کاشت ابرو با تکنیک FUE

کاشت ابرو یکی از روشهای چالش برانگیز است که اگر توسط پزشکان متخصص و خبره انجاتم شود می تواند نتیجه مطلوبی داشت باشد.
کاشت ابرو معمولا به روش FUE انجام می شود اما آنچه مهم است اماده سازی دقیق ناحیه گیرنده موها است که باید مسیر و زاویه رشد و همچنین طراحی ابرو از لحاظ زیبایی شناختی انجام شود تا ابروی کاشت شده کاملا طبیعی بنظر برسد.
اگرچه اغلب افراد متوجه نمی شوند چه زمانی ابروهایشان نازک شده است اما وقتی این اتفاق می افتد تاثیر زیادی بر روحیه فرد بجا می گذارد.
به واسطه پیشرفت در روشهای کاشت مو در دهه گذشته، کاشت ابرو ممکن شده است و وقتی بدرستی انجام می شود نتایج مطلوبی بجا می گذارد حال چه ابرو ریخته باشد و چه نازک شده باشد فرقی ندارد کاشت ابرو می تواند ابروهای شما را بازسازی کند.

نظرات کاشت ابرو؟

راه های زیادی برای پرپشت کردن ابرو وجود دارد و راه هایی مانند تتو کردن، یا آرایش کرن روزانه آن وجود دارد اما این روشها ناقص و مصنوعی است چون راه حل  موقتی است و دائم باید تکرار شود اما چون در کاشت ابرو، موهای سر خود فرد برداشته می شود موهای کاشت شده دائمی خواهد بود و ظاهر آن طبیعی می شود.
از مزایای یگر کاشت ابرو می توان به این قضیه اشاره کرد که کاشت ابرو بدون درد است و بعد از چند روز بهبود می یابد. البته چون موهای کاشت شده از ناحیه سر برداشته می شود در نتیجه رشد ابروهای جدید زیاد است و باید دائم اصلاح شود.

تکنیک های کاشت ابرو

اول باید گفت تعداد گرفتهای مورد نیاز بری کاشت ابرو متفاوت است چون ممکن است تنها بخشی از ابرو به دلایلی مانند جراحت یا سوختگی ریخته باشد و تنها کاشت در ان ناحیه موردنظر باشد و یا ممکن است کاشت برای برای ضخیم تر کردن ابروها باشد درنتیجه گرفتهای بیشتری استفاده می شود.
اولین گام در کاشت ابرو، طراحی ابرو است که توسط تیم پزشکی و با مشورت فرد متقاضی کاشت ابرو،انجام می شود. در گذشته تنها یک مدل ابرو طراحی می شد اما با روش FUE مدل ابرو به دلخواه فرد متقاضی طراحی می شود. سپس موها از پشت سر به روش استخراج واحدهای فولیکولی برداشته می شود، موهای این قسمت با ابرو تطابق بیتری دارد و طبیعی تر به نظر خواهد رسید. سپس تیم مجرب پزشکی مسیر و زاویه رویش ابرو را طراحی و تعیین می کند. پس از آن گرفتها در ناحیه مودر نظر قرارداده می شود . پس از اتمام کار که چندساعت طول می کشد معمولا تیم پزشکی ، ابروهای کاشت شده را از همه نظر  بررسی می کند و مطمئن می شوند که فرد متقاضی از نظر شکل و تراکم ابروها از کار راضی است.

کاشت ابرو با تکنیک FUE

مرکز تخصصی موی رنسانس نیز همگام با مراکز روز دنیا در زمینه کاشت مو، ابرو و ریش پیش رفته است و سعی دارد با استفاده از روشهای نوین کاشت و با تکیه بر توانایی تیم مجرب پزشکی خود بهترین نتایج را به افراد مراجع ارائه بدهند. اغلب مراجعین کیسهای مناسبی برای کاشت مو هستند. ما در مرکز تخصصی موی رنسانس سعی می کنیم شرایط پزشکی مناسبی فراهم سازیم تا نتایج قابل توجهی از کاشت ابرو اصل کنیم. افراد متقاضی مراجعه کننده اغلب به دلایل ژنتیکی، سوختگی، مواد شیمیایی و جراحات ناشی از تصادف دچار ریش ابرو شده اند.

شما عزیزان می توانید جهت انجام کاشت ابرو با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام و واتساپ به شماره 09122115442 ارسال فرمایید همچنین میتوانید از طریق فرم زیر ثبت نام به عمل آورید