تزریق چربی صورت به روش بادی جت

 عموما شل شدن پوست صورت و یا  افتادگی پوست صورت بر اثر  بالا رفتن سن سبب  کاهش روحیه و اعتماد به نفس در  افراد خصوصا زنان خواهد شد .
 علاوه بر این ، کم حجم بودن ذاتی  صورت شخص به ویژه در ناحیه گونه  موجب  کمبود و ضعف در ظاهر فرد  میشود ، معمولا افراد به ویژه زنان با مشاهده این علائمات به  سراغ درمان و راهایی برای رفع این مشکلات می روند  که گاها  این درمان ها بی نتیجه مانده و یا سبب بروز عوارض شدید گشته اند ، خوشبختانه با به وجود آمدن تزریق چربی  صورت به روش بادی جت ، تمام مشکلات صورت  با روشی غیر تهاجمی و  تضمینی از میان برداشته شد . 
در این مطلب به توضیح راجب به تزریق چربی صورت به روش بادی جت می پردازیم .

 تزریق چربی صورت به روش بادی جت 

 تزریق چربی صورت به روش بادی جت ، جدید ترین ، مدرن ترین و کامل ترین روش تزریق چربی صورت می باشد که با تکنولوژی  پزشکی روز دنیا به وجود آمده و موجب رضایت متخصصین و  مصرف کنندگان قرار گرفته است .
 تزریق چربی صورت به روش بادی جت  بهترین روش درمانی  برای  خروج چربی از بدن و سپس تزریق چربی صورت می باشد  ،  این روش  از طریق دستگاه بادی جت  استفاده میشود  به این صورت که  این دستگاه با فشار کنترل شده آب بر منطقه ی مورد نظر سبب ، شکستن  و خورد شدن چربی های بدن میشود  که چربی های اضافه را برداشت کرده  و برای تزریق چربی صورت استفاده میشود .  همانطور که گفته شد روش بادی جت  از  فشار آب  در بین بافت چربی استفاده می کند و از این طریق  سبب میشود  چربی های برداشت شده بدون آسیب و کاملا سالم و زنده باشند  و بهترین کیفیت را  برای تزریق چربی صورت داشته باشند . 
برای تزریق چربی صورت به روش بادی جت از برداشت چربی ناحیه باسن ، ران  و .. خود فرد استفاده می شود .

 تزریق چربی صورت به روش بادی جت ، صورت را حجیم کرده ، شلی پوست و چین و چروک ، همچنین خط لبخند و خط پیشانی راه از بین میبرد  و سبب می گردد تا گونه ها به صورت طبیعی حجیم گردند و زیبایی و جوانی را به افراد اهدا می دهد .
 در روش تزریق چربی صورت به روش بادی جت ، چون مواد تزریق شده ، چربی بدن خود شخص می باشد ، سبب بروز هیچگونه آلرژی در شخص نشده  و حس خوب و مطلوبی به فرد می دهد و به گونه ایی شخص حس  سنگینی در صورت خود ندارد و شاهد زیبایی طبیعی و عادی در چهره خود خواهد شد .


مزایای تزریق چربی صورت به روش بادی جت 

  از مزایای مهم تزریق چربی صورت به روش بادی جت ،  دور از عوارض بودن این روش و همچنین خاصیت جوان کنندگی حتی در بافت های پوست می باشد .
  این روش  بافت های پوست صورت را پر کرده  و زیبایی و جوانی را به افراد هدیه می دهد ، این روش زمان کمی را به خود اختصاص داده و نیاز به مراقبت های پس از اجرا به مدت 2 هفته مانند روش های قبل ندارد بلکه تنها به 3 روز مراقبت نیاز است و فرد میتواند به تمام کار ها و فعالیت های خود ادامه دهد .

 تزری چربی صورت به روش بادی جت ، چربی های کاملا سالم و زنده و با کیفیت را برداشت می کند  و این جزء ویژگی های منحصر به فرد این روش به شمار می رود .
 این روش قادر است زیبایی صورت را با بالاترین کیفیت به  متقاضیان هدیه دهد و روشی پیشنهادی برای تمام افراد در سر تا سر دنیا می باشد .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02128111001 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید