کاشت موی رنسانس ( توصیه های قبل از کاشت موی طبیعی)

 اگر شما عزیزان برای درمان ریزش شدید موها ی خود کاشت موی طبیعی را انتخاب کرده اید باید به مراقبت های قبل از کاشت مو طبیعی بپردازید تا درمانی موفق با نتایج عالی را کسب نمایید و از عوامل ریسک پذیر در درمان جلوگیری کنید ، در همین خصوص  مطالب پیش رو در این زمنیه برای شما عزیزان طراحی شده است .

 توصیه های قبل از کاشت موی طبیعی 

دخانیات 

از مهم ترین نکته ایی که باید از آن اجتناب ورزید مصرف سیگار و دیگر دخانیات می باشد چرا که نیکوتین موجود در این نوع مواد   کاهش خونرسانی به موها را در بر دارند ، سبب کاهش گردش خون در پوست سر و ایجاد لخته خون خواهد شد  و عزیزان شاهد خونریزی در حین درمان می شوند و اثری  منفی  در درمان و نتیجه خواهد گذاشت بنابراین توصیه میشود افراد یک ماه الی دو هفته قبل از انجام کاشت مو مصرف دخیانیات را ترک کنند در غیر این صورت  روند بهبودی ضعیف و ایجاد عفونت در سر را برای خود فعال میکنند .

 دارو 

در صورتی که بیماری خاص دارید و داروهای خاص  و تخصصی مصرف می کنید  حتما باید با متخصص کاشت مو خود در میان بگذارید  تا با بررسی داروها  روند اختلال آن ها را با کاشت مو  مشخص نماید  .

 دارو های ضد التهاب : آکسار ، مفنامیک اسید ، مسالامین ، تریاموسینولون  و . . هستند و مصرف آن باید با نظر متخصص کاشت مو باشد .

داروهای ضد انعقاد خون :  این دارو ها در روند  کاشت مو موجب اختلال میگردند در این خصوص توصیه میشود حتما با متخصص در این باره مشورت گردد ، چرا که این دارو ها رقیق کردن خون را در بر دارند .

ماینوکسیدل :  ماینوکسیدیل سبب میشود تا حفره های تار مو بازتر گردند و این حالت در برداشت و کاشت مو ها اختلال ایجاد میکند و مصرف آن باید قطع گردد و شخص با نظر متخصص خود میتواند بعد از کاشت مو از آن استفاده نماید .

 مسکن ها :  عموما مصرف مسکن ها نیز ممنوع می باشد اما برای اطمینان خاطر بیشتر بهتر است از متخصص کاشت موی خود کمک بگیرید  .

 در رابطه با داروها این نکته را در نظر داشته باشید که  متخصص  برای قبل از انجام کاشت مو برای شما آنتی بیوتیک تجویز میکند و شما موظف هستید تا آن را در ساعت معین شده میل نمایید تا روند درمانی بهتری را داشته باشید .

 مکمل ها 

 ویتامین های d ,e  عموما توصیه نمیشود ، مصرف آسپرین ممنوع است و  استفاده از مکمل های باشگاه و بدنسازی حتما باید با متخصص در میان گذاشته شود  . 

بیماری ها 

 عزیزان باید توجه داشته باشند بیماری هایی مانند دیابت ، صرع ، بیماری های قلبی ، تشنج و . . . را حتما با متخصص خود در میان بگذارند تا تداخلی در درمان کاشت مو برای آن ها ایجاد نگردد .

 رنگ کردن موها قبل ازکاشت مو 

استفاده از رنگ مو  حداقل تا سه روز قبل از انجام کاشت مو ممنوع می باشد دلیل اصلی این ممنوعیت ، عدم تشخیص رنگ سفیدی مو می باشد و  آن فولیکول را برای کاشت مو نباید برداشت کرد  پس عزیزان باید توجه داشته باشند تا این مورد را عایت کنند .
آزمایش هایی که باید انجام گیرد 

آزمایشات قبل از کاشت مو

CBC
FBS
PT INR – PTT
HBS Ag
Hcv Ab
HIV Ab

تغذیه 

 از مواد غذایی که موجب خونریزی بیشتر برای ما عزیزان می شوند را  تا یک  هفته قبل از انجام کاشت مو باید پرهیز نمایید موادی مانند سیر ، زنجبیل ، جیینگ  دارای ممنوعیت می باشند زیرا در نوع درمان و نتیجه تاثیر  منفی میگذارند و خونریزی  را در محل افزایش میدهند .

روز کاشت مو چه باید کرد ؟

یکی از نکات دیگری که باید رعایت شود ،  رعایت نکاتی در روز کاشت مو می باشد که قطعا بر روند درمان تاثیر خواهند گذاشت .
 کف سر نباید چرب باشد ، بنابراین موهای خود را به خوبی بشویید و از مصرف مواد های حالت دهنده  پرهیز کنید .
دارو تجویز شده متخصص را به درستی مصرف نمایید .
استفاده از عطر و ادکلن ممنوع می باشد .
از مصرف چای و قهوه بپرهیزید .
رعایت این موارد کوچک تاثیر زیادی  در  نتیجه و درمان کاشت مو میگذارند .

 هزینه کاشت مو 

 هزینه کاشت مو با توجه به انتخاب نوع روش کاشت مو و شرایط خود فرد متغیر می باشد  ، کلینیکی معتبر تر خواهد بود که با توجه به  بهترین روش و بالاترین ابزار و بهترین متخصص  هزینه ایی مناسب با خدمات را برای مراجعین در نظر بگیرند .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین برآورد هزینه کاشت مو با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید


  • انجام یک آزمایش خون ساده که در هر آزمایشگاهی می توان انجام داد. موارد آزمایش :

    CBC، BUN، CR، SGOT، SGPT,FBS ،PT، PTT، BT، CT , HIV AB ، HCVAB ، HBSAG شما می توانید موارد آزمایش را یادداشت نموده و جهت انجام آن به آزمایشگاه مرا جعه نمایید(قابل توجه هموطنان شهرستانی)

  • یک هفته قبل از تاریخ عمل از مصرف آسپرین ،مشروبات الکلی خوداری نموده و میزان مصرف سیگار را کاهش دهید .

  • افرادی که موهای سفید یا جو گندمی دارند موهای خود را رنگ نمایند.

  • شب پیش از عمل استحمام نموده و مو هایتان را با دقت بشویید و صبح روز مقرر صبحانه سبک میل کنید.

  • چنانچه داروی خاصی مصرف می نمایید ویا بیماری خاصی دارید ما را در جریان قرار دهیدkashte moo

kashte mo

gheymate kashte moo

hazineye kashte moo

pezeshke kashte mo

ravesh kashte moo

kashte moo dar Tehran

kashte moo dar iran

tarmime moo

peyvande moo