هر آنچه که باید در مورد کاشت ریش بدانید


کاشت ریش و سبیل طبیعی


کم مویی در قسمت صورت برای آقایان چندان جذاب و خوشایند نمیباشد، ریش و سبیل  نماد مردانگی تا حدود بسیار زیادی جذابیت آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد.ریش نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت و حس اعتماد‌ به ‌نفس یک مرد دارد، بنابراین ازدست رفتن ریش ها به هر دلیلی می‌تواند فرد را دچار استرس شدیدی کند و او را برای مداوا به سمت‌ انواع درمان‌های دارویی یا کاشت مو بکشاند.


دانستنی های مرتبط

هزینه (قیمت) کاشت موی طبیعی و مصنوعی

کاشت مو SUT فرآیندی است که پرطرفتار تری...

کاشت ریش و سیبیل

کاشت مو رنسانسعلل ریزش ریش و سبیل

1. عوامل فیزیکی و سوانح سوختگی ،ضربه ،بریدگی ،اعمال جراحی ،جای زخم ،جای اسکار و ... .
2. نداشتن و طاسی از ابتدا به صورت  ارثی ،مادرزادگی یا هیپوتریکوزیس ( عدم وجود فولیکولهای مویی موجود ) .
3. مشکلات و کمبود هورمون مردانه ( آندروژن ) قبل از سن بلوغ و از جمله بیماریهای 

 << جهت دیدن نمونه کارها و گالری تصاویر اینجا را کلیک کنید >>

 کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش کاملا شباهت به کاشت موی سر دارد، اما کاشت ریش از میزان حساسیت و دقت بالاتری برخوردار است. برای کاشت ریش باید به جهت رشد موها یا به اصطلاح زاویه خواب موها دقت شود. در صورتی که به این موارد توجه شود، کاشت ریش بسیار دقیق تر و طبیعی تر خواهد بود.
پس از استخراج فولیکول های مو از نواحی انتقال دهنده، آنها از هم جداسازی میشوند و در سطح صورت شکاف های بسیار ریزی در جهت رویش موها ایجاد می شود تا فولیکول های استخراج شده در نواحی مورد نظر با سوزن های بسیار ریز و نازکی بدون آسیب رسانی به پوست پیوند زده میشوند.

نکات مهمی که در کاشت ریش باید به آن توجه کرد

گرفت هایی که جدید پیوند زده شده مانند موی معمولی رشد میکند و این حالت برای همیشه ادامه خواد داشت. 
موی پیوند زده شده طبیعتا خصوصیات قبلی خود را حفظ خواهد کرد و ریزش نخواهد داشت و از الگوی ریزش مو یا کم پشت بودن موها در ناحیه ای که کاشته شده پیروی نمی کند و ثابت باقی خواهد ماند.
علاوه بر مردانی که به طور ژنتیکی ریش یا سبیل آن ها رویش نمی کند ،مردانی که قسمتهایی از ریش آن ها تراکم کمتری دارد و یا قسمت هایی از آن خالی است مناسب ترین کاندیدا ها برای این عمل هستند.
کاشت ریش طبیعی برای افرادی که بر اثر وجود جای زخم یا جای سوختگی یا جای بخیه ی عمل جراحی روی صورت بخشی از موهای صورت آن ها رشد ندارد ، بسیار مناسب است. با انجام این عمل می توان جای زخم و سوختگی و بخیه را با کاشت مو پوشاند و از قرار گرفتن در معرض دید حفظ کرد.
کاشت ریش برای افرادی که دوست دارند چانه آن ها کمی ته ریش داشته باشد و افرادی که دوست دارند یک خط ریش زیبا و مشخص داشته باشند اما موهای صورت آن ها کم پشت و پراکنده است ، بسیار مناسب است.
کاشت ریش را میتوان برای افرادی انجام داد که الگوی پر پشت یا کم پشت بودن موهای صورت خود را می خواهند تغییر بدهند با این کار می توان شکل و فرم چهره فرد را تغییر داد.


معایب کاشت ریش به روش های رایج و سنتی

عوارض پس از کاشت ریش به روشهای رایج و سنتی از قبیل: خونریزی، تورم سر و صورت، درد، باقی ماندن جای اسکار و جای بخیه و... هستند .
ایجاد برشی بزرگ در ناحیه پشت سر که احتمال باقی ماندن اسکار یا جوشگاه در آن وجود دارد.
کاسته شدن حجم بانک مو به نحوی که در مراحل بعدی برای پیوند مجدد مو بیش از یک و یا حداکثر دو باردیگر نمی‌توان از بانک موی فرد برای ایجاد تراکم استفاده کرد.
طولانی بودن زمان انجام کاشت ریش.
 

موارد یاد شده بخشی از معایب و عوارض های جانبی کاشت ریش به روش های رایج و سنتی می باشد که به آن ها اشاره کردیمشایان ذکر است در کلینیک رنسانس کاشت ریش با تکنیک های SUT و FUE انجام می شود که در آن شاهد عوارض های جانبی نمی باشیم

مزایای کاشت ریش به روش  FUE ،SUT

ریش و سبیل با ظاهری کاملا طبیعی است. 
از لحاظ هزینه کاشت ریش و سبیل به این متد مناسب تر و مقرون به صرفه میباشد.
بعد از کاشت ریش فرد میتواند ریش یا سبیل خود را از ته تراشیده ،بلند کرده و یا پیرایش کند . 
افزایش جذابیت و آراستگی ظاهری فرد در چشم دیگران است.
پوشاندن ایرادات و سوانح ایجاد شده پوستی در ناحیه ریش و سبیل . 
این تکنیک، عوارض خطرناک ندارد و کاشت به صورت سرپایی و با بیحسی موضعی و بدون بیهوشی صورت میگیرد .


روند رشد موهای کاشت شده چگونه است؟

افرادی که در ناحیه ریش و سبیل پیوند مو انجام می دهند در مقایسه با کسانی که پیوند موی سر انجام داده اند ، به طور واضح و آشکارتری رشد موی خود را مشاهده می کنند. معمولا دو ماه پس از کاشت ریش شما رشد چشمگیری را در ناحیه ی پیوند زده شده خواهید دید. در صورتی که می خواهید بگذارید ریش شما خیلی بلند شود باید بین 4 تا 6 ماه وقت بگذارید.

وقت بگذارید تا از فاز استراحت به فاز رشد کامل برسند و همانند ریش و سبیل طبیعی مردانه رویش داشته باشند

هزینه کاشت ریش به روش FUE ،SUT

بیشترین تعیین کننده هزینه کاشت ریش و سبیل به روش FUE ،SUT بستگی به تعداد گرافت‌ها و روش به کار برده شده لازم برای انجام کاشت ریش دارد البته عواملی مانند ،شهرت و مهارت و سابقه کار پزشک، میزان مدرنیزه بودن کلینیک و تجهیزات مورد استفاده وغیره تاثیر بسزائی میتوانند داشته باشند. البته پزشک با دیدن ریش فرد در همان جلسه مشاوره می‌تواند تخمین دقیق ‌تری نسبت به هزینه‌های این درمان را ارائه دهد.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشت ریش و سبیل به روش SUT و FUE همه روزه از ساعت 10 الی 19 با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 0912215442 ارسال فرمایید