رنسانس ( چرا کاشت چرا ترمیم؟)

بیشتر افرادی که طاسی و ریزش موی شدید را تجربه میکنند برای انتخاب روش درمان خود مردد خواهند شد و شاید به این فکر بیوفتند که چرا کاشت مو چرا ترمیم مو ؟ 
در همین خصوص ما مطالبی را برای عزیزان متقاضی تهیه دیده ایم تا با مطالعه مطالب بتوانند انتخاب بهتری نسبت به شرایط خود داشته باشند ، پس در ادامه مطالب با ما همراه باشید .

انتخاب کاشت مو 

طاسی های منطقه ایی مانند طاسی وسط سر ، جلوی سر به علت مشکلات ارثی می باشند که متاستفانه هیچ راهی برای جلوگیری از این نوع  ریزش مو وجود ندارند اما روشی برای کاشت موهای طبیعی برای آن ها وجود خواهد داشت .
کاشت مو میتواند از طریق کاشت فولیکول مو خود شخص سبب رشد طبیعی موها به صورت دائمی گردد که ریزش موی شخص را حل کرده و زیبایی و اعتماد به نفس را به افراد باز میگرداند .
لازم به  ذکر است که کاشت مو دارای روش های متعدد برای درمان بوده که رو به تغییر و پیشرفت نیز می باشد که در ادامه به بررسی آن ها میپردازیم .

روش های کاشت مو

کاشت مو FIT

در کاشت مو FIT به واسطه بی حسی موضعی موهای پشت سر فرد به صورت مشخص شده از طریق دستگاه مخصوص این روش برداشت میگردند و سپس بر محل فاقد مو کاشته خواهند شد .
برداشت مو و همچنین کاشت مو در این روش محدود بوده و امکان پوشش دهی پر تراکم را نخواهد داشت .

کاشت مو FUT

برداشت مو در کاشت مو FUT به واسطه برش پشت  سر اتفاق خواهد افتاد که جای اسکار باقی می ماند و تراکم بالایی را به خود  اختصاص نداده و امکان باز گشت ریزش مو ها در این روش وجود دارد و جزء روش های اول کاشت مو می باشد و درمانی ابتدایی را به همراه خواهد داشت که نیاز به چند جلسه برای درمان دارد .

کاشت مو BHT

کاشت مو BHT همانند روش های دیگر از طریق بی حسی موضعی درمان را آغاز میکند  و تفاوت آن با روش های دیگر برداشت موی بدن می باشد که در مواقع جزئی کاربرد دارد  و تراکم خوبی را برای موهای سر به همراه نخواهد داشت .

کاشت مو SUT

کاشت مو SUT جدیدترین و در عین حال بهترین روش کاشت مو بوده که بدون  عوارض و درد تنها در یک جلسه درمان  14000 تار مو را برای افراد به همراه دارد که پر پشتی موها را رقم خواهد زد و ظاهری کاملا طبیعی را برای افراد به همراه خواهد داشت چرا که روش تکمیلی کاشت مو بوده و کلیه ضعف های روش های دیگر را در خود برطرف نموده است .

انتخاب ترمیم مو 

برای انجام کاشت مو نیازمند به بانک موهایی قوی می باشیم که متاستفانه برخی از افراد به علت عوامل مختلفی همچون بیماری های خاص فاقد بانک مو و یا بانک موهای قوی می باشند در این صورت مجاز به استفاده از روش کاشت مو نبوده و میتوانند روش ترمیم مو را جایگزین آن نمایند .

ترمیم مو به روش HRT

ترمیم مو HRT تنها نوع مطمئن ترمیم مو به شمار میرود که ظاهر کاملا طبیعی را برای افراد به همراه خواهد داشت  و مورد تایید و قابل استفاده در کلینیک فوق تخصصی رنسانس می باشد ، این روش بدون نیاز به بانک مو  تار موهای طبیعی را بر پوسته شبیه سازی شده با سر فرد پیوند زده و بر سطح سر فرد فیکس مینماید و افراد تنها در یک جلسه صاحب موهایی طبیعی و پر تراکم بدون نیاز به بی حسی و یا بی هوشی می باشند و نیاز به هیچ مراقبت و محدودیتی نخواهند داشت .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا با شماره 09122115442 در تلگرام و واتساپ در ارتباط باشید