تزریق چربی به باسن 02128111001

 مهم ترین چیزی که در زیبا بودن اندام زنانه نقش دارد ، داشتن باسن خوش فرم و خوش حالت برای شخص می باشد که امروزه اهمیت این موضع چندین برابر شده است ، اما نکته ایی که وجود دارد این است که  بیشتری از افراد از داشتن چنین زیبایی در بدن خود محرومند و به دنبال راهی برای بزرگ کردن ، سفت کردن و خوش حالت کردن باسن خود می باشند که از طریق ورزش کردن های طولانی امکان پذیر است  اما ریاضت بسیاری را به همراه دارد که هر فردی قادر به انجام آن نیست

، اما خوشبختانه  با پیشرفت علم روشی استادارد و تضمینی برای رفع این مشکل پدید آمد  آن هم تزریق چربی به باسن می باشد که در مطلب زیر به توضیح این روش میپردازیم .

 تزریق چربی به باسن 

 تزریق چربی به باسن ، از برداشت و تزریق  چربی های اضافی بدن شخص کمک میگیرد ، چربی های اضافی در شکم یا پهلو و یا ران شخص که موجب بد حالتی اندام شخص گشته است ،توسط  متخصص بی حس می گردد و بعد با ایجاد برشی کوچک در ناحیه چربی را برداشت می کند ، بعد از این مرحله چربی های به دست آمده را  پالایش می کنند تا چربی خالص برای تزریق به وجود آید ، سپس چربی خالص را با بی حسی موضعی ، بر باسن شخص  از طریق سوزن مخصوص تزریق می کند ، این روش بدون درد صورت میگرد و زمان محدودی را به خود اختصاص داده است . تزریق چربی به باسن ، باسن را بالا برده گرد ، خوشفرم ، پرحجم ، سفت  و

تپل نشان میدهد و از این طریق اندامی بی نظیر به شخص می بخشد که زیبایی و بالا بردن  اعتماد به نفس فرد را به همراه خود دارد .
این روش بر خلاف سایر روش های مشابه خود هیچگونه ضرری نداشته و کاملا تضمینی و با  نتیجه ایی عالی عمل می کند و علاوه بر زیبایی بخشیدن از کیفیت و ماندگاری تزریق چربی ، بسیار بالایی نیز بر خوردار می باشد و به دلیل بی خطر بودن و بدون ریسک بودن  بهترین روش حجیم کردن باسن در دنیا شناخته شده است . تزریق چربی به باسن با توجه به شرایط و مزایای عالی خود ، هزینه مناسبی را نیز برای مراجعین در نظر گرفته است که سبب رضایت بیشتر مخاطبین گشته است .
اما سوالی که به وجود می آید این است آیا تزریق چربی در مرحله اول و مرحله دوم تزریق چربی به باسن نیاز به مراقبت دارد ؟ پاسخ این سوال را در ادامه مطلب شرح می دهیم .

 مراقبت ، تزریق چربی به باسن 

این روش بدون عوارض تزریق چربی بوده و  به دلیل حساس بودن ناحیه تزریق شده نیاز به مراقبت و رعایت نکاتی  در جهت ماندگاری و انجام نتیجه ایی منحصر به فرد دارد ، در وحله اول فرد باید تمامی توصیه های گفته شده متخصص خود را رعایت کند زیرا متخصص با توجه به شرایط فرد توصیه های مخصوصی را بر او ارائه می دهد که انجام و رعایت آن ها ضروری می باشد  و اما به طور کلی ،  افراد باید به مدت دو هفته از نشستن های طولانی بپرهیزند ، و طی این مدت از انجام ورزش های سنگین اجتناب کنند ،  به پلو و شکم بخوابند  و با تشخیص متخصص خود در صورت لزوم از  ماساژ درمانی حرفه ایی استفاده کنند و با رعایت این نکات ،  از داشتن باسنی خوش فرم و اندامی منحصر به فرد ، خود اطمینان حاصل کرده و بر اعتماد به نفس خود افزوده کنند .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تزریق چربی به بدن با شماره 02128111001 تماس حاصل کرده و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09127909003 در ارتباط باشید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند