیچگونه دردی را در حین جراحی احساس نخواهد کرد .

کاشت مو به روش SUT برای خانم ها 

 کاشت مو برای خانم ها با استفاده از روش sut تنها نیاز به یک جلسه درمان دارد و  نیازی به  گذراندن چندین جلسه در صورت اجرا نخواهد بود ،  مقدار برداشت و کاشت فولیکول ها در این روش 3 برابر بیشتر از سایر روش ها می باشد که میتوانیم شاهد رشد موهایی پر پشت در خانم ها باشیم که میتواند روحیه ی آن ها را بسیار بالا ببرد .

کاشت مو در این روش نتیجه ایی زودهنگام و کاملا طبیعی دارد و همین مسئله سبب رضایت خانم ها از آن می باشد .
نکته ایی که وجود دارد این است که خانمها باید در  انتخاب کلینیک مورد نظر خود دقت داشته باشند تا بتوانند با معاینه ایی صحیح ، انتخاب بهترین روش کاشت مو ، اجرایی  موفق  ، نتیجه ایی  عالی را به همراه داشته باشند .