کاشت مو توسط لیزر و کاشت مو و ترمیم موی لیزری


بدیهی است که هر فردی به چهره خود اهمیت بدهد ، مو یکی از اعضای مهم در زیبایی و ظاهر کلی هر فردی به حساب می آید که به وجود آمدن مشکلی چون ریزش مو میتواند ظاهر و روحیه کلی افراد را تحت تاثیر خود قرار بدهد .
 مو بر اثر عوامل مختلفی چون وراثت و بیماری دچار ریزش های شدید  و یا طاسی های منطقه ایی خواهد شد که در دو طیف آقایان و خانم ها بروز پیدا میکند ، اما راه حل درمانی چیست ؟ 
درمان دائمی و اصولی ریزش مو  استفاده از روش کاشت مو طبیعی می باشد که میتواند منجر به رشد طبیعی موها گردد  ، که ما در این مقاله به کاشت مو توسط لیزر و  لیزری میپردازیم تا بهتر با این روش و کاربرد آن  آشنا گردیم  .

کاشت مو توسط لیزر و کاشت مو لیزری 

 قطعا شما هم با تجربه کرن ریزش موی شدید خود به دنبال درمان و راه حل این مشکل خود گشته اید و در تمامی راهنمایی ها به کاشت مو برخورد کرده اید .
این روز ها سخن زیادی از کاشت مو با لیزر می شنویم که سر و صدای بسیاری را پیدا کرده و سوژه درمانی این روز ها می باشد .
کاشت مو روشی دائمی برای رشد طبیعی و مجدد موها می باشد که بدون نیاز به جراحی و بی هوشی   فولیکول موهای خود شخص را بر محل بدون موی سر فرد میکارد و موجب رشد مجدد آن ها میگردد  اما کاشت مو توسط لیزر چگونه است ؟ 

چگونگی انجام کاشت موی لیزری 

کاشت مو درمانی است که روش های مختلفی را در خود جای داده است و با توجه به تکنیک و دستگاهای متفاوت درمان و عملکرد های مختلفی را دارد ، به این صورت بگوییم که برداشت موها و جدا سازی فولیکول مو و همچنین کاشت آن ها بر منطقه ی خالی از موی سر در تمامی روش ها یکسان می باشد ، اما آن ها در مدل و نحوه برداشت و همچنین مدل کاشتن  باهم مشترک نمی باشند .
کاشت موی لیزری نیز یکی از روش های کاشت مو می باشد که این روزها بسیار از آن می شونیم اما آیا روش مورد توصیه و پیشنهادی  برای درمان می باشد ؟ 

پاسخ خیر است ، نقش لیزر در کاشت مو  شکاف ایجاد کردن برای برداشت موها و همچنین کاشتن مو می باشد فشار ناشی از اشعه ی لیزر  باعث آسیب به بافت ها جهت رشد مو میگردد در این خصوص روش مناسبی برای کاشت مو نخواهد بود .

جایگزین کاشت مو توسط لیزر 

کاشت مو توسط لیزر و کاشت مو لیزری بیشتر جنبه ی تبلیغاتی را در کاشت مو به همراه دارند .
کاشت مو دارای روش های متفاوت می باشد که به علت وجود ایرادات جزئی در روش های اولیه ، آن روش ها کم کم کنار رفته و جدیدا از روش های نوین آن به علت کامل بودن استفاده میشود ، به همین جهت برخی از کلینیک ها برای نشان دادن صرفه نظر کردن از روش های اولیه برای مشتری ، از روش کاشت مو توسط لیزر برای آن ها سخن میگویند .
در صورتی که این روش مورد قبول متخصصین ماهر و با تجربه کاشت مو نمی باشد زیرا نمیتواند نتایج مورد قبول و رضایتمندی را برای افراد به همراه داشته باشد چرا که خونرسانی به موها را کندتر کرده و نتایج مطلوبی را بر جای نمی گذارد .

بنابراین جایگزین برای این روش چه روشی خواهد بود ؟ 

اگر بخواهیم به صورت تخصصی پاسخ دهیم  روش های اولیه کاشت مو جایگزین خوبی نمی باشند چرا که غیر قابل پیشبینی بوده ، رشد کند موها را به همراه دارند ، موها کم پشت میباشند و در برخی از آن ها شاهد برش های ناحیه برداشت می باشیم ، پس بهترین روش جایگزین و بهترین روش انجا کاشت مو استفاده از آخرین روش این درمان یعنی کاشت مو به روش sut می باشد .

 بهترین روش برای کاشت مو توسط لیزر و کاشت مو لیزری 

بنابراین اگر قصد انجام کاشت مو لیزری را داشتید بهترین روش جایگزین برای شما کاشت مو به روش sut می باشد ، این روش تکامل یافته کاشت مو بوده که کلیه نقص  های روش های ما قبل را بر طرف کرده و محکم تر ظهور پیدا کرده است .
کاشت مو به روش sut بدون نیاز به برش ناحیه برداشت بوده و نیازی به کوتاه کردن موها ندارد ، این روش تنها در یک جلسه درمان را به پایان می رساند ، مقدار برداشت مو در این روش زیاد و تصادفی می باشد بنابراین فولیکول های به دست آمده در این روش زیاد بوده و پر پشت بودن موها به همراه دارد و به دلیل تصادفی بودن برداشت موجب غیر طبیعی بودن ظاهر نمیگردد .

این روش دارای این مزیت می باشد که در صورت مستحکم نبودن و یا عدم تار مو در پشت سر و یا پشت گوش از موهای نقاط دیگر بدن برای درمان استفاده نماید .
کاشت فولیکول ها در این روش تنها با ایجاد سوراخ های ریز انجام میگیرد و هیچگونه جای اسکار و زخمی را برای افراد به همراه ندارد ، مقدار تراکم مو در این روش 3 برابر دیگر روش ها بوده که سبب پر پشت بودن موها شده و جلوه زیبایی را به افراد می بخشد و با این روش میتوان دقیقا به چهره ایده آل دسترسی پیدا کرد و به رویای داشتن موهایی پر پشت رسید .

کلام آخر 

ما در این مقاله متوجه شدیم که با کاشت مو توسط لیزر و کاشت موی لیزری نمیتوانیم به نتایج عالی برای رشد دوباره و طبیعی موها برسیم و راه حل مناسبی برای ما نخواهد بود و بهترین روش برای داشتن موهایی پر پشت و زیبا و بدون عوارض کاشت مو استفاده از کاشت مو به روش sut می باشد که آن را میتوان در کلینیک های معتبر کاشت مو انجام داد و از نتایج عالی آن بهره برد  .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09195873697 در ارتباط باشید