پیشرفته ترین روش کاشت مو

نداشتن موهای پر، جزئی از مشکلات خانمها و آقایان در سنین مختلف شده است. ریزش و کم پشتی موها علاوه بر از دست دادن وضعیت ظاهری، باعث ایجاد اختلالات روحی، روانی و سلب اعتماد به نفس فرد میشود.

 منطقی ‌ترین کار برای درمان ریزش مو و کم پشتی موها، مشاوره با متخصص پوست و مو می ‌باشد. پزشک با بررسی بیمار، معاینه سر و انجام بعضی از آزمایش ‌های خونی، برای بررسی وضعیت و تشخیص نوع ریزش ، علت دقیق ریزش مو را مشخص میکند.

پیشرفته ترین روش کاشت مو

یکی از پیشرفته ترین روش کاشت مو و به روزترین تكنیك آمریكا و اروپا روش SUT  میباشد. این متد بر خلاف روشهای رایج و منسوخ شده که با جراحی و عوارض جراحی انجام میشوند، بدون هیچگونه عوارض،دورن نقاهت، درد،خونریزی، جای زخم،جای اسکار و دوران نقاهت میباشد. از دیگر مزایای کاشت مو به روش SUT خط رویش طبیعی و تراکم بسیار بالا کاشت مو، برابر با 14000 تار مو (البته توجه فرمائید شرایط کاشت موی هر فرد بستگی به بانک مو و قسمت اهدا کننده آن دارد،به صورتی که هرچقدر بانک مو و بخش اهدا کننده قوی تر باشد تراکم پیوند و کاشت مو بیشتری خواهیم داشت) در یک جلسه، یعنی 3 برابر روشهای منسوخ شده ای مانند: FUT و FIT میباشد. در متد کاشت مو به روش SUT برداشت فولیکولهای مو با دستگاه و پیوند مو به صورت دستی توسط پزشک انجام میشود و درصد از بین رفتن فولیکولها و پرتی به صفر میرسد، در این متد موها ظاهر کاملا طبیعی بوده و حالت عروسکی و مصنوعی را به خود نخواهد داشت.  

مزایای پیشرفته ترین روش کاشت مو SUT

1. پیشرفته ترین و جدیدترین روش کاشت مو در دنیا SUT  می¬ باشد. 
2. این تکنیک بدون جراحی و عوارض آن همانند: تورم، خونریزی، درد، جای زخم، جای اسکار، دوران نقاهت و...میباشد.  
3. در این متد تمامی مراحل برداشت گرافت ها از ناحیه انتقال دهنده به ناحیه گیرنده با دستگاه¬ های تمام اتوماتیک زیر نظر متخصصین پوست و مو انجام می¬ شود.
4. این روش دارای خط رویش کاملا طبیعی است.
5. انجام کاشت مو SUT در یك جلسه است و موهای كاشته شده بعد از كاشت، به صورت موی طبیعی و یك سانتی مشاهده می¬ شوند.
6. در روش کاشت SUT پیاز مو به صورت دستی برداشت و کاشت نمی¬ شود بلکه به وسیله پانچ لیزری از محل اهدا کننده که معمولاً پشت سر می¬ باشد جدا می¬ شود.
7. از مزیت های مهم این روش، استفاده از دستگاه¬ های تمام اتوماتیک که منجر به ایجاد كیفیت بالا در خط رویش و تراكم بالای 14000تار مو یعنی 3 برابر روشهای منسوخ شده ای مانند : FUTو FITدر یك جلسه میباشد.
8. در کاشت مو به این روش، دوران نقاهت برای بیمار وجود ندارد و فرد بعد از کاشت مو می ¬تواند به فعالیتهای روزانه و عادی خود ادامه دهد .
9. در کاشت مو به روش SUT تمامی مراحل کاشت مو در یک جلسه بطور کامل انجام میشود ولی در کاشت مو به روش  FUTو FIT کاشت مو به روش  حداقل نیاز به چند جلسه دارند.

هزینه پیشرفته ترین روش کاشت مو SUT

قبل از انجام کاشت مو بهتر است از روش های کاشت مو، کلینیک ها، دکتر متخصصی که در مراکز کاشت مو فعالیت دارند و هزینه کاشت مو اطلاعات کامل به دست آورید.
 هزینه کاشت مو به روش  SUTبا توجه به دستمزد پزشک (براساس تجربه، مهارت، تخصص، شهرت و سوابق پزشکی )، تكنیك انجام کاشت مو، کلینیک کاشت مو ( مکان کلینیک، تجهیزات کلینیک و خدمات) و تعداد گرافتی که نیاز است تا کاشته شود محاسبه میشود و این امری بسیار مهم و تعیین کننده هزینه کاشت مو میباشد. به یاد داشته باشید که این هزینه یک بار فقط در طول عمر پرداخت می شود که قطعا انتخاب بهترین موارد تاثیر مستقیم بر نتیجه نهایی کاشت مو می گذارد و همه این موارد دست به دست هم داده تا فرد كاندید پیوند مو كاشت موی موفق و پرتراكمی را شاهد باشد.

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تکمیلی با شماره 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام و واتساپ به شماره 09122115442 ارسال فرمایید. همچنین از طریق فرم زیر ثبت نام کنید