چه کسانی میتوانند کاشت مو انجام دهند؟ چه افرادی نمیتوانند کاشت مو کنند؟

کاشت مو فرایندی است که در آن یک تیم مجرب پزشکی از موهای پشت سر یا اطراف سر بیمار برمی دارند و در قسمت های کم پشت تا طاس سر وی می کارند. که معمولا در مطب و تحت بی حسی موضعی انجام می شود.
بر اساس تحقیقات عمدتا طاسی ها به دلیل مسائل ژنتیکی است اما مسائلی مانند رژیم غذایی، استرس، بیماری و مصرف کردن یکسری داروها نیز می تواند باعث طاسی شود.  به طور کلی کاشت مو می تواند چهره شما را زیباتر کند و اعتماد بنفس شما را افزایش دهد البته کاشت مو برای هرکسی خوب نیست.

چه کسانی میتوانند کاشت مو انجام دهند؟

*افرادی که طاسی مدل مردانه دارند.
*زنانی که موهای شان نازک شده است
* هرکسی که بخشی از موهایش را به دلایلی مثل سوختگی یا جراحت از دست داده است. (در صورتیکه پوست سر خون رسانی داشته باشد)

چه افرادی نمیتوانند کاشت مو انجام دهند؟

*زنانی که سراسر سرشان دچار ریزش موی بسیار وسیعی است
*افرادی که موی کافی در ناحیه دهنده سر ندارند که برای کاشت برداشت شود. 
*افرادی موی سرشان را به واسطه مسائل پرشکی مثل شیمی درمانی از دست داده اند.

جدیدترین روش کاشت مو SUT

کاشت مو SUT جدیدترین و آخرین متد کاشت مو در جهان می باشد که در سطح دنیا انجام می شود که تراکم در این تکنیک 3 برابر روش های رایج و سنتی می باشد، اگر بخواهیم به شکل کوتاه کاشت مو SUT را تعریف کنیم می توانیم بگوییم فرآیندی که طی آن از ابزار و دستگاه های روز دنیا برای برداشت گرفت ها استفاده می شود و در ادامه گرفت های مورد نظر را در فضاهایی که طاس می باشد پیوند می زنند.

کاشت مو  با تکنیک SUT بدون جراحی، بدون درد، بدون خونریزی، بدون دوران نقاهت، بدون عوارض های جانبی و ... می باشد که در یک جلسه انجام می شود،  این روش به دلیل روند و رویه متفاوت کاری که نسبت به روش های گذشته داشته توانسته تحولی را در کاشت مو ایجاد کند آغاز روند این روش بدین شکل است که برداشت مو توسط دستگاه انجام می شود ، برداشت در این روش فولیکول های مو تک تک برداشت شده که این برداشت به صورت پراکنده می باشد و این پراکندگی برداشت باعث می شود که پس از انجام کاشت مو هیچ فردی با دیدن موهای پشت سر شما نمی تواند متوجه شود که شما کاشت مو انجام داده اید 

شایان ذکر است که در کاشت مو به روش SUT دیگر شاهد دیدن خط اسکار و یا بخیه نمی باشیم زیرا در این روش برداشت به شکل خطی و نواری که همگام با جراحی است انجام نمی شود و از رکورد های کاشت مو به روش SUT می توان به کاشت 60 تار مو در 1 سانتیمتر اشاره کرد که با دیگر روش های کاشت مو این کار غیر ممکن می باشد

افرادی که کاشت مو انجام داده اند، معمولا درمان را ادامه می دهند تا به نتیجه مطلوب برسند. ظاهر و ضخامت موهای جدید به سستی پوست سر، ضخامت تارهای مو در ناحیه کاشت شده، کیفیت مو و فر بودن موها بستگی دارد.

- عزیزانی که از ریزش مو رنج می برند و تمایل به انجام کاشت مو و ترمیم مو در مرکز تخصصی موی رنسانس را دارند می توانند همه روزه به جز روزهای تعطیل با شماره های 02188909050 و 02188909051 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال کنند.