درمان هر نوع ریزش مو در خانم ها و اقایان


با توجه به مهم بودن زیبایی در ظاهر افراد ، مو نیز یک عامل تاثیر گذار بر آن  خواهد بود که مورد توجه همه قرار میگیرد ، اما در گروه زیادی از زنان و مردان در دنیا  مشکل ریزش مو پدید می آید که  ضعف در ظاهر را به همراه داشته و باعث به وجود آمدن ضعف در اعتماد به نفس و روحیه افراد میگردد ،  بنابراین افراد  به دنبال راه چاره و درمان برای مشکل خود می باشند .
در متن زیر  به درمان هر نوع ریزش مو در خانم ها و آقایان میپردازیم ، شاید شما نیز درمان متناسب با مشکل ریزش موی  خود را پیدا کنید .

درمان هر نوع ریزش مو در خانم ها و آقایان

اصولا ریزش مو در مردان  یا از نقاط پیشانی و یا در قسمت وسط سر شروع پیدا میکند و اوج ریزش در مرکز سر و جلوی سر آن ها  خواهد بود و در خانم ها شروع ریزش پراکنده بوده و منجر به کم پشتی شدید و طاسی های منطقه ایی میگردد .
علت ریزش نیز بستگی به عوامل مختلفی دارد از عواملی همچون ارث و ژنتیک ، تا بیماری های خاص و کمبود ویتامین ها ، علت تغییر سبک زندگی و . . عوامل متعدد دیگر خواهد بود که موجب پیدار شدن این معضل میگردند .

علت ریزش مو در خانم ها و آقایان چیست ؟ 

ریزش موی آقایان 

اصولا ریزش مو در آقایان ارثی و بر اثر ژنتیک می باشد که از آن به عنوان آلوپسی آندروژنتیک نام میبرند که در این بیماری شاهد طاسی وسط سر و یا  اول پیشانی در مردان  می باشیم که از مشکلات حاد ریزش مو می باشد و جنبه آزار دهنده تری را برای افراد دارد .
و از ریزش موهای سطحی میتوان به  کم پشتی موها و ضعیف شدن آن ها شاره کرد که عموما بر اثر بروز  بیماری و یا کمبود ویتامین هایی چون آهن بروز میکنند .

 ریزش موی خانم ها 

ریزش خانم ها نیز ممکن است بر اثر ژننتیک باشد اما عامل آن نسبت به گروه مردان بسیار کمتر و جزئی تر خواهد بود .
ریزش زنان بسته به عامل مختلفی چون تغییرات هورمونی همراه  می باشد که بسیار  اثر شایعی دارد ، عواملی چون کمبود آهن و ویتامین B  نیز در این مشکل بی تاثیر نمی باشند  ، از  این بین میتوانیم به بیماری های خاص  و یا یائستگی نیز اشاره کنیم .
گاهی ریزش مو درخانم ها به حدی می باشد که شاهد کم پشتی شدید و طاسی منطقه ایی در سطح سر آن ها نیز خواهیم بود و گاهی نیز ریزش و کم پشتی موها قابل کنترل می باشد  .

 درمان های ریزش مو را نام ببرید ؟ 

ریزش های جزئی  و یا به اصطلاح کم پشتی کلی موها را میتوان از طریق  تغییر سبک زندگی و بررسی مشکل اصلی از طریق آزمایش دادن  کنترل کرد برای مثال اگر  مشکل از تغییرات  هورمونی و کمبود ویتامین ها می باشد میتوان از طریق قرص ها به توازن هورمونی رسید که رشد مجدد مو ها را به  همراه دارند و یا با مصرف قرص آهن ، مکمل های ویتامین b ، مصرف امگا 3 ، مصرف ویتامین d  ، مصرف آجیل و حبوبات  به کنترل ریزش مو و کم پشتی موها رسید که همگی این موارد باید زیر نظر و تشخیص متخصص انجام گیرند .

اما در مواقعی ریزش مو شدید تر بوده و نیاز به درمان از طریق روش های متفاوت را دارند که در ادامه به معرفی این روش ها نیز میپردازیم .

 روش های مورد استفاده برای درمان ریزش مو 

زمانی که کم پشتی موها شدید باشد و با ریزش شدید موها در خانم ها و آقایان رو به رو میشویم درمان های متفاوتی را بر طیف و اندازه ریزش به همراه داریم ، از روغن تراپی و ماسک درمانی که برای ریزش های خیلی جزئی بوده  و مورد توقف آن ها و رشد مجدد موها میگردند تا ریزش و کم پشتی های شدید تر که از طریق روش هایی همچون پی آر پی مو ، مزو تراپی مو ، ماینوکسیدل و . . میتوان آن ها را کنترل کرد و از مشکلات آن ها کاست .
اما در مواقعی شاهد طاسی های منطقه ایی در آقایان و خانم ها می باشیم که در این جا درمان کمی متفاوت خواهد بود .

بهترین درمان ها برای ریزش موهای شدید در خانم ها و آقایان 

کاشت مو 

 برای ریزش های شدید و طاسی های منطقه ایی در آقایان بهترین درمان پیوند مو خواهد بود  و در صورت شدید بودن ریزش خانم ها نیز موفق عمل  می نماید .
کاشت مو روشی است که بدون جراحی ، بدون نیاز به بی هوشی ، بدون درد و خونریزی موجب رشد مجدد طبیعی موها میگردد  .
 به این صورت که این روش در ابتدا به برداشتن  تعدادی از موهای  سر فرد به صورت تصادفی میپردازد و پس آن  به جدا سازی فولیکول ها اقدام کرده و آن ها را بر روی نقطه ی خالی از موی سر فرد میکارند که برداشت و کاشت مو نیز به واسطه  بی حسی موضعی انجام خواهد گرفت .

کاشت مو روش های متفاوتی را به خود اختصاص داده است که توصیه ما انجام روش های نوین آن بوده که پرپشتی و زیبایی منحصر به فردی را به افراد هدیه میدهد و هیچگونه عوارض جانبی را به همراه ندارد .

ترمیم مو 

 ترمیم مو hrt نیز یک روش موفق  دیگر می باشد که برای ریزش موهای شدید چون طاسی کامل  و یا طاسی های منطقه ایی مورد استفاده قرار میگیرد .
 این روش مورد رضایت و پسند آقایان و خانم ها می باشد که بدون بی حسی ، جراحی و بدون نیاز به فولیکول مو میتواند ظاهری طبیعی را برای افراد فراهم سازد .

ترمیم مو روشی موفق برای افرادی است شرایط کاشت مو را ندارد این روش تنها با یک جلسه موهای طبیعی از سر چیده شده را متناسب با موهای اصلی فرد  و ظاهر شخص تهیه می بیند و با کاشتن آن ها بر پروتز شبیه سازی شده با پوست سر فرد و سپس نصب آن ها بر سر فرد زیبایی را به آن ها هدیه می دهد .

لازم به ذکر است که کلیه صفر تا صد این روش طبق شرایط ریزش و شرایط سر فرد  برنامه ریزی  و تهیه خواهد گردید و در هر فردی نسبت به فردی دیگر متفاوت می باشد که شرایط طبیعی و عالی را برای افراد به همراه می آورد و روحیه ی مرده آن را زنده میگرداند .

شما دوستان عزیز میتوانید جهت درمان ریزش موی آقایان و خانم ها با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 ارتباط برقرار فرمایید