روش جدید کاشت مو

ریزش مو و کم پشتی موی سر را افراد با علتهای متعددی تجربه می کنند که باید با توجه به دلایل، معایب و بررسی‌های لازمی که در این زمینه انجام میشود ، به دنبال بهترین راه درمانی و نتیجه بخش بود. معمولا درمان موها به صورت تقویتی و یا یک روش جدید کاشت مو میباشد، با توجه به اینکه ریزش مو و طاسی موها عوامل تاثیر گذار بسیاری دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم

کاشت مو

کاشت موی طبیعی روشی درمانی برای کم مویی و طاسی مو ها است که به صورت مطمئن، موثر و قطعی میباشد. کاشت مو باعث می شود موهای شما پرپشت و پر تراکم تر شود و طراوت شادابی و جوانی فرد بازگردد. در کاشت مو فولیکول های مو، از بانک مو که همان ناحیه اهدا کننده است جداسازی و برداشته میشود و در نواحی کم مو یا خالی از مو می کارند، معمولا ناحیه ی اهدا کننده مو پشت سر و ناحیه ی دریافت کننده ناحیه ی طاس سر می باشد. در مبحث میزان تراکم باید توجه کنید که شرایط کاشت موی هر فرد بستگی به بانک مو و قسمت اهدا کننده آن دارد، به صورتی که هر چقدر که افراد دارای بانک مو و بخش اهدا کننده قوی تر باشد تراکم پیوند و کاشت مو بیشتری خواهیم داشت .

روشهای کاشت مو 

روز به روز روش های کاشت مو اضافه و گسترده تر میشود. البته توجه کنید انتخاب روش جدید کاشت مو بستگی به نظر پزشک مشاور، پس از انجام مشاوره و بررسی کردن سن و شرایط موها و قسمت های خالی در سطح سر دارد. امروزه کاشت مو با روش های گوناگونی انجام میشود که از جمله این روشها میتوان موارد ذیل را نام برد:
  FUT: در روش FUT  فلپ یا نوار از پشت سر از نزدیکی گوش چپ تا نزدیکی گوش راست برداشته میشود و از آن موها را جداسازی کرده و کاشت میکنند .این روش دارای عوارضی مانند :جراحی ،بیهوشی ،دوران نقاهت بالا ،خط اسکار و...می باشد.
FIT  : در این روش بر خلاف روش FUT برش و برداشت فلپ وجود ندارد ،ولی از عوارض بالایی مثل درد،خونریزی شدید،پرتی بسیار بالا،حالت عروسکی و پرتقالی مانند برخوردار است و دوران نقاهت طولانی مدت را به دنبال دارد . 
 BHT: در این نوع متد کاشت مو به جای برداشت مو از پشت سر و و قلپ مو از موهای سایر نواحی بدن همچون کمر،سینه،ران ها و هر جای دیگر که مو قابلیت برداشت را داشته باشد برداشت و در محل مورد نظر کاشت میشود.
SUT : یکی از بهترین روشهای جدید کاشت مو باشد که تمام ایرادات و عوارض درتمام روشهای دیگر کاشت مو در آن به طور کامل حذف شده به صورتی که کاشت مو بدون هیچگونه عوارض جراحی از جمله :درد ،خونریزی ،تورم ،جای بخیه ،جای اسکار و بدون دوران نقاهت بوده و در این روش با توجه به روش های دیگر تراکم کاشت تا 14000 تار مو می باشد، یعنی 3 برابر روشهای دیگر مانند :  FUTوFIT است


روش جدید کاشت مو

با توجه به اینکه از متد های زیادی در کاشت مو ایجاد شد، آخرین و بهترین روش جدید کاشت مو  در دنیا SUT می¬ باشد در این روش تمامی مراحل برداشت گرافت ها از ناحیه انتقال دهنده به ناحیه گیرنده با دستگاه انجام می¬ شود. در روش جدید کاشت مو  (SUT) دیگر نیازی به جراحی و عوارض آن مانند: خونریزی، درد، خستگی، بیهوشی، به جا ماندن اسکار، جای زخم و هیچ گونه معایبی نداشته  و می توان تا 14000 هزار تار موی واقعی، که 3 برابر نسبت به روشهای قدیمی می باشد را انجام داد .
شما دوستان عزیز می توانید جهت مشاوره در مورد روش جدید کاشت مو و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال فرمایید