کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو, یکی از روشهای بحث برانگیز زیبایی شناختی است که زمانی که توسط متخصصین انجام می شود می تواند نتیجه ای موثر در بر داشته باشد. کاشت ابرو را می توان با استفاده از  دو روش FUE یا FUH/Strip انجام داد, اما مهمترین مساله این است که استفاده از این روش مستلزم تعیین دقیق محل گیرنده های مو که مسیر و زاویه رشد طرح را مشخص میکند, و همچنین طراحی زیبای ابرو است بطوری که ابروها کاملا طبیعی جلوه کند و با دیگر اجزای صورت شخص همخوانی و هارمونی داشته باشد.

اگرچه شخص ممکن است متوجه نباشد که حتی زمانی که ابروهایی پر و خوش فرم دارد, براحتی می توان تشخیص داد که آیا ابروهایش در حال نازک شدن بیش از اندازه است یا  در حال ریختن است. وقتی این مساله رخ می دهد, ظاهر صورت شما می تواند اعتماد بنفس شما را کاهش دهد.

به واسطه پیشرفت تکنیک های کاشت ابرو طی ۱۰ سال گذشته, کاشت ابرو امکان پذیر شده است و اگر به درستی انجام شود, می تواند نتایج فوق العاده ای در پی داشته باشد. اگر شما تا بحال موهای دایمی تان را در ناحیه هایی از دست داده اید و یا بواسطه مسایل ژنتیکی و یا کشیدن بیش از اندازه ابرو( بواسطه استفاده از موچین) نازک شدن موهایتان را تجربه کرده اید, با کاشت ابرو می توانید ابروهایتان را حفظ کنید.

کاشت ابرو به روش FUEچیست؟

بهترین فضا برای برداشتن موها جهت کاشت ابرو موهای كنار گوش ها می باشد ، در این منطقه موها از لطافت خاصی برخوردار بوده و شبیه موهای ابرو می باشد ، کاشت ابرو به روش FUE  همه نوع ابروها مناسب می باشد حتی ابروهایی که شکسته شده اند یا ابروهایی که قبلا هاشور و یا تاتو شده باشند هم بدون نیاز به پاك كردن تاتو كه با عوارض میباشد ، میتوان انجام داد ،

ابروهایی که نازک بوده و یا شكستگی و اسكار داخل انها است هم با این روش قابل انجام هستند،

در این روش خواب و مدل ابروها به دلخواه شخص می باشد و حتی تراکم آن می تواند به انتخاب شخص باشد كه در روزه كاشت ابرو برای شخص با طرح دلخواه او طراحی و سپس پیوند انجام میشود ، در کاشت ابرو به روش FUE محدودیتی از بابت برداشت و کاشت نخواهیم داشت و پس از پیوند ابروی شخص رشد موهای پیوند شده را بین چهار الی هفت ماه شاهد هستیم كه این تكنیك قابل رشد و قابل  اصلاح بوده و مادام عمر ماندگار است،


نامه یکی از مراجعین قبلی مرکز تخصصی موی رنسانس به مدیریت:

با سلام و عرض ادب

من در اوایل آذر ماه کاشت ابرو انجام دادم و اکنون مشتاقم شما بدانید که من از نتایج این کاشت شگفت زده هستم!

من در ابتدا کمی نگران بودم که ابروها بدرستی رشد نخواهند کرد اما اکنون فوق العاده و به درستی رشد کرده اند!, مجددا از کار شگفت انگیز شما تشکر می کنم.

این روش چه مدت طول خواهد کشید؟

طول این روش بستگی به مقدار موهایی که قرار است کاشته شوند دارد. اگر این مقدار نزدیک حد پایینی باشد، روند کاشت 2 تا 3 ساعت طول خواهد کشید و اگر نزدیک به حد بالایی باشد این روند نزدیک 3 تا 5 ساعت طول می­کشد. دلیل زمانبر بودن این رویکرد به موجب این حقیقت است که هر تار مو باید دقیقا در جای خودش روی ابرو کاشته شود. 

چرا باید کاشت ابرو انجام دهیم؟

روشهای دیگری برای پرپشت کردن ابرو وجود دارد , از جمله تتو, یا استفاده از ابزارهای آرایشی بصورت روزانه( مانند مداد کشیدن), اما این روشها اشکالات و ضررهای خاص خود را دارد, به عنوان مثال استفاده از  این روشها,راه حلی طبیعی برای برطرف کردن مشکل شما محسوب نمی شود. در حالی که وقتی کاشت ابرو انجام می شود, موها مستقیما از سر شما برداشته می شود که این موها دایمی است و می توان به طریقی بکار گرفته شود که مدنظر و خواسته شما است.

یکی دیگر از مزایای این روش این است که کاملا بدون درد است و تقریبا ۵ تا ۷ روز طول می کشد تا بهبود یابد. واقعیت این است که اهمیتی ندارد که  کل ابرو یا بخش هایی از آن در حال حفظ شدن است بلکه مساله مهم این است که میزان رشد مجدد موهای کاشت شده بسیار زیاد است, اگرچه گاها خود بیمار تعیین می کند که یک روش ثانویه برای رسیدن به تراکم بیشتر استفاده شود.

مرکز تخصصی موی رنسانس با ارائه تکنیک کاشت ابرو FUE توانسته که معایب و مضرات روش های قبلی همانند نا منظم بودن خواب مو  ، مدل عروسکی ابرو  ، جراحی های طولانی ، بخیه های عمیق و ... را از بین برده و موارد یاد شده را در روش کاشت ابرو FUE به نقطه قوت تبدیل کند شما عزیزان می توانید جهت دیدن تصاویر بیشتر و صحبت با مراجعین قبلی مرکز تخصصی موی رنسانس به پیچ رسمی اینستاگرام این مرکز به ادرس hrthair مراجعه کنید