سن کاشت ریش و سبیل

مردان از شروع دوران بلوغ،به داشتن ریش و سبیل علاقه پیدا میکنند و این مسئله برایشان،بسیار قابل اهمیت است.و با داشتن سبیل و ریشی کم پشت احساس ضعف در ظاهر میکنند و اعتماد به نفسشان پایین می آید.ریش و سبیل در مردان خصوصا در مردان جوان، از جذابیت بالایی برخوردار است و همه مردان به داشتن آن برای حفظ ظاهری جذاب،علاقه دارند و اما کسانی که بدلیل ژنتیک ریشی کم پشت با جاهای خالی دارند و یا کسانی که به دلیل سوختگی و داشتن هر نوع زخمی در آن قسمت،رشد مو ندارند.تنها راه درمانی برایشان کاشت ریش و سبیل است،روشی که صد در صدی و دائمی کم پشتی ریش و سبیل را درمان میکند.

کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل کاملا شباهت به کاشت موی سر دارد، اما کاشت ریش از میزان حساسیت و دقت بالاتری برخوردار است. برای کاشت ریش و سبیل باید به جهت رشد موها یا به اصطلاح زاویه خواب موها دقت شود. در صورتی که به این موارد توجه شود، کاشت ریش و سبیل بسیار دقیق تر و طبیعی تر خواهد بود.
پس از استخراج فولیکول های مو از نواحی انتقال دهنده، آنها از هم جداسازی میشوند و در سطح صورت شکاف های بسیار ریزی در جهت رویش موها ایجاد می شود تا فولیکول های استخراج شده در نواحی مورد نظر با سوزن های بسیار ریز و نازکی بدون آسیب رسانی به پوست پیوند زده میشوند.

کاشت ریش و سبیل به روش SUT

کاشت ریش و سبیل اخیرا،در مردان افزایش زیادی پیدا کرده است.و کاشت ریش و سبیل بر همه اشخاصی که در این مسئله مشکل دارند قابل اجرا است.
در کاشت ریش و سبیل ریشه موهای پشت گوش،بالای گوش و یا بالای گردن را برداشت میکنند و فولیکول آن را با دقت و بدون آسیب در محل مورد نظر می کارند.
کاشت ریش و سبیل یک کار کاملا تخصصی است و نیاز به مهارت بالایی دارد.
در کاشت ریش و سبیل طبیعی به روش sut ،علاوه بر کاشتی طبیعی و بی نقص،خط رویش را نیز بسیار طبیعی انجام میدهد و فرد رویش و خط رویشی کاملا طبیعی دارد و نکته ی مهم این روش این است که در همان روز اول کاشت،فرد شاهد ریش و سبیل پر و با تراکم در خود خواهد بود.زیرا در این روش میشود تا بلندی 1سانتی متر عمل کاشت ریش و سبیل طبیعی را انجام داد.

سن کاشت ریش و سبیل

و اما آنچه که برای کاشت مو مهم است و در این باره سوالات زیادی میشود،سن کاشت ریش و سبیل است.
سن کاشتن ریش سبیل نباید در دوران بلوغ باشد زیرا امکان رشد ریش و سبیل طبیعی فرد هنوز وجود دارد.سن کاشت ریش و سبیل افراد بهتر است از 20 سالگی و حتی بیشتر باشد تا امکانم رشد ریش و سبیل به پایان برسد.بهترین سن کاشت ریش و سبیل  در سن 25 سالگی است زیرا بدن تمام تلاش خود را برای رشد طبیعی کرده و به پایان رسانده است.25 سالگی سن کاشت ریش و سبیل است و فرد با انجام روش کاشت ، دارای ریش و سبیلی پر و با تراکم میشود و جذابیت چهره اش سه چندان خواهد شد وبه صورت دائمی میتواند از چهره جذاب خود لذت ببرد.
وقتی صحبت از سن کاشت مو و سن کاشت ریش و سبیل میکنیم ،موضوع عوارضی نیست که کاشت ریش و سبیل انجام میدهد.موضوع به رشد طبیعی موها بر میگردد.که تا حد مقدور اگر امکان دارد فرد از داشتن موهای طبیعی خود لذت ببرد و تا سن رشد موهای سبیل و ریش صبر کند و اگر نتیجه رضایت بخش نبود از روش شگفت انگیز کاشت ریش و سبیل استفاده کن و از داشتن  صورتی جذاب بهره مند شود.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید همچنین میتوانید جهت ثبت نام آنلاین از طریق فرم زیر ثبت نام به عمل آورید