بوتاکس

زیبایی رکن بدون پایه و اساس زندگی بشریت می باشد و انسان می کوشد که بهترین راهها را برای زیبا تر شدن انتخاب کرده و عملیاتی کند یکی از این راههای زیبایی که به تازگی محبوبیت بسیاری کسب کرده است بوتاکس می باشد.

طبق ارقام و آمار تعدادی زیادی از افراد در کشورمان روی به انجام بوتاکس آورده و دلیلشان برای انجام این کار این است که بوتاکس باعث زیبایی شده و جوانی را برایشان به ارمغان می آورد.


تاریخچه بوتاکس

در سال 1987 دانشمندان و محققان در درمان بیماری انقباض پلک یا همان بلفارواسپاسم از سم باکتری بوتولینوم استفاده کردن و پس از گذارندان دوره نقاهت بیمار متوجه شدند که خطوط اخم بیمار از بین رفته و صاف شده است. پس از مطالعات بسیار و آزمون و خطا سر انجام دانشمندان و محققان توانستند در سال 1992 بوتاکس را به ثبت یرسانند.


بوتاکس چیست

اگر بخواهیم بوتاکس را تعریف کنیم می توان گفت بوتاکس فرآیندی است که طی آن سم باکتری بوتولینوم را به جهت جلوگیری از آزاد سازی استیل کولین تزریق می کنند و باعث شل شدن و از کار افتادن عضلات می شود و در نهایت در هنگام اخم کردن چین و چروکی پیدا نمی شود .

بوتاکس دیسپورت انگلیسی  یکی از خدمات  کلینیک رنسانس می باشد که متخصص پوست و مو انجام می شود که بدون درد می باشد توجه داشته باشید انجام بوتاکس در کلینیک های غیر مجاز سبب پیدایش مشکلاتی همچون تورم، کبودی، خون مردگی و ... می شود.


کاربرد بوتاکس در کلینیک رنسانس

-    از بین بردن خطوط اخم پیشانی

-    از بین بردن خطوط افقی پیشانی

-    از بین بردن خطوط اطراف چشم ها

-    بالا بردن نوک بینی

-    از بین بردن خطوط اطراف لب ها

-    از بین بردن تعریق بدن

-    از بین بردن تعریق دست


محدودیت رنج سنتی برای انجام بوتاکس چقدر می باشد؟

همانطور که می دانید بوتاکس جنبه زیبایی داشته و عوارض جبران ناپذیری و خطرناکی را در بر ندارد اما با این حال طبق توصیه پزشکان بهترین زمان برای انجام بوتاکس از 18 سال الی 60 سال می باشد البته توصیه می کنیم که در سنین زیر 18 سال از بوتاکس استفاده نکنند.


تفاوت تزریق ژل و بوتاکس

1-     بوتاکس به دلیل اینکه خاصیت شل کنندگی عضلات را دارد معمولا در پیشانی تزریق می شود اما تزریق ژل و تزریق چربی به دلیل اینکه خاصیت حجیم کردن را دارند در دیگر نواحی صورت به کار می روند

2-     ژل را می توان در نواحی شکل دارد صورت مانند خط خنده، لب، گونه و ... تزریق کرد

3-     ماندگاری بوتاکس نسبت به ژل متفاوت می باشد

4-     در بوتاکس یک نوع ماده تزریق می شود اما  ژل برند ها و انواع مختلفی دارد

5-     بیشتر محبوبیت بوتاکس مربوط به افراد میانسال می باشد اما افراد در سنین جوانی نیز خواستار تزریق ژل می باشند


مزایای بوتاکس چیست

-    بوتاکس بدون جراحی و درد می باشد

-    تاثیر گذاری بوتاکس نسبت به دیگر روش ها بیشتر می باشد

-    بوتاکس ایمن می باشد

-    نتایج بوتاکس کاملا طبیعی می باشد

-    پس از چند ساعت می توانید نتایج و یهیودی در بوتاکس را مشاهده فرمایید

-    دوران نقاهت و عوارض جانبی ندارد


کلینیک رنسانس با بهره گیری از علم نوین پزشکی زیبایی و تیم مجرب پزشکی زیبایی بهترین و مرغوب ترین خدمات پزشکی را به شما عزیزان ارائه دهد شما عزیزان می توانید جهت انجام بوتاکس با شماره 02128111001 تماس حاصل کرده و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09127909003 ارتباط برقرار کنید