راه های پر پشت شدن ابرو

ابرو یک عضو بسیار مهم در  چهره و صورت می باشد که فاکتور مهمی برای زیبایی به شمار می رود و از اهمیت بالایی برخوردار می باشد به همین دلیل داشتن ابرو های پر پشت  در زیبایی بسیار مهم تلقی می شود  و هر فردی مایل به دشاتن ابرو های پر پشت می باشد به همین واسطه در این مقاله به راهایی در  جهت پر پشت شدن ابرو می پردازیم .

پر پشت شدن ابرو 

 کم پشتی ابرو ها به عامل مختلفی بستگی دارد که ژنتیک ، ارثی بودن ، کمبود ویتامین ها ، ریزش ابرو به علت عوامل مختلف  و .... را شامل می شود  و اعتماد به نفس و زیبایی افراد را خدشه دار میکند .
اما راه درمان برای پر پشت شدن ابرو ها موجود می باشد که از  شیوه های بسیار متفاوتی میتوان استفاده کرد که در ادامه به شرح این موضوع رسیدگی خواهیم نمود .

راهای پر پشت شدن ابرو

راهای پر پشت شدن ابرو  بسیار متفاوت و زیاد می باشد که هر کدام شیوه و کارایی مخصوص خود را دارد .
برای مثال برای پر پشت شدن ابرو ها که ریزش های جزئی دارند   میتوان استفاده از روش های طبیعی را پیشنهاد داد که عوامل بسیاری را در این زمینه میتوان دنبال کرد از مصرف روغن های مخصوص   تا دارو های گیاهی ویژه این روش برای کم پشتی های جزئی کاربرد داشته و مدت زمان طولانی را برای درمان به خود اختصاص می دهد .

روش بعدی ، استفاده از داروهای شیمایی می باشد که مصرف آن توصیه نمیشود و درمانی قابل بر گشت را به همراه دارد .
روش های دیگر ، روش های آرایشی می باشند که  موجب پر پشت نشان دادن ابرو ها خواهند شد برای مثال روش استفاده از ابرو و یا سایه ابرو می باشد  که مصرف هر روزه آن به هیچ وجع توصیه نشده و ریزش شدید ابرو ها را بر عهده دارد .

راهای شایع برای پر پشت شدن ابرو 

امروزه از روش های شایع برای پر پشتی ابرو  استفاده می شود که روش های تتو ، هاشور ، میکروپیگمنتیشن ، میکرو بلیدینگ و .. نام دارند  که هر کدام کارایی و  راه درمان متفاوتی را به خود اختصاص داده اند .
روش تتو ، به علت ماژیکی بودن و قابل ریسک بودن و همچنین ظاهری غیر طبیعی در چند سال اخیر رونق و کاربرد خود را از دست داده است ، اما روش های مذکور دیگر مورد استفاده قرار میگیرند و جلوه ایی طبیعی تری را به خود اختصاص داده اند ، اما متاستفانه این روش ها نیز  پایدار نبوده و هر سه ماه نیاز به درمان و هزینه ایی مجدد دارند که  برای متقاضیان سخت و  غیر مطلوب می باشند .

بهترین روش پر پشت شدن ابرو 

بهترین روش برای حل این مسئله استفاده از روش کاشت ابرو می باشد ،  این روش رشد طبیعی ابرو ها را در پی دارد و با کاشت فولیکول های طبیعی موی بدن فرد بر ابرو ها امکان رشد طبیعی را به ابرو می دهد در نتیجه ، ظاهری صد در صد طبیعی و کاملا طبیعی را به همراه داشته و در زمانی سریع زیبایی و پر پشتی را به ابرو ها می بخشد .

بهترین تکنیک کاشت ابرو در ایران sut و fue می باشد که در کلینیک رنسانس انجام می شود از مهمترین مزیت های این تکنیک می توان به نداشتن جراحی ، درد ، خونریزی و ... اشاره کرد و همچنین با زاویه و خواب بسیار طبیعی بوده که حتی بر روی ابروهای تاتو شده هم قابل انجام است.

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02128111001 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09127909003 در ارتباط باشید