کاشت مو برای بیماران قلبی

ریزش مو عارضه ایی کهن در افراد می باشد که سالیان سال افراد را به خود درگیر کرده است  ، ریزش مو اکثرا بر اثر ارثی بودن ، ژنتیک و یا بر اثر عوامل بیرونی و درونی به وجود می آید که در موارد ارثی بودن و ژنتیک بودن قابل جبران نمی باشد .
عموما تمام افرادی که دچار ریزش مو می شوند به دنبال راه چاره ایی برای خلاصی از این مشکل می گردند و روش های متعددی را برای درمان خود استفاده می کنند ، زیرا ریزش مو سبب اعتماد به نفس بسیار پایین در افراد و ضعف در روحیه آنان می گردد اصولا درمان ریزش مو  اکثرا  برگشت پذیر می  باشند  ، یا عوارضی را به دنبال خود دارند .
خوشبختانه با پیشرفت علم روشی تضمینی و  مطمئن برای درمان ریزش مو به نام روش کاشت مو به وجود آمد . که به اتفاق شما عزیزان این روش را به صورت مختصر ، توضیح می دهیم .

کاشت مو برای بیماران قلبی 

روش کاشت مو ، ابتدا  قسمت پشت گوش و یا پشت سر بیمار را که داری موهای قوی می باشد را با بی حسی موضعی بی حس کرده و سپس متخصص مربوطه موهای آن نواحی را با ظرافت تمام از طریق سوزن هایی بسیار ظریف با استفاده از برشی دو میلی متری ، مو ها را برداشت می کند و سپس با مهارت تمام و ظرافت زیاد فولیکول های موها را جداگانه و با دقت جدا کرده و سپس با بی حس کردن  ناحیه خالی از موی سر توسط بی حسی موضعی ، فولیکول ها را با برشی دو میلی متری در محل می کارند . این روش کاملا بدون درد و خونریزی و جراحی می باشد و جای هیچگونه خط اسکار و بخیه ایی را نمایان نمی کند و نتیجه ایی کاملا طبیعی و زیبا بر جای میگذارد 

کاشت مو با تکنیک SUT برای بیماران قلبی

کاشت مو روش های متفاوتی را در بر دارد که کامل ترین آن روش کاشت مو SUT می باشد . اما سوالی که بسیار پرسیده می شود و مردم نسبت به آن خواهان آگاهی می باشند دانستن این پرسش می باشد که آیا کاشت مو برای بیماران قلبی نیز کاربرد دارد ؟
کاربرد کاشت مو برای بیماران قلبی 
 کاشت مو برای بیماران قلبی تا کنون هیچگونه مشکلی را ایجاد نکرده و گزارشی در ارتباط با عوارض این روش در بیماران قلبی ثبت نگردیده است .

 اما موضوعی که وجود دارد رابطه مستقیم بیماران قلبی با ریزش مو می باشد ، تحقیقات نشان داده است که افراد مبتلا به بیماری های قلبی بیشتر دچار یزش مو می شوند و گاها طاسی را تجربه می کنند به همین خصوص به دنبال راه درمان برای مشکل خود می گردند . کاشت مو برای بیماران قلبی باید در قدم اول توسط متخصص قلب فرد مبتلا تایید گردد و با اجازه متخصص قلب با توجه به شرایط بیمار ، فرد  اقدام به  کاشت مو کند و سپس متخصص کاشت مو با توجه به شرایط فرد و دارو های مصرفی وی تایید کند که کاشت مو برای این فرد صورت میگیرد یا خیر ، در صورت عدم شرایط بیمار برای انجام کاشت مو برای بیماران قلبی ، استفاده از روش ترمیم مو پیشنهاد میشود ، روشی غیر تهاجم که  هیچگونه محدودیتی نداشته و برای هر فردی مناسب می باشد و ظاهری کاملا طبیعی و زیبا به افراد هدیه می دهد .

اما در مجموع کاشت مو برای بیماران قلبی در صورت اجرا گرفتن کاملا بدون خطر می باشد و هیچگونه  خطر و آسییبی را برای افراد به دنبال نخواهد داشت ، برای این افراد استفاده از روش کاشت مو SUT  استفاده میشود زیرا تنها به یک جلسه درمان نیاز دارد و زمان بسیار کمی را به خود اختصاص داده در همین رو برای بیماران قلبی مفید واقع میشود و در صورت طاس کامل بودن فرد از موی دیگر اندام بدن برای کاشت مو استفاده میکنند و فرد مبتلا هیچگونه دردی را در حین کاشت مو احساس نمی کند و مشکلی برای فرد به وجود نخواهد آمد  .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعلت بیشتر با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید