کاشت مو با الیاف چگونه است ؟

یکی از معضلاتی که انسان های زیادی از آن رنج میبرند و بر ظاهر آن ها خلل ایجاد می کند ، مسئله ریزش مو می باشد . 
ریزش مو درمان های زیادی را به خود اختصاص داده است که با پیشرفت علم در این زمینه می توان به یک روش عالی و تضمین درمان ریزش مو پرداخت که کاشت مو با الیاف نام دارد و در ادامه مطلب به توضیح راجب این رو استاندارد میپردازیم .

کاشت مو با الیاف 

کاشت مو با الیاف ، کاشت مو با موهای خود فرد نمی باشد بلکه الیاف های طبیعی و نانو را که انعطف بسیار بالا و تضمینی را دارند  برای کاشت موهای اطراف استفاده می کند .
کاشت مو با الیاف ، از الیاف نانو استفاده می شود که ضمانت و استاندارد بودن آن شهرت جهانی داشته و کاملا استریل می باشد ، این روش اروپایی افراد را صاحب موهایی با ظاهر صد در صد طبیعی می کند که آرزوی هر فرد مبتلا به ریزش مو می باشد .

این روش را تمام افراد مستعد به ریزش مو میتوانند استفاده کنند زیرا تنها روش بدون ریسک خطر بوده که موفقیت آن تضمینی و صد در صدی می باشد ، اما رسالت این روش به این است که معجزه گر برای افراد کاملا طاس و یا آلوپسی می باشد و به طور کلی میتوان قید کرد که افراد ، فاقد بانک موهای قوی دیگر میتوانند با ریزش موهای خود برای همیشه خداحافظی کنند و با استفاده از این روش صاحب موهایی طبیعی و زیبا شوند .

کاشت مو با الیاف چگونه است ؟ 

این روش در ابتدا نیاز به جلسه مشاوره دارد ، تا فرد مورد معاینه متخصص خود قرار گیرد ، که در این معاینه مقدار ریزش موی فرد نوع ریزش موی فرد مورد برسی قرار میگیرد و با اندازه گیری و برسی سر فرد شرایط برای شبکه ی کراتین ، شبیه سازی شده برای پوست سر محیا می شود  تا کاشت مو بر این پوست شبیه سازی شده انجام گیرد ، علاوه بر این در این جلسه با برسی رنگ موی فرد و با توجه به ظاهر  و صورت شخص مدل موی فرد نیز با توجه به ظاهر و سلیقه آن مشخص  میگردد .

الیاف های نانو به صورت تار به تار و جداگانه با مهارت کامل و بالای تیم پزشکی بر شبکه شبیه سازی شده کاشته میشوند  و سپس بر سر فرد توسط فیکس کنندهای طبیعی  و از طریق موادی مانند کراتین بر سطح سر فیکس خواهند شد .

نکته ایی که وجود دارد در ابتدا طبیعی بودن پوست سر شبیه سازی شده می باشد که کارایی مانند پوست سر داشته و به عبور و خروج اکسیژن لازم میپردازد ، ضد عرق بوده و هیچگونه تورم و خارش و یا قارچ را به خود راه نمی دهد ، مورد دوم را میتوان به نوع الیاف اشاره کرد که ظاهری صد در صد طبیعی داشته و پر تراکم جایگذاری میشود و طوری طراحی میشود که امکان تشخیص را بر هیچ فردی نخواهد داد همانطور که شبکه شبیه ساز فیکس شده بر سر هیچگونه از سر جدا نخواهد شد باید دانست که الیاف های کاشته شده نیز نه تنها که جدا نشده بلکه هیچگونه آسیب و تغییر ظاهر را نیز به همراه ندارد .

تمام ماجرا به اینجا ختم نمیگردد چرا که این روش مدل مو و رنگ موی انتخابی با سلیقه و چهره فرد را به آن ها هدیه می دهد که بر طبیعی تر بودن موها میپردازد .

به طور کلی باید گفت که کاشت مو با الیاف یک روش بدون خطر و شناخته شه و تضمینی در کل جهان می باشد که هیچگونه محدودیت و ممنوعیت را به خود راه نداده است .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ترمیم مو یا الیاف نانو با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا عکس خود را از طریق تلگرام و واتساپ به شماره 09122115442 ارسال فرمایید