مرحله دوم تزریق چربی

در این  مقاله ،  قبل از پرداختن به موضع مربوطه ، به این عنوان خواهیم پرداخت که تزریق چربی به چه صورت می باشد و با شرح مختصری در این زمینه ، به توضیح موضوع اصلی نیز می پردازیم ، با ما همراه باشید .

 تزریق چربی چیست ؟

تزریق چربی درمان و روشی برای زیبایی و جوانی سازی پوست و بدن می باشد ، و مردان و خصوصا زنان زیادی را هر روزه به خود جذب می کند ، این روش جهت حجم سازی نقاط مختلف بدن استفاده می شود و سبب جوانی و شادابی و زیبایی پوست می گردد ، این روش  از طریق مواد غیر تهاجمی استفاده نمیشود  بلکه درمان از طریق چربی بدن خود شخص گرفته شده و به کار برده می شود در این روش ایجاد آلرژی و حساسیت وجود نداشته و روشی تضمینی شناخته شده است . این روش کاملا طبیعی و بدون عوارض بوده و زیبایی طبیعی و ماندگاری را به افراد هدیه می بخشد .

 کاربرد تزریق چربی 

 تزریق چربی در زیبایی وشادابی و جوانی پوست صورت ،  جوانسازی دست ، رفع خطوط لبخند ، رفع خطوط پیشانی ، رفع چین و چروک ، حجیم کردن لب ، حجم دادن گونه ها ، زاویه سازی فک ، زیبایی چانه ، حجیم کردن سینه و باسن، تزریق چربی به بدن و یا زیبایی واژن نیز کاربرد دارد . این روش کاملا تضمینی و دائمی بوده و خوشبختانه هیچگونه خطر و عوارضی  برای افراد به دنبال ندارد .

 مرحله دوم تزریق چربی 

تزریق چربی برای اجرایی شدن نیاز به سه مرحله تزریق  برای درمان دارد . 

مرحله اول تزریق چربی 

در ابتدا با معاینه مراجع  برداشتن چربی از ناحیه مورد نظر شخص مشخصص میگردد و سپس ناحیه کاملا ضد عفونی می شود و بعد  از طریق بی حسی در ناحیه مورد نظر چربی اضافی آن قسمت با استفاده از کانولای مخصوص بدون ایجاد آسیب به بافت چربی ها ،  برداشت می شود . برداشت چربی از نواحی مانند شکم و ران صورت میگیرد که بنا بر شرایط بدنی مراجع استفاده از ناحیه مشخص می گردد .

 مرحله دوم  تزریق چربی 

در این مرحله ، چربی های برداشت شده سریعا به سانتریفیوژ انتقال داده می شوند ، چربی ها در این قسمت  با سرعت بسیار زیاد چرخانده می شوند ، این کار سبب جدا شدن نا خالصی ها و مایعات اطراف چربی ها از چربی مورد نیاز می شود ، از این  طریق چربی های آسیب دیده و اضافی جدا سازی می شوند و چربی های زنده با بافتی سالم برای تزریق چربی آماده می شوند . این مرحله مرحله حیاتی تزریق چربی می باشد زیرا کیفیت ، ماندگاری و نتیجه ایی عالی بستگی به عملکرد این مرحله دارد .

 مرحله سوم تزریق چربی 

در این مرحله چربی های خالص بر قسمت های مشخص شده از طریق بی حسی موضعی  در منطقه و سپسس تزریق از طریق سوزن  مخصوص انجام میگیرد  و درمان در  کمترین زمان ممکن با نتیجه ایی فوری و دائمی صورت میگیرد  و نتیجه ی اصلی بعد گذشت  یک الی سه روز قابل مشاهده می باشد .

 شایان ذکر است درتا به امروز عوارض تزریق چربی گزارش نشده است و سن مناسب برای تزریق چربی بین 18 الی 60 سال می باشد

در کلینیک رنسانس ماندگاری تزریق چربی بسیار بالاتر از کلینیک های دیگر می باشد و علت آ« استفاده از متد های روز دنیا و انجام آن توسط متخصص پوست و مو است. توجه داشته باشید شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02128111001 تماس حاصل فرمایید و یا با شماره 09127909003 در تلگرام و واتساپ در ارتباط باشید