رنسانس (نکاتی در مورد کاشت ریش و سیبیل)

چیزی که وجود آن در ظاهر مردان ضروری بوده و چهره مردانه آن ها را قوی تر میسازد وجود ریش و سبیل و رشد موی این نواحی می باشد ، منظور از ریش و سبیل صرفا داشتن ریش های بلند و یا سبیل های پر پشت نمی باشد چرا که تنها رشد عادی و طبیعی آن ها برای زیبایی ، طبیعی بودن و عالی بودن چهره آن ها کافی می باشد که متاستفانه برخی از مردان به دلایل مختلف و یا مادر زادی بر اثر مسائل ژنتیک و ارثی بودن دارای کم پشتی و خالی بودن ریش و سبیل می باشند و یا عده زیادی از آن ها بر اثر سبک زندگی و یا وجود بیماری دچار ریزش مو در این نواحی گشته اند .

 کاشت ریش و سبیل 

 تنها روش شناخته شده در دنیا که  درمان رشد طبیعی موهای ریش و سبیل را به همراه دارد استفاده از روش کاشت ریش و سبیل می باشد که بدون درمانی تهاجمی رشد طبیعی این نواحی را برای آقایان به همراه دارد . اما درمان  کاشت ریش و سبیل چگونه می باشد ؟ 

 درمان کاشت ریش و سبیل 

اگر شما نیز ریزش در این نواحی را تجربه کرده ایید و به دنبال راهی برای عادی شدن چهره و رشد طبیعی موهای آن منطقه از صورت خود میگردید باید بدانید که تنها روش  درمان در دنیا که میتواند بدون نیاز به جراحی ، بدون نیاز به برش ، بدون نیاز به بخیه و زخم و وجود اسکار و بدون درد و خونریزی  موجب رشد ریش و سبیل شود استفاده از کاشت ریش و سبیل می باشد .
این روش برای درمان و تاثیر شگفت انگیز خود نیاز به فولیکول موی خود شخص درمان شونده دارد تا به صورت غیر تهاجی درمان طبیعی برای فرد انجام گیرد .

چگونگی کاشت ریش و سبیل 

 ابتدا باید مطلع باشید که انجام این روش تنها در کلینیک کاشت مو  زیر نظر متخصص این حرفه امکان پذیر می باشد ، و به علت  منحصر به فرد بودن این درمان تنها در برخی از کلینیک های مجهز و حرفه ایی مورد انجام قرار مگیرد .
انجام کاشت سبیل نیز مانند  کاشت مقوهای دیگر از طریق روش های متفاوت کاشت مو انجام میگیرد ، که این بار هم توصیه بر آن است که برای کاشت موی این نواحی نیز از روش های جدید و کنونی استفاده  گردد تا فرد شاهد نتیجه ایی با بازده ایی عالی باشد .

کاشت ریش و سبیل چگونه برای آقایان انجام میگیرد ؟ 

 لازم به ذکر است که  کاشت موی این نواحی نیز مانند  دیگر کاشت موها بوده و بعد از انتخاب کلینیک مجهز فرد وارد جلسه مشاوره برای معاینه خواهد شد ، متخصص در این جلسه  اندازه ریزش ، شرایط  رشد موهای این نواحی ، مقدار موهای موجود در ریش و سبیل فرد ، مقدار نیاز موها برای کاشت در این نواحی با توجه به نیاز  و چهره فرد  ، تشخیص محل برداشت برای موها و تعداد فولیکول های لازم متناسب با چهره فرد مورد ارزیابی قرار میگیرد .

در جلسه اجرا نیز شرایط بر طبق  نتیجه گیری های متخصص پیش می رود ، ابتدا متخصص محل برداشت موها را بی حسی میکند که برای ریش و سبیل نیز مناسب ترین موها ، موهای پشت گوش و پشت سر می باشند و بعد از برداشت آن ها با روش انتخابی به جداسازی فولیکول ها میپردازند .
این مرحله نیاز به ظرافت و دقت  بسیار بالایی دارد تا هیچگونه آسیبی به فولیکول ها وارد نگردد  سپس نیز فولکول ها بر محل های ریش و سبیل فرد با توجه به روش انتخابی کاشته خواهند شد .

شرایط کاشت ریش و سبیل 

توصیه میشود کاشت ریش و سبیل نیز مانند کاشت موی سر و ابرو  از روش های جدید کاشت مو استفاده گردد تا بهترین نتیجه و راحت ترین اجرا را از این طریق بتوان کسب نمود . 
بنابراین با استفاده از روش های جدید میتوان برداشت بیشتر و حرفه ایی موها را تجربه نمود که بدون نیاز به اسکار و  مصنوعی کردن جلوه موها را برداشت کرده و بدون آسیب فولیکول ها را جدا می سازند و سپس   کاشت موها را در ریش و سبیل با ایجاد سوراخی بسیار ریز میکارند و تراکمی  سه برابر دیگر روش ها را برای افراد به همراه دارند که ظاهری منحصر به فرد را برای افراد به همراه دارد .

فواید کاشت ریش و سبیل 

 با انجام این روش ، خصوصا با استفاده از روش های جدید دستگاهای این روش نتیجه گیری بسیار سرعت بخش و قابل پیش بینی می باشد و فرد  پس از گذشت چند ماه شاهد رشد طبیعی ، زیبا و بدون جلوه مصنوعی ریش و سبیل خود خواهد شد که امکان اصلاح و مدل دهی به آن ها را داشته و میتواند از ظاهر زیبای خود لذت برد و
انجام کاشت ریش و سبیل نیازی به دوران نقاهت طولانی و مراقبت های سخت ندارد و فرد تنها با اندکی استراحت و انجام مراقبت های لازم میتواند به زندگی خود بپردازد .

کاشت ریش و سبیل چه عواقبی دارد ؟ 

با استفاده از این روش ظاهر طبیعی و زیبا برای مردان پدیدار میشود .
 داشتن اعتماد به نفس ، داشتن روحیه ، رفتن به جمع برای آن ها میسر میگردد  .
رشد طبیعی را در این نواحی احساس کرده و میتوانند آن ها را به مدل های دلخواه پیرایش کنند .
جای جراحت ، زخم ، اسکار را میتوانند از این طریق پوشش دهند و شاهد رشد مو در آن ها باشند . 
از چهره طبیعی و عالی خود لذت ببرند بدون اینکه هیچگونه خطر و یا ریسکی را تجربه نمایند و درمانی دائمی را انجام دهند .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید