کاشت مو برای بیماران

سوالی که اکثرا به وجود می آید و افراد به دانستن آن تاکید دارند وجود این مسئله می باشد  که  آیا کاشت مو برای بیماران امکان پذیر است ؟ 

در پاسخ باید گفت که بله کاشت مو برای بیماران امکان پذیر بوده ، هیچگونه محدودیتی نداشته و آسیبی به فرد وارد نمی کند . کاشت مو برای بیماران کارکرد و عملکردی مانند کاشت مو افراد عادی دارد و هیچ تفاوتی  در کاشت مو نمی باشد . 
مسئله ایی که در کاشت مو برای بیماران وجود دارد این موضوع است که کاشت مو در این افراد کاملا ایمنی و بدون ریسک و خطری اجرا گشته و پایان می رسد اما امکان بروز مشکل و یا ریسک خطر برای متخصص و کادر پزشکی وجود دارد  ، در این خصوص انتخاب کلینیک  کاملا مجهز و  پیشرفته الزامی می باشد  تا با لوازم ایمنی و معتبر کاشت مو برای بیماران هیپاتیتی را با  مهارت و ایمنی کامل هم برای مراجع و هم برای خودشان انجام دهند .

کاشت مو به روش SUT برای بیماران

کاشت مو برای بیماران همانند دیگر کاشت مو ها عمل کرده  و نتیجه ایی کاملا یکسان دارد  و بعد از گذشت دوره ی  مراقبت موها در فرد کاملا رشد کرده و فرد ظاهری زیبا و طبیعی را در خود مشاهده خواهد کرد   ، کاشت مو برای بیماران مانند افراد عادی دارای روش های گونان می باشد که بهترین گزینه انتخاب روش کاشت مو sut می باشد ، روشی کاملا پیشرفته و کامل در کاشت مو که عملکرد و نتیجه ای عالی را به بار دارد و ایمنی در این روش  بیشتر نیزمی باشد  و نتیجه ایی سه برابر نسبت به سایر روش ببینند .کاشت مو برای بیماران

عزیزان باید توجه داشته باشد که سن کاشت مو از سنین 25 سالگی به بالا اجرا شده و  در زمان 2 الی 3 هفته قبل از کاشت مو باید از استعمال دخانیات پرهیزکنند و بعد از کاشت مو نیز  تا مدتی از انجام ورزش های سنگین پرهیز کرده و از خارش دادن سر ، چنگ زدن سر و آب رسانی مستقیم به سر جلوگیری کنند .
بیماران باید مصرف داروهای خود را زیر نظر متخصص خود حتما ادامه دهند  تا  هیچگونه مشکلی برای این اشخاص رخ ندهد .
به طور کلی باید گفت ، کاشت مو برای بیماران بدون محدودیت امکان پذیر است و توسط متخصصین کاربلد و ماهر اجرا می گردد و روند اجرا و نتیجه نیز مانند کاشت مو افراد عادی می باشد.

شما عزیزان میتوانید جهت نوبت دهی و مشاوره قبل از کاشت مو و ترمیم مو با شماره 02128111001 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09127909003 در ارتباط باشید