اطلاعاتی در مورد ترمیم مو بانوان

یکی از بزرگترین حساسیت خانم ها وضعیت ظاهری و آراستگی آنان می باشد. مو از مهمترین عوامل تاثیرگذار در زیبایی و تکمیل کننده شخصیت آنها است، با اولین شروع ریزش مو بانوان به دنبال بهترین راه تقویتی و درمانی میگردند. 
ریزش مو شدید ممکن است گاهی منجر به از دست دادن تمام موهای فرد بشود، مواردی هم هست که فرد به طور ارثی اصلا فولیکول مویی در سر ندارد و با موارد تقویتی یا کاشت مو نمیتواند موهای خود را بازیابی کند و به سراغ ترمیم مو بانوان میرود .در ترمیم مو بانوان معمولا علل ریزش به شرح ذیل می باشد.   

علل ریزش مو بانوان 

 موارد ژنتیکی.  
استرس و بیماری های روحی.
رژیم های مضر و کاهش وزن ناگهانی.
جراحی گوناگون و بیهوشی های مداوم.
سندرم تخمدان پلی کستسیک و عفونت قارچی.
تغییرات هورمونی( یاءسگی ) ومشکلات تیروییدی. 
شرایط فیزیکی و نگهداری های نامناسب ( درست نبستن یا محکم بستن موها، استفاده از مواد شیمیایی یا همان رنگ کننده و حالت دهنده ها، استفاده از وسیله های برقی مو مانند: سشوار ،اتو مو و ... ).

ترمیم مو بانوان

از آنجا که کاشت مو برای خانمها فقط برای کوتاه کردن پیشانی و پرکردن شقیقه ها با استفاده از بانک مو خود آنها میباشد، بهترین ترمیم مو برای بانوان که بانک مو ضعیف دارند یا اصلا بانک مویی ندارند ترمیم مو به روش HRT میباشد، زیرا در این روش ترمیم مو علاوه بر اینکه نیازی به بانک مو شخص ندارد، تراکم مو به صورت دلخواه فرد و متناسب با رنگ، جنس مو، اندازه ایده آل است. 
ترمیم مو بانوان، روش HRT موها به جای کاشت در سطح سر روی شبکه نامریی و شبیه سازی شده به پوست سر توسط کراتین گیاهی(نوعی چسب فیکساتور طبیعی و بون حساسیت) به صورت تار به تار فیکس میشوند. ظرافت شبکه به صورتی ظریف است که تشخیص آن با موهای خود بانوان غیر قابل تشخیص می باشد.


مزایای ترمیم مو بانوان

ترمیم مو بانوان به روش HRT بدون عوارض جراحی همانند: تورم، دوران نقاهت، خونریزی، درد، جای زخم و جای اسکار و... میباشد.
همه بیماران دیابتی، فشار خونی، آلوپسی ، پسوریازیس، لوپوس،  قلبی، ریوی و ... میتوانند از ترمیم مو بانوان استفاده کنند. 
به دلیل طبیعی بودن موهای استفاده شده میتوان از مواد رنگ کننده ،دکلره، ... و انواع حالت دهنده های گوناگون مثل :(تافت ،ژل ،و...) استفاده کرد.
در این روش دیگر نیازی به بانک موی شخص نیست و بانوان بدون محدودیت سنی میتوانند ترمیم مو HRT  را انجام بدهند .
خط  رویش و خط فرق در این روش بسیار طبیعی است به صورتی که تفاوت ترمیم مو با موهای طبیعی خود فرد غیر قابل تشخیص میباشد.
پس از ترمیم مو به روش HRT فرد می تواند همانند گذشته به فعالیت های ورزشی، استحمام، استخر، سونا و ... ادامه دهد 
هزینه ترمیم مو بانوان
در هزینه ترمیم مو بانوان به روش HRT، تعیین هزینه بر اساس اندازه(کوتاه یا بلند بودن موها)، تراکم مو (به میزانی که فرد میخواهد تراکم گرافت بیشتر باشد هزینه ترمیم مو هم بیشتر میشود.)، جنس مو (طبیعی بودن و تطابق رنگی با نیاز متقاضی ).... میباشد.  

 شما عزیزان می توانید جهت مشاوره با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال فرمایید