هر آنچه که باید در مورد ترمیم مو بدانید

امروزه ریزش مو و طاسی یکی از موارد بسیار شایع در بانوان و آقایان می باشد که فرد باید با پیدا کردن علت اصلی و با گرفتن نظر و مشاوره پزشک نسبت به درمان اقدام کند. معمولا ریزش مو و طاسی یا در اثر عوامل مختلف مانند ژنتیک و مادرزاد ایجاد میشود و یا از دیگر عللتهای آن میتوان موارد ذیل را نام برد. مانند :
عوامل ژنتیکی
کمبود پروتئین و ویتامین
مصرف داروهای شیمیایی
رژیم غذایی نامناسب
بارداری
دوران شیردهی
انواع بیماری ها
مشکلات روحی و استرس
عوامل محیطی

ترمیم مو به روش HRT

 با توجه به روش های متعددی که امروزه در کلینک ها مختلف پوست و مو دیده ایم، همه افراد به دنبال روش های درمانی مو بدون درد و با کمترین هزینه و در کمترین زمان مانند ترمیم مو می باشند که از بهترین روش های که هم اکنون در تمام دنیا از آن استفاده می شود. ترمیم مو راه حلی مناسب برای رفع کم پشتی و طاسی سر است. یکی از اولویت های مهم در زمان ترمیم مو کیفیت موها میباشد که باید بهترین نوع آن انتخاب کرد و از هر نظر کیفیت تضمین شده باشد. در ترمیم مو یک لایه ی شبیه سازی شده از پوست سر انسان تهیه می گردد که موها  روی این شبکه سوار شده و توسط کراتین گیاهی (چسب گیاهی کاملا محکم و بدون هیچگونه عارضه، حساسیت،خارش و... است.) بدون نیاز به بانک مو فرد با میزان تراکم دلخواه فرد روی سطح سر فیکس و نصب میشود. در ترمیم مو به گونه ای موها طبیعی است که حتی اطرافیان متوجه ترمیم موی شما نخواهند بود.

مزایا و معایب ترمیم موHRT

در یک  روز و یک جلسه ترمیم مو انجام می شود.
هزینه آن نسبت به سایر روش های کاشت مو خیلی پایین تر است.
از نظر بهداشتی ۱۰۰% تضمین شده ،موها طبیعی و چسب آن کراتین از نوع گیاهی میباشد و هیچ عارضه برای پوست و مو ندارد.
محدودیت سنی وجود ندارد و خانم ها هم می توانند از این ترمیم مو استفاده کنند.
استفاده از مواد رنگ کننده ،دکلره ،فیکس و حالت دهنده های گوناگون مثل :(تافت ،ژل ،و...).
قابلیت های متنوع مانند رنگ کردن ، فر کردن و … و همچنین حمام ، استخر و …. در این روش وجود داشته است.
مزیت های مانند خط رویش و خط فرق طبیعی به همراه دارد.

هزینه ترمیم مو به روشHRT

هزینه ترمیم مو به روشHRT زمانی تعیین میشود که فرد متقاضی مراجعه و با توجه به سطح خالی سر پزشک به او اظهار نظر میکند. ضمن اینکه فرد انتظار دارد با توجه به هزینه ی که پرداخت می نماید به بهترین کیفیت و شکل کار او انجام شود. طبیعی بودن، کیفیت و میزان تراکم لازم مو برای سر هم برای هزینه ترمیم مو باید در نظر گرفته میشود. 

مرکز تخصصی موی رنسانس بنیانگذار ترمیم مو در ایران می باشد و با شماره مجوز 37414 طی 15 سال تجربه این افتخار را دارد که بالغ بر 6000 مورد ترمیم مو را انجام داده است که توانسته رضایت مراجعین خود را کسب کند به نوعی که اکثریت مراجعین به این مرکز معرفی شده از مراجعین قبلی بوده که این نشانه کسب رضایت می باشد.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر و نوبت دهی می توانید با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال فرمایید.